Augsburg – RB Lipsko 2:2 (kon.) | W. Brémy – Heidenheim 1:2 (kon.) | Frankfurt – Bochum 1:1 (kon.)
Mönchengladbach – Darmstadt 0:0 (kon.) | Union Berlín – Wolfsburg 1:0 (kon.) | Leverkusen – Bayern 3:0 (kon.)
1. FC Union Berlín
1:0 (1:0)
VfL Wolfsburg
Sobota 10.02.2024, 15:30 • An der Alten Försterei, Berlín • Německá Bundesliga • 21. kolo

Je dobojováno. Přerušený zápas kvůli diváckým nepokojům dopadl lépe pro domácí, když se až ve 25. minutě nastaveného času prvního poločasu prosadil po rohovém kopu Danilho Doekhi, který svým druhým gólem v sezóně zajistil důležité tři body pro Union. Wolfsburg bude muset dál čekat na první výhru v tomto roce a po čtyřech remízách přidává také porážku. Pro dnešek je to ode mne vše a přeji pěkný zbytek soboty. (18:13:35)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 5:10. Rohy: 6:10. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 12:9.

90+5

90+5
    Žlutá karta pro tým VfL Wolfsburg (Pavao Pervan).

90+4
    Další roh v podání hostujícího celku, přítomen je už také Pavao Pervan.

90+3
    Wolfsburg se snaží dostat do střelecké pozice, ale obětavost domácích jim zatím nedovoluje ohrozit branku.

90+2
    Krátké ošetření o něco málo tento zápas ještě natáhne.

90+1
    Žlutá karta pro tým VfL Wolfsburg (Maximilian Arnold).

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

90
    I domácí měli možnost přímého kopu, ovšem velká dálka donutila Brenden Aaronsona pouze centrovat.

89
    Ani tento nákop neskončí na hlavě někoho ze spoluhráčů. Odkopávat bude Frederik Rönnow.

88
    Hostům se krátí čas a nelze předpokládat, že i teď bude rozhodčí nastavovat neobvyklé množství minut.

87
    Z dobré pozice si vzal k exekuci přímý kop Maximilian Arnold, který trefuje zeď.

85
    Žlutá karta pro tým 1. FC Union Berlín (Jérôme Roussillon).

85
    Nebezpečné centry teď létají do vápna Unionu. Obránci zatím situaci zvládají a řeší odkopem.

84
    Pokud hosté chtějí pomýšlet na zisk bodů musí začít aktivně střílet, což se zatím přes obranný blok domácích nedaří.