Chrudim – Bohemians B 9:2 (kon.) | Kroměříž – Uničov 3:1 (kon.) | Zápy – Dukla Praha 1:3 (kon.)
Jihlava – Start Brno 3:2 (kon.) | KFC Komárno – Brno 1:4 (kon.) | Petržalka – Líšeň 1:3 (kon.)
Vlašim – Chlumec n/C 2:2 (kon.) | Žižkov – Příbram 4:2 (kon.) | Trebišov – Lipany 6:0 (kon.)
Trenčín – Opava 2:2 (kon.) | Velvary – Táborsko 0:1 (kon.)

Start Brno právě vstřelil branku!
    Start Brno se nevzdává a závěr zápasu dramatizuje! Brankou se blýskl SIMON STUDENÝ.

65
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Jihlava přidává již třetí branku! Mezi střelce se zapsal také MIROSLAV TUREČEK.

46

45

39
    Záhy však Brňané snižují! Míč za záda brankáře dostal SIMON VANTUCH.

35
    Jihlava zvyšuje na rozdíl dvou branek! O to se svou přesnou trefou postaral MIROSLAV KŘEHLÍK.

20
    Domácí se dostávají do vedení, když nařízený pokutový kop proměnil JAKUB SELNAR.

1

Úvodní sestava Jihlavy:

FC Vysočina Jihlava: 1. půle: Mastný – Svoboda, Piško, Tonbul, Farka – Lacko, Shudeiwa – Křehlík, Selnar, Franěk – Araujo-Wilson.
    2. půle: Soukup – Chytrý, Vedral, Sládek, Záhradnik – Vítek, Tureček – Ogiomade, Šancl, Franěk (60. Peřina) – Tall.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.