Michalovce – Ružomberok 0:1 (kon.) | Skalica – Žilina 1:1 (kon.) | FC Košice – Podbrezová 0:0 (kon.)
MFK Skalica
1:1 (1:1)
MŠK Žilina
sk Sobota 17.02.2024, 15:00 • MFK Skalica • Niké liga • 20. kolo

S konštatovaním, že v 20. kole Niké ligy remizovala Skalica na domácom trávniku so Žilinou 1:1 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok sobotného večera. Dočítania priatelia. (16:51:53)

90+3

90+3
    V samom závere ešte šanca Skalice! Alex Sobczyk nabil pred šestnástku MŠK pre Martina Nagya. Kapitán Skalice prestrelil všetko, čo mu stále v ceste, ale minul aj priestor Belkovej bránky!

90+2
    V závere sa zápas viacmenej už len dohráva, zdá sa, že oba tímy sa sústredia viac na defenzívu než na útok.

90+1
    Priamy kop Skalice v nadstavenom čase zahral striedajúci Mášik. Našiel centrom Hradeckého, no fínsky stopér ukázal, že strelec z neho veru veľmi nebude. Ale na to ani na trávniku nie je určený, v obrane odvádza pre MFK zatiaľ skvelú prácu.

90+1
    Žltá karta pre tím MŠK Žilina (Antoin Essomba).

90
    V druhom polčas bude hlavný rozhodca Martin Dohál nastavovať minimálne tri minúty.

89
    Striedanie v tíme MFK Skalica:
    z ihriska odchádza Daniel Smékal, prichádza Michal Ranko.

88
    Xavier Adang sa šikovne dostal do útoku po pravej strane, akcia je však prerušená pre postavenie mimo hru.

87
    Nsona v útoku odzbrojený pozorným Matejom Hradeckým, zdá sa, že tento fínsky futbalista so slovenskými koreňmi bude pre tím zo Záhoria obrovskou posilou.

86
    Center Skalice, tentoraz z ľavej strany, lopta znovu končí v moci Ľubomíra Belka.

85
    Striedanie v tíme MŠK Žilina:
    z ihriska odchádza Krisztian Bari, prichádza Tomáš Hubočan.

84
    Ďalšia útočná aktivita MŠK zastavená pre postavenie mimo hru v podaní Anthoina Essombu.

83
    Essomba na ľavej strane so šikovným prienikom cez troch hráčov Skalice, nabil do šance Jamborovi, ale tomu strelu obetavo zblokoval Alex Sobczyk.

82
    Žilina tentoraz v kombinácii v strede poľa.

81
    Skalica sa v závere zápasu nadýchla k ofenzíve, center Smékala z pravej strany však tentoraz nenašiel pred Belkom adresáta v domácom drese.

80
    z ihriska odchádza Mário Hollý, prichádza Martin Mášik.

80
    Obrovská šanca Skalice! Morong na pravej strane vysunul Smékala, ten ideálne nabil na hranicu šestnástky Alexovi Sobczykovi, ktorý minul pravú tyč Belkovej bránky!

80
    Začalo sa posledných 10 minút riadneho hracieho času, na Záhorí máme stále nerozhodný stav 1:1.