Sokolov – Kolín 0:5 (kon.)
konec
HC Baník Sokolov
0:5 (0:0, 0:0, 0:5)
SC Marimex Kolín
Pondělí 12.12.2022, 18:00 • Zimní stadion Sokolov • Chance liga • 12. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  Sokolov nasadil do utkání více hráčů na střídavé starty, než je povolen limit. Proto nakonec utkání prohrál kontumačně 5:0! (19:56:04)
   
  Hokejisté Sokolova ovládli dohrávku 12. kola Chance ligy, na domácím ledě deklasovali Kolín výsledkem 6:0.

  O třech bodech rozhodli domácí prakticky hned v první třetině, v níž si vybudovali čtyřbrankový náskok, ve druhém a třetím dějstvím přidali po jednom gólu. Nejvíce na sebe upozornil Martin Švec, jenž se blýskl hattrickem a také Martin Michajlov, který vychytal nejen pro sebe, ale pro celý tým první čisté konto v sezóně.

  Svěřenci kouče Štrby se díky vítězství posunuli v tabulce na deváté místo před Zlín. Kolín zůstává dvanáctý s pohodlným náskokem devíti bodů na poslední Pardubice B.
   
  Konec zápasu.
   
  59:51
  Daniel Kružík poslal kus černé gumy po mantinelu za bránu soupeře. Jaromír Kverka souboj s Jakubem Cibákem vypustil, aby v závěru neriskoval zbytečné zranění.
   
  59:21
  Od levého mantinelu se do kruhu prokličkoval Ondřej Hrabík. Mířil na bližší tyčku do horního rohu, Tomáš Sajdl zaúřadoval vyrážečkou.
   
  58:46
  Znovu si o pozornost řekl Matěj Zadražil. Projel skrze třemi protihráči do útočné třetiny, ale přihrávku na Matina Švece úspěšně zblokoval Ján Niko.
   
  58:07
  Bekhendová zadovka Zdeňku Královi vůbec nevyšla a do protiútoku vystartoval Matěj Zadražil. V přečíslení udělal kličku mezi kruhy a zkusil svižnou střelu zápěstím do levého víka, Tomáš Sajdl parádně zareagoval a koncem lapačky vytáhl fantastický zákrok.
   
  57:40
  Sám na gólmana upaloval na druhé straně Matěj Morong. Bekhendem mířil k pravé tyči, Martin Michajlov proti střele úřadoval levým betonem.
   
  57:01
  Jaromír Kverka se uvolnil kolem osobního strážce, aby následně nahrál do předbrankového prostoru Davidu Kofroňovi, jenž si roztáhl Sajdla, leč nedokázal přehodit jeho beton.
   
  56:39
  Zničehonic se sám před gólmanem ocitl Jakub Naar. Zakončení ovšem kolínskému hráči vyšlo na bekhend, mezeru mezi betony Michajlova hledal neúspěšně.
   
  56:12
  Od mantinelu střílel Jakub Cibák. Domácí gólman ukázal dobré reflexy, vyrážečkou touš odpálil do ochranné sítě.
   
  55:55
  Jako další vypálil z kolínských řad Ján Niko. Ránu od modré Martin Michajlov schoval ve výstroji a postaral se o přerušení hry.
   
  55:24
  Jakub Sklenář se dlouho s pukem nezdržoval a předal ho k levému mantinelu Janu Veselému, ten vypálil forhendem ze zápěstí do boční sítě.
   
  54:48
  Za vlastní bránou zklidnil hru Jan Novák. Do tohoto prostoru ujel před forčekujícím Langem, načež rozehrál na Adama Rulíka.
   
  54:22
  Z první střílel z vrcholku levého kruhu Daniel Kružík. Tomáš Sajdl šel do pokleku a levým betonem vykopl puk ke spoluhráči Polákovi.
   
  53:51
  Po rychlém zpracování pálil od modré čáry Martin Weinhold. Tomáš Sajdl reagoval včas, sedmému gólu zabránil vyrážečkou.
   
  53:11
  O pozornost si hlasitě řekl Zdeněk Král. Nabral velkou rychlost po levém mantinelu a dojel až do útočného pásma, jenže ve finále mu nevyšla klička na posledního bránícího Klejnu.
   
  52:56
  Trojice bránících sokolovských hokejistů si poradila s dvojicí hostujících hráčů. Kus černé gumy vyvezl do střední třetiny Jan Novák.
  Marken.cz

  Milan Huppert

  Branky a nahrávky: 7. Kofroň (Kverka, Pohl), 13. Kružík (Kverka, Kofroň), 13. Švec (Berka), 16. Švec (Tomek, Jurčík), 34. Švec (Rohan), 43. D. Zeman (Jurčík, Pohl)


  HC Baník Sokolov: Michajlov (Horák) – Tomek, Jan Novák, Pohl, Rulík, Weinhold, Klejna, Zeman – Kružík, Kverka (A), Kofroň – Hrabík, Zadražil, Osmík – Berka, Jurčík (A), Švec – Hajný, Rohan (C), Kysela.
  Trenér: Martin Štrba

  SC Marimex Kolín: Soukup (16. Sajdl) – Niko (A), Aubrecht, T. Jelínek, Zajíc, Křepelka, Cibák, Naar – Zd. Král (C), Morong, Veselý – Polák, Sklenář (A), Dlouhý – Jenčovský, Matějček, Síla – Lang, D. Šedivý.
  Trenér: Jan Šťastný

  Rozhodčí: Wagner, Jaroš – Horažďovský, Štěpánek

  Diváci: 401
  bahis siteleri