Řisuty – Jablonec n/N 5:1 (kon.) | Lev Benešov – Jindř. Hradec 2:3 (po s.n.) | Sokolov – Klatovy 6:1 (kon.)
Klášterec nO – Děčín 8:2 (kon.) | Kobra – Most 1:4 (kon.) | Roudnice – Č. Lípa 6:2 (kon.)
Přerov – Nový Jičín 3:4 (po pr.) | SHK Hodonín – Vsetín 3:0 (kon.) | Val. Meziříčí – Opava 7:0 (kon.)
Uh. Hradiště – Břeclav 3:4 (po s.n.) | Šumperk – Prostějov 5:3 (kon.) | Havířov – Uničov 9:4 (kon.)
Frýdek-M. – Technika Brno 2:3 (kon.) | Trutnov – Kutná Hora 4:2 (kon.) | Kolín – Milevsko 2:6 (kon.)
Chotěboř – Žďár n/S 5:3 (kon.) | Pelhřimov – Nymburk 3:4 (kon.)
SHK Drtiči Hodonín
3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
VHK ROBE Vsetín
Středa 17.11.2010, 18:00 • ZS TEZA • 2. liga skupina Východ

Drtiči po dobrém výkonu porazili hokejisty Vsetína 3:0 a připisují si další 3 body do tabulky. U dalších onlajn přenosů z hodonínského zimního stadionu se s Vámi těším napočtenou. (20:20:26)

56:30
    Úžasný zákrok Šurého, útočník Vsetína předvedl dobrý blafák a chystal se poslat kotouč do sítě, když domácí brankář ještě vymrštil beton a zabránil puku v cestě do sítě!

54:02
    Vhazování v pásmu Vsetína.

52:23
    Drtiči právě vstřelili branku!
    Zřejmě rozhodující branka utkání. Penák vyzval přihrávkou zpoza branky MICHALA HOZU ke skórování. Ten měl sám před Hromadou lehkou úlohu. Asistence: Penák, Beňa