Chrudim – Bohemians B 9:2 (kon.) | Kroměříž – Uničov 3:1 (kon.) | Zápy – Dukla Praha 1:3 (kon.)
Jihlava – Start Brno 3:2 (kon.) | KFC Komárno – Brno 1:4 (kon.) | Petržalka – Líšeň 1:3 (kon.)
Vlašim – Chlumec n/C 2:2 (kon.) | Žižkov – Příbram 4:2 (kon.) | Trebišov – Lipany 6:0 (kon.)
Trenčín – Opava 2:2 (kon.) | Velvary – Táborsko 0:1 (kon.)

Vlašim právě vstřelila branku!
    S góly se nyní roztrhl pytel! Míč do sítě doputoval z kopačky PETRA BREDY.

62
    Chlumec nad Cidlinou právě vstřelil branku!
    Chlumec rychle obrací stav zápasu! Skóre na stranu svého týmu otočil TOMÁŠ BASTIN.

60
    Chlumec ve druhém poločase vyrovnává skóre! O vyrovnání se postaral DAVID DOLEŽAL.

46

45

32
    Vlašim střílí úvodní branku a dostává se do vedení, když míč do branky dokázal dorazil FILIP DOSTÁL.

1

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

Patrik Lidmila

Branky: 32. Dostál, 68. Breda – 60. Doležal D., 62. Bastin

FC Sellier & Bellot Vlašim: 1. poločas: Kolář – Pernica, Dostál, Kulhánek, Heppner – Kneifel, Onije, Nogha, Lacík, Šubert – Biegon. 2. poločas: Vágner – Kareem, Breda, Kulhánek (75. Dostál), Kurka – Beran, Musil, Planka, Pikul – Vachoušek, Osuagwu.
    Trenér: Hyský