Havířov – Val. Meziříčí 8:1 (kon.) | Mostečtí Lvi – Tábor 4:8 (kon.) | Děčín – Letňany 4:6 (kon.)
Vrchlabí – Ústí n/L 4:1 (kon.) | Cheb – Řisuty 3:5 (kon.) | Hronov – Kralupy n. Vltavou 2:3 (kon.)
Kobra – Benátky n/J 7:3 (kon.) | Šumperk – Opava 5:6 (po pr.) | SHKM Hodonín – Vel. Meziříčí 3:5 (kon.)
Žďár n/S – Technika Brno 3:2 (kon.) | Příbram – Chomutov 2:1 (kon.)
HC WIKOV Hronov
2:3 (1:2, 0:0, 1:1)
HK Kralupy nad Vltavou
Středa 21.02.2024, 18:00 • Zimní stadion Hronov • 2. liga skupina Západ • 11 • Skupina B

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

HK Kralupy nad Vltavou (12.)

Posledních 5 utkání:

14.02. 2024 Benátky n. J. – Kralupy n. V. 7:4
    10.02. 2024 Kralupy n. V. – Řisuty 5:2
    07.02. 2024 Kralupy n. V. – Písek 5:3
    03.02. 2024 Cheb – Kralupy n. V. 2:1 (po pr.)

31.01. 2024 Hronov – Benátky n. J. 7:8

Dobrý podvečer všem příznivcům ledního hokeje, dnes nás čeká duel v rámci 2. ligy skupiny Západ. V takzvané části poražených se proti sobě postaví HC WIKOV Hronov a HK Kralupy nad Vltavou. Utkání se odehraje na zimním stadionu Hronov a jako hlavní sudí jej bude řídit Jan Červenka.

Níže se můžete podívat, jak si oba celky vedly v posledních zápasech.

HC WIKOV Hronov: Malychin (Pittr) – Táborský, Kopecký, Ondruš, Voňka (A), M. Veselý – Voděracký, Murtazin, Matouš – D. Straka, Lederer, T. Hynek – Vaňkovský (A), M. Hájek I (C), Popitič – Plíšek.
    Trenér: Vlastislav Vondřejc

HK Kralupy nad Vltavou: Sochůrek (Němec) – Kapoun, Kehar, Lokajíček, A. Straka, J. Kučera – Hrala, Hampl (C), Binko – Uhlík, Bradáček, Soukup – T. Pejchal (A), Zídek, Stupka – Broš, Marek.
    Trenér: Šimon Antončík

Rozhodčí: Červenka – Hradil, Landsmann.

00:01

00:43
    O první střelu utkání se postaral hostující Jiří Uhlík, jeho pokus jednoduše lapačkou zlikvidoval Malykhin.

00:55
    Domácí se dopouštějí icingu.

02:15
    Střelu domácího forvarda vyráží Sochůrek do rohu.

03:01
    Hra je přerušena. Po jednom ze soubojů totiž puk opustil ledovou plochu, vhazovat se bude ve středu hřiště.

03:46
    Vyloučení v týmu HK Kralupy nad Vltavou:
    Kryštof Hrala – 2 min., podrážení.

04:20
    Po chybě Táborského na modré čáře se při vlastním oslabení dostali do přečíslení hosté. Hronov zachraňuje důležitým zákrokem Andrij Malychin.

04:44
    HL – příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Ondřej Hampl.

05:30
    Kralupy zatím dvojnásobné oslabení přežívají, zákrokem lapačkou je podržel jejich golman, který přerušil hru.

05:46
    Hosté už jsou alespoň ve čtyřech.

06:44
    Hosté jsou stále pod tlakem, už jsou ale kompletní.

07:10
    Hronov právě vstřelil branku!
    Tečovaná střela od modré skončila přímo na hokejce volného MATĚJE HÁJKA, který pak z blízka mířil přesně. Asistence: Milan Veselý a David Straka.
    07:10 Matěj HÁJEK - 1:0

08:15
    Po dalším zákroku Sochůrka se bude vhazovat po jeho levici.

08:37
    Vyloučení v týmu HC WIKOV Hronov:
    Filip Ondruš – 2 min., nedovolený zásah do hlavy nebo krku.

08:52
    Kralupy právě vstřelily branku!
    Po pravé straně se do pásma dostal KRYŠTOF HRALA, který na nic nečekal a ranou od mantinelu překonal brankáře. Asistence: Tadeáš Pejchal a Martin Lokajíček.
    08:52 Kryštof HRALA - 1:1

09:30
    Hosté nakonec dokázali puk do branky dostat. Toho, že brankář nestál na svém místě využil JONÁŠ MAREK, který posílá Kralupy do vedení. Asistence: Ondřej Hampl.
    09:30 Jonáš MAREK - 1:2

09:52
    Dominik Matouš – 2 min., hákování.

10:12
    Pokus Kryštofa Hraly z levé strany jen těsně minul levou tyč.

11:09
    Puk mizí v ochranné síti, hra bude pokračovat v útočném pásmu Kralup.

11:52

12:10
    Střela Uhlíka z levé strany byla zablokována domácím obráncem.

13:13
    Po střele od modré se za hostujícím brankářem rozezněla tyč!

15:04
    Jan Lederer se snažil tečovat nahození od modré čáry, svou teč ale poslal vedle branky soupeře.

16:25
    Jeden z hostů se z rohu proháčkoval až do zakončení z hrany brankoviště. Pozorný Andrij Malychin chytá jeho pokus lapačkou.

16:46
    Útok Hronova zastavuje offside.

17:33
    Od modré čáry chtěl střílet Adolf Straka, jeden z domácích však střelu obětavým zákrokem vykryl.

19:01
    Probíhá poslední minuta třetiny a my sledujeme založení útoku hostujícího celku.

