Podbrezová – Michalovce 2:1 (kon.) | Dunajská Streda – Skalica 1:0 (kon.) | Zlaté Moravce – B. Bystrica 0:2 (kon.)
Ružomberok – Trnava 1:0 (kon.)
DAC 1904 Dunajská Streda
1:0 (0:0)
MFK Skalica
sk Sobota 10.02.2024, 15:00Niké liga • 19. kolo

S konštatovaním, že Dunajská Streda v zápase 19. kola futbalovej Niké ligy zdolala Skalicu 1:0 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok soboty. Dočítania priatelia. (16:54:33)

90+3

90+3
    V úplnom závere ešte jedna strela hostí, z voleja to skúsil Mášik, ale nemieril presne.

90+2
    Žltá karta pre tím DAC 1904 Dunajská Streda (Christián Herc).

Žltá karta pre tím MFK Skalica (Adam Krčík).

90+1
    Na trávniku máme aktuálne poriadnu roztržku. Je tam Krčík, Mendez a Herc.

90
    V druhom polčase bude hlavný rozhodca Peter Kráľovič nadstavovať minimálne 2 minúty.

89
    Popović sa s výkopom lopty od vlastnej bránky príliš neponáhľa, skúsený brankár Dunajskej Stredy zbiera cenné sekundy pre svoj tím.

88
    Priamy kop hostí zahral Ján Vlasko, no Aleksandar Popović v tejto chvíli nemusel zasahovať.

87
    Blíži sa nám záver riadneho hracieho času, Skalica sa zo všetkých síl snaží o vyrovnanie.

86
    Skalica už vrhla všetky svoje sily do útoku, Vlasko sa prebíjal znovu do zakončenia, ale bola mu odpískaná hra rukou.

85
    Vlaskov strelecký pokus spoza šestnástky domáceho tímu, skúsený Skaličan však minul Popovićovu bránku o hodný kus.

84
    Žltá karta pre tím DAC 1904 Dunajská Streda (Fernand Goure).

84
    Striedanie v tíme DAC 1904 Dunajská Streda:
    z ihriska odchádza Yhoan Andzouana, prichádza Brian Oddei.

83
    Herc dlhým centrom na pravú stranu našiel Mateja Trusu, ten následne hľadal Vitális. Do kombinácie sa zapojil aj Andzouana, ktorý hľadal centrom Goureho, ale nepresne.

82
    Striedanie v tíme MFK Skalica:
    z ihriska odchádza Adam Gaži, prichádza Róbert Matejov.

80
    Začalo sa posledných 10 minút riadneho hracieho času, Dunajská Streda vedie nad Skalicou 1:0.

79
    Do zaujímavej pozície sa cez obrancu Skalice prebíjal Fernand Goure, útočníkovi DAC však v rozhodujúcom momente lopta nepríjemne skočila a nedokázal tak zakončiť presne.