Č. Budějovice – Ostrava 3:0 (kon.) | Karviná – Sparta 0:3 (kon.) | Liberec – Olomouc 2:0 (kon.)
Slovácko – Pardubice 1:2 (kon.) | Plzeň – Mladá Boleslav 1:1 (kon.)
FC Slovan Liberec
2:0 (0:0)
SK Sigma Olomouc
Sobota 10.02.2024, 15:00 • Stadion U Nisy, Liberec • FORTUNA:LIGA • 20. kolo

Děkuji za vaši pozornost, pěkný zbytek víkendu. (16:54:34)

Zápas skončil lépe pro domácí tým, který si dnes vítězství zasloužil. První poločas byl hodně vyrovnaný. Druhá část zápasu začala první brankou, když se nádherně trefil Penner. Ten měl kolem sebe jen hráče v bílém, proto to zkusil sám a rozvlnil síť. Domácí tým se po vstřelené brance nabudil a chtěl přidat i další gól. Ten přišel až deset minut před koncem zápasu, když se trefil Horský po centru z levé strany.

90+3

90+3
    Hosté jsou už smíření s výsledkem, Liberec je drží už dál od své poloviny.

90+2
    Bačkovský se dostal k centru a balon vyboxoval mimo šestnáctku.

90+2
    Další rohový kop pro hráče v bílém.

90+1
    Rohový kop pro Sigmu Olomouc. Langer běží pro míč a rozehraje.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90
    Sigma pokračuje v kombinaci na polovině Liberce, střely ale chybí.

89
    Filip Horský chtěl rychle vyrazit do brejku, obránce Sigmy mu ale stihl ještě míč vypíchnout do autu.

88
    Sigma získala rohový kop. Rozehraje jej z levé strany Štěpán Langer.

87
    Beneš za svá záda nepustil Rabušice, Sigma může pokračovat v dobývání liberecké branky.

87
    Marios Pourzitidis napřáhl z veliké vzdálenosti, ale balon do branky nedoputoval.

85
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec:
    ze hřiště odchází Jan Žambůrek, přichází Mohamed Doumbia.

84
    Jan Žambůrek nahrával před bránu, ale nikoho ze svých kolegů tam ještě neměl. Sigma míč odvrátila na roh.

84
    Žlutá karta pro tým SK Sigma Olomouc (Ebrima Singhateh).

83
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc:
    ze hřiště odchází Martin Pospíšil, přichází Denis Ventúra,
    ze hřiště odchází Jan Vodháněl, přichází Moses Emmanuel Amasi.

82
    Jan Vodháněl přihrál vysokým centrem na zadní tyčku, nikdo ze spoluhráčů si ovšem do těchto míst nenaběhl.
    80. Filip HORSKÝ - 2:0