Neapol – Janov 1:1 (kon.) | Hellas Verona – Juventus 2:2 (kon.) | Atalanta BC – Sassuolo 3:0 (kon.)
SSC Neapol
1:1 (0:0)
Janov CFC
Sobota 17.02.2024, 15:00 • Stadio Diego Armando Maradona, Neapol • Italská Serie A • 25. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše! Loučím se s Vámi a přeji Vám hezký zbytek dnešního dne! (17:05:14)

Držení míče: 74 % : 26 %.
    Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 13:1. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 9:13.

Je dobojováno! Utkání 25. kola italské Serie A mezi domácími SSC Neapol proti hostům z Janov CFC je u konce! Janov se překvapivě dostal na začátku druhé půle do vedení. Domácí pak ani v druhém poločase dlouho nemohli najít recept na překonání obrany Janova, který až do devadesáté minuty skvěle bránil. Neapol poháněná početným kotlem ale nakonec přece jen dokázala v závěru vyrovnat, když se po přihrávce Di Lorenza prosadil po střele z otočky Ngonge, jenž tak zařídil světlemodrým alespoň bod.

90+8

90+7
    Faul před velkým vápnem bude znamenat poslední šanci pro hráče ve světlemodrých dresech. Následuje totiž standardní situace zhruba ze třiceti metrů.

90+6
    Nastavený čas vypršel. Neapol postupuje s míčem vpřed a dostane poslední možnost na zvrat.

90+5
    Důležitý balón po centru z pravé strany teď ze vzduchu stáhl Martinez, který si chvíli poleží na zemi, aby nasbíral cenné vteřiny.

90+4
    Neapol ještě v závěrečných minutách, zdá se, nadělá hostům velké problémy. Janovští nyní už pouze odkopávají míče na útočnou polovinu a brání se zuby nehty.

90+3
    Žlutá karta pro tým Janov CFC (Vitinha).

90+2
    Kvaracchelija s míčem ve vápně nadělal hostujícím velké problémy. Nakonec si však obránci Janova poradili a míč dostávají do bezpeční vzdálenosti od vlastní branky.

90+2
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut nad rámec základní hrací doby!

90+1
    Střídání v týmu Janov CFC:
    ze hřiště odchází Milan Badelj, přichází Kevin Strootman,
    ze hřiště odchází Stefano Sabelli, přichází Giorgio Cittadini.
    90. Cyril NGONGE - 1:1

90
    Neapol právě vstřelila branku!
    Neapol se dočkala! Je vyrovnáno! Po centru se ve vápně na zadní tyči dostal Di Lorenzo, který ve středu vápna našel volného CYRILA NGONGEHO, jenž pálil z otočky přesně k levé tyči hostující branky. Asistence: Giovanni Di Lorenzo.

89
    Janov drží míč na obranné polovině a snaží se neudělat nyní chybu. Neapolští už napadají hostující obránce, což se jim zatím nedaří ideálně.

87
    Kvaracchelija za hranicí vápna napřáhl ke střele, které směřovala do branky, ale Martinez byl proti a sráží na rohový kop.

86
    Tak čas se domácím začíná hodně krátit. Hosté navíc v této chvíli drží míč na útočné polovině a snaží se nahnat cenné vteřiny.

85
    Z pravé strany se vznesl do vápna Janova centr, který ale pouze proletěl na k druhé postranní čáře. Janovští se dostanou k míči.

84
    Dlouhý pas do vápna Neapole nepřinesl větší možnost pro Janova, akce hostů je totiž zastavena kvůli ofsajdu. Neapol rozehraje z vlastní poloviny.