Přerov – Sokolov 3:0 (kon.) | Vsetín – Frýdek-M. 3:1 (kon.) | Litoměřice – Zlín 2:1 (kon.)
Poruba 2011 – Znojmo 4:1 (kon.) | Slavia – Prostějov 4:2 (kon.) | Pardubice B – Jihlava 3:2 (kon.)
konec
HC ZUBR Přerov
3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
HC Baník Sokolov
Středa 21.02.2024, 17:30 • ZS Přerov • Chance liga • 49. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  Oba celky na sebe uplatňovaly prakticky stejnou strategii také ve třetí třetině, jejímž výsledkem byl urputný a oku velmi málo lahodící hokej s minimem šancí. V 51. minutě se však Hanáci přesto dostali do dvoubrankového vedení. Velký podíl měl na ní Hamalčík, kterému se za brankou smolně odrazil kotouč o zadní mantinel, načež Goiš pohotově našel Jakuba Svobodu a ten neměl se zakončením do prázdné branky žádné problémy. Do ní se při sokolovské powerplay zkoušel trefit brankář Postava a nescházelo mu mnoho, vydřenou tříbodovou výhru Přerova ale nakonec pečetil až Lukáš Chludil. Třešničkou na dortu je šestá nula nejlepšího brankáře ligy Michala Postavy! Já se s vámi pro dnešek z Přerova loučím a budu se těšit zase příště. Na počtenou! (19:41:17)
   
  Konec zápasu.
  59:09 Lukáš CHLUDIL - 3:0
   
  59:09
  Přerov právě vstřelil branku!
  Je rozhodnuto, tři body v dnešním urputném zápase uzmou domácí hokejisté! LUKÁŠ CHLUDIL se ujal kotouče poblíž střídaček a v poklidu jej zametl do prázdné brány. Asistence: Jiří Krisl, Tomáš Pospíšil.
   
  58:44
  Vracovského prudká rána se odrazila od zadního mantinelu do zad Postavy a proskákala podél brankové čáry ven z brankoviště!
   
  58:15
  Michal Postava si teď vysloužil velmi hlasité ovace domácího stadionu. Zachytil nahození, na nic nečekal a lobem zkusil trefit odkrytou branku přes celé kluziště. Scházelo mu snad dvacet centimetrů!
   
  57:51
  Zubrům se daří vyhodit podél mantinelu až k brance soupeře, zakázané uvolnění se nepíská.
   
  57:40
  Je to tak, Sokolov zkusí na Přerov vyrukovat se závěrečným tlakem v šesti mužích bez brankáře.
   
  57:40
  Třetí dějství se velmi rychle blíží ke konci. Hostující celek si vyžádal oddechový čas a uvidíme, zda Hamalčík zůstane na střídačce.
   
  56:36
  Na opačné straně se urodilo přečíslení dvou na jednoho, ve kterém Pechanec našel Březinu, ten ale z ostrého úhlu rozvlnil Hamalčíkovu síť pouze zvenčí!
   
  56:20
  Mlčákova letmá střela od modré doskákala až před domácí branku. Z toho se ještě mohla urodit velká šance, poblíž ale byli domácí obránci.
   
  55:45
  Ofsajd Západočechů.
   
  55:00
  Přesně pět minut zbývá Sokolovu na to, aby s výsledkem něco udělal. Jinak s Přerovem poprvé v aktuální sezoně prohraje.
   
  54:32
  Postava raději puk přidržel v lapačce, vhazovat se bude po jeho pravici.
   
  53:01
  Nahození Martina Rohana tečoval jeden z hráčů před brankou, puk ale proletěl pouze do rohu kluziště.
   
  51:06
  Baník nicméně zbraně neskládá, Postava měl teď problémy s tvrdou ranou od modré, kterou do lapačky nezachytil, opět lze ale pochválit jeho schopnost udělat si na puk výhled i přes clonící hráče.
  50:34 Jakub SVOBODA - 2:0
   
  50:34
  Přerov právě vstřelil branku!
  Tak to je obrovská smůla pro hosty, jelikož doslova z ničeho rázem ztrácejí o dvě branky! Hamalčík vyrazil za branku sebrat kotouč nahozený Pšurným, ten se mu ale odrazil nečekaně od zadního mantinelu, doklouzal až ke Goišovi a ten hbitě našel před odkrytou brankou JAKUBA SVOBODU! Asistence: Jiří Goiš.
   
  49:40
  Chyba zase na opačné straně. Chludil předložik puk Hejcmanovi, který bleskově vystřelil z prvního doteku, povyjetý Hamalčík zasáhl.
  Marken.cz

  Daniel Doležal

  Branky a nahrávky: 32. Ministr (Indrák), 51. Jak. Svoboda (Goiš), 60. Chludil (Krisl, Pospíšil)


  HC ZUBR Přerov: Postava (Schnattinger) – R. Černý, Kudělka (A), Chroboček, J. Adámek, Krisl (C), F. Němec, Cubo – Březina, Pechanec, Mácha – Chludil, Hejcman, Pospíšil – Ministr, Pšurný, Indrák – Goiš, Zembol, Jak. Svoboda.
  Trenér: M. Mikeska

  HC Baník Sokolov: Hamalčík (Michajlov) – M. Rohan, Tureček, Rulík, Weinhold, Mlčák, Klejna, Dorot – Vracovský, Kverka (A), Tomeček – Bernovský, Vrdlovec, Csamango – Přikryl, Osmík, V. Polák I (A) – Křemen, T. Rohan (C), D. Novotný.
  Trenér: T. Mariška

  Rozhodčí: Horák, Micka – Peluha, Augusta
  bahis siteleri