Havířov – Val. Meziříčí 8:1 (kon.) | Mostečtí Lvi – Tábor 4:8 (kon.) | Děčín – Letňany 4:6 (kon.)
Vrchlabí – Ústí n/L 4:1 (kon.) | Cheb – Řisuty 3:5 (kon.) | Hronov – Kralupy n. Vltavou 2:3 (kon.)
Kobra – Benátky n/J 7:3 (kon.) | Šumperk – Opava 5:6 (po pr.) | SHKM Hodonín – Vel. Meziříčí 3:5 (kon.)
Žďár n/S – Technika Brno 3:2 (kon.) | Příbram – Chomutov 2:1 (kon.)
HC Kobra Praha
7:3 (0:0, 4:2, 3:1)
HC Benátky nad Jizerou
Středa 21.02.2024, 18:00 • Zimní stadion HC Kobra Praha, Praha 4–Braník • 2. liga skupina Západ • Skupina B

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek večera. Napočtenou někdy příště! (20:13:05)

Dnešní utkání sledovalo 186 diváků.

Máme hotovo! Kobra zvládla napínavý souboj o první místo s Benátkami a po vítězství 7:3 se vrací zpět na čelo tabulky dolní nadstavbové skupiny! Domácí se po vyrovnané první třetiny chopili iniciativy a měli na ledě více ze hry, jejich úspěch je zasloužený. Hosté sice neodehráli špatný zápas, jejich důstojný výkon ale na body dnes prostě a jednoduše nestačil.

59:34
    Závěrečné sekundy se nesou v klidném tempu, oba celky jsou už s výsledkem smířeny.

58:39
    Kobra bude duel dohrávat ve čtyřech. Adamu Wolfovi (KOB) po kontaktu s protihráčem spadla helma, za což dostává dvě minuty: nebezpečná výstroj.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:59
    Hostující brankář byl znovu pod palbou, domácí jsou v závěru při chuti. Hra je na malou chvíli zastavena.
    57:09 Kamil BŘÍŠKA - 7:3

57:09
    Kobra právě vstřelila branku!
    Neuběhlo ani půl minuty a Brázdil ze své klece loví další kotouč, Kobře by teď vítězství sebral už jen fatální kolaps! Hosté si znovu nepohlídali svůj předbrankový prostor, čehož využil KAMIL BŘÍŠKA a doslova procedil puk za Brázdila – 7:3! Asistence: Martin Nagy.
    56:47 Filip VLČEK - 6:3

56:47
    Dovolím si říct, že pod Novodvorskou máme rozhodnuto! FILIP VLČEK tři minuty před koncem základní hrací doby kompletuje hattrick dorážkou Tichého střely, s tímhle položený Brázdil nemohl nic dělat – 6:3! Asistence: Stanislav Tichý.

56:34
    Krátkou sérii hostujících přihrávek se pokusil v gól přetavit Šafránek, jehož střela ale byla zblokována.

55:31
    Havlas předal puk Antošovi, který jej po levém křídle obratem vyváží ven ze svého obranného pásma.

54:44
    Uvidíme dalších pětapadesát sekund hry ve čtyřech na obou stranách, Martin Nagy (KOB) totiž za svou svatyní sekl protihráče a míří na trestnou.

54:23
    Sledujeme hru pět na čtyři ve prospěch Kobry, Kvasnička byl propuštěn z lavice hanby. Krátký pobyt před Brázdilem teď k zakončení nevedl.

53:39
    Tak to je pro Benátky nepříjemné, jejich přesilovka končí předčasně. Rozhodčí je totiž nachytal v šesti, trest pro hráčskou lavici odsedí Jakub Peca.

52:47
    Málek byl znovu ve střehu, na malou chvíli se přerušuje. Z Kvasničkova trestu uběhla půlminuta.

52:12
    Debata mezi Šťastným a rozhodčím nepomohla, Matěj Kvasnička (KOB) jde ven za napadení.

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 21. Šťastný (TS), 33. F. Vlček (Petrák, Houška), 37. Nagy, 40. F. Vlček, 48. Šťastný (F. Vlček, J. Stejskal), 57. F. Vlček (S. Tichý), 58. Bříška (Nagy) – 27. Hozák (Šafránek, Mašek), 37. Lytvynov (Havlas), 49. Antoš (Lytvynov)

HC Kobra Praha: Málek (Ondrík) – J. Stejskal, Dudáček, T. Duda, Petrák, Wolf, Dráb – Nagy, Šťastný (C), Bříška (A) – Houška, S. Tichý, F. Vlček – Míšek, Matuška, M. Kvasnička – Janča.
    Trenér: Miloslav Šeba.

HC Benátky nad Jizerou: Brázdil (Keleši) – Antoš, Lytvynov, Kliment, Mašek, Knesl, M. Němeček, Fišer – Hozák, Havlas (A), Řepík – Jankovský, Šafránek (C), Zumr – L. Kučera, Vágner, Peca.
    Trenér: Martin Novák.

Rozhodčí: Šperl – Hlinka, Figer.