Plzeň – Sparta 2:4 (kon.) | Mladá Boleslav – K. Vary 4:1 (kon.) | Olomouc – Třinec 1:2 (kon.)
Liberec – Kladno 4:8 (kon.) | Mountfield HK – Litvínov 1:5 (kon.) | Kometa Brno – Motor ČB 2:5 (kon.)
konec
HC Škoda Plzeň
2:4 (2:1, 0:0, 0:3)
HC Sparta Praha
Čtvrtek 28.12.2023, 17:30 • LOGSPEED CZ Aréna • Tipsport extraliga • 31. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  Je tu konec! Před začátkem třetího dějství by jistě málokdo čekal, že Pražané dokáží zvítězit o dvě branky, ale opak je realitou. Ještě šest minut před koncem Škodovka vedla, ale nakonec prohrává 2:4. V závěru třetí třetiny Plzeň naprosto odpadla a trestem jí byly tři góly soupeře. O vyrovnání se postaral svou druhou dnešní brankou Aaron Irving. Do vedení dostal Spartu necelé dvě minuty před koncem Filip Chapík a na 4:2 vzápětí zvyšoval Pavel Kousal. Sparta Praha tak poráží plzeňskou Škodovku 4:2. Ode mne to je pro dnešek vše a budu se těšit u dalších hokejových online přenosů. (20:08:46)
   
  Konec zápasu.
   
  60:00
  Vyloučení v týmu HC Sparta Praha:
  David Němeček – 2 min., faul loktem.
   
  59:40
  Jakubu Lvovi jeho pas při závěrečné powerplay vůbec nevyšel a po teči jednoho z hráčů Sparty končí puk až za plzeňskou bránou. Více už se toho v dnešním zápase nestane.
   
  59:20
  Plzeň to ještě zkouší v šesti!
   
  59:18
  Po nahození jednoho z obránců Škodovky několikrát dorážel Miroslav Indrák, ale kotouč za brankovou čáru procpat nedokázal.
   
  58:23
  6/6
  Sparta právě vstřelila branku!
  Autorem branky je PAVEL KOUSAL. Naprostý kolaps Plzně v závěrečných minutách pokračuje! Michal Řepík našel před bránou neobsazeného Kousala, který prostřelil Pavláta na přední tyč. Asistence: Michal Řepík.
  Kousal P., Řepík M., Kořenář J., Moravčík M., Mikliš O., Sobotka V.
  Pavlát D., Kvasnička D., Lev J., Zámorský P., Rekonen A., Pour J.
   
  57:51
  6/6
  Sparta právě vstřelila branku!
  Autorem branky je FILIP CHLAPÍK. Obrat dokonán! Vše začalo, když Adrián Holešinský ztratil ve vlastním pásmu kotouč. Následně Horák našel Filipa Chlapíka a jeho sražené rána z pravého kruhu skončila až v síti. Asistence: Roman Horák.
  Chlapík F., Horák R., Kořenář J., Němeček D., Forman M., Irving A.
  Pavlát D., Piskáček J., Laakso A., Holešinský A., Indrák M., Rekonen A.
   
  57:04
  Michal Kempný nejprve minul Pavlátovu bránu. Krátce poté to zkoušel Řepík, ale ani on po bloku soupeře bránu netrefil.
   
  56:23
  Miklišovo nahození vyrazil Pavlát vedle brány, ale indiáni se následně nedokázali dostat z pásma, což vyřešili až vyhozením na zakázané uvolnění.
   
  54:46
  Nejprve to zkoušel na ose číhající Pour, ale přestřelil. Záhy zase pálil Schleiss, ale ani on se neprosadil.
   
  54:09
  6/6
  Sparta právě vstřelila branku!
  Autorem branky je AARON IRVING. Z ničeho nic máme vyrovnáno! Svou druhou branku střílí Aaron Irving. Ten pálil od modré z první po přihrávce Davida Němečka a propálil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: David Němeček a Filip Chlapík.
  Irving A., Němeček D., Kořenář J., Forman M., Němeček D., Horák R.
  Pavlát D., Piskáček J., Rekonen A., Lev J., Pour J., Houdek M.
   
  53:33
  Na pravé straně dostal hodně prostoru Michal Řepík a rozhodl se pro střelu na zadní tyč. Svůj pokus však nasměroval nad.
   
  52:52
  Dvě superšance Škodovky zůstávají nevyužity! Odkrytou bránu Aleksi Rekonen trestuhodně přestřelil a Adrián Holešinský střelu z první poslal pouze do zadního plexiskla.
   
  52:18
  Po střele Michala Moravčíka mohla hned dvojice Sparťanů dorážet. Plzeňská obrana odvedla dobrou práci a veškerou snahu hostí rychle utnula a vyhodila puk do bezpečí.
   
  50:46
  Jansa nabil mezi kruhy Schleissovi a plzeňský kapitán provětral Kořenářovu lapačku.
   
  50:22
  Kombinaci první lajny hostí zakončoval Němeček pokusem od modré. Jeho střela se ještě odrazila k Vladimíru Sobotkovi, ale ten minul bránu.
   
  49:56
  Jan Buchtele se rozhodl pro střelu od modré, avšak dobře proti němu vystoupil Jakub Lev a zblokoval puk do ochranné sítě.
   
  49:36
  Po pravém hrazení se prohnal Jan Buchtele a své počínání zakončil střelou přes obránce. Ta však skončila pouze v rohu.
  Marken.cz

  Jiří (PLZ) Beníšek

  Branky a nahrávky: 12. Pour, 18. Zámorský (Rekonen, Malák) – 14. Irving (P. Kousal, Horák), 55. Irving (Němeček, Chlapík), 58. Chlapík (Horák), 59. P. Kousal (Řepík)


  HC Škoda Plzeň: Pavlát (Hlavaj) – Malák, Zámorský, Laakso, Dujsík, Piskáček (A), Kvasnička, Houdek – Pour, Lev (A), Rekonen – Söderlund, Indrák, Matýs – Holešinský, Jansa, Schleiss (C) – Hrabík, Straka.
  Trenér: Petr Kořínek

  HC Sparta Praha: Kořenář (Cichoň) – Krejčík, Moravčík, Mikliš, Kempný, Němeček, Irving, T. Tomek – Řepík (C), Sobotka (A), P. Kousal (A) – Chlapík, Horák, Forman – Sihvonen, Konečný, Buchtele – Hauser, M. Vitouch, Mužík.
  Trenér: Pavel Gross

  Rozhodčí: Hradil, Jaroš – Šimánek, Tůma

  Diváci: 7232
  bahis siteleri