19:40
    Jednodušší zákrok si ke konci třetiny připisuje Lukáš Sochůrek.

20:00

První dějství je za námi, domácí Hronov nejprve zásluhou Matěje Hájka vedl, hosté však dokázali rychle stav utkání otočit.

Druhá třetina začne přibližně v 18:45.

20:01

21:20
    Do dobré střelecké pozice se probíjel Tomáš Soukup, domácí obránce mu ale na poslední chvíli puk z hokejky odpálil.

23:30
    Na dvakrát dorážel Soukup, brankář Andrij Malychin měl však beton pevně opřený o tyč, tak že ho nešlo překonat.

24:40
    Jeden z hostů zahrál vysokou holí, vhazovat se tak bude v obranném pásmu Kralup.

24:58
    Na druhé straně zase zahrál vysokou holí jeden z domácích, vhazuje se tak před Malychinem.

25:39
    Hronovu tato rozehrávka vůbec nevyšla, je tak pískán icing.

26:29
    Domácí brankář si připisuje důležitý zákrok lapačkou proti ostré střele od modré čáry.

26:59
    Tomáš Hynek pálil z dobré pozice mezi kruhy, brankář Sochůrek ale vytasil dobrý zákrok lapačkou a jeho pokus vyrazil.

27:49
    Je tu zakázané uvolnění celku Kralupy nad Vltavou.

28:31
    Po jednom ze soubojů zůstal na ledě ležet domácí útočník. Na ledě je krev a byl zavolán zdravotník. Doufejme, že to s hráčem nebude tak vážné, jak to vypadá.

29:41
    Dlouhý tlak domácích trvající asi minutu končí icingem Kralup. Unavená obrana hostů tak stále nebude moct vystřídat.

30:14
    Střela Adolfa Straky od modré asi o metr přeletěla branku domácích.

31:34
    A je tu další zakázané uvolnění Kralup.

32:17
    Tečovaná střela Tomáše Hynka jen o kousek minula pravou tyč hostující svatyně.

34:21
    Hra je přerušena, hostující útočník se totiž dopustil přihrávky rukou.

34:49

35:50
    Z dobré pozice vypálil Marat Murtazin, brankář Sochůrek jeho střelu vyrazil až do ochranné sítě.

36:37
    Rána z pravé strany hostující branku neohrozila.

36:49
    Kralupy jsou v plném počtu. Domácí sice dvě minuty tlačili, ze svého tlaku však dokázali vyprodukovat pouze dvě střely.

38:30
    Puk opustil ledovou plochu, vhazuje se v místě vyhození, tudíž v útočném pásmu Kralup.

39:01
    Poslední minutu druhé třetiny odstartoval zákrok Sochůrka proti střele od modré.

40:00

Ve druhé třetině branka nepadla, stav je tak stále stejný, jako po prvním dějství -1:2 pro Kralupy.

Poslední třetina začne přibližně v 19:35.

40:01

40:40
    Třetí část hry začala tlakem Kralup, hosté z něj však nic nevytěžili.

42:14
    David Straka – 2 min., nedovolené bránění.

42:30
    Hostům úvod přesilovky nevyšel a o pásmo přišli. Další akci tak musí začínat až od své branky.

43:22
    Hronov se opět dokázal osvobodit vyhozením puku.

44:01
    Puk skončil až na střídačce domácích, vhazovat se bude v útočném pásmu Kralup.

44:14
    Domácí jsou v plném počtu, toto oslabení zvládl Hronov s velkým přehledem.

44:55
    Po dobrém pasu za obranu se před branku dostal David Straka, ten se snažil zakončit brankáři mezi nohy, Sochůrek byl však na zemi včas.

46:43
    Po závaru kolem brankoviště hostů se ke střele z úhlu dostal Jindřich Plíšek. Brankář Sochůrek opět předvedl dobrý zákrok.

48:13
    Další nadějná pasáž domácího útoku končí střelou Matěje Hájka. Kralupy se však mohou spolehnout na svého brankáře, který i tuto střelu ze střední vzdálenosti v klidu chytá.

49:27
    Kralupy se po delší době dostávají ze svého pásma, jejich protiútok táhne po pravé straně Tomáš Krejčí.

50:48
    Jan Lederer – 2 min., hákování.

51:05
    Hronov vyhazuje puk až k soupeřově brankáři.

52:02
    Z dobré pozice na levé straně pálil Tadeáš Pejchal, jeden ze clonících hráčů však kotouč srazil do rohu.

52:49
    Domácí jsou v plném počtu, tlak Kralup však stále trvá.

53:48
    Po delší době se musel předvést i hostující brankář, Sochůrek však obě střely ze středu pole vykryl.

54:54
    Andrij Malychin vytasil důležitý zákrok lapačkou proti úplně volnému Václavu Zídkovi.

55:17
    TOMÁŠ HYNEK obdržel přihrávku na střed hřiště a přesnou ranou z první propálil brankáře soupeře. Asistence: Dominik Matouš.
    55:17 Tomáš HYNEK - 2:2

55:58
    Sochůrek si zpravil chuť jistým zákrokem proti střele z levé strany.

56:32
    Závěr zápasu patří jednoznačně domácím, ti teď už nějakou dobu nepůjčili soupeři puk.

57:17
    Zasahovat musí i brankář domácích, ten si poradil proti střele od modré čáry.

57:42
    Tak tohle je pro domácí opravdu šok, závěr utkání patřil jim, je to však soupeř, který jde po dorážce VÁCLAVA ZÍDKA do vedení. Asistence: Martin Kehar.
    57:42 Václav ZÍDEK - 2:3

58:30
    Jiří Uhlík se snažil dorážet odražený puk před brankovištěm domácích, obránci ho ale odstavili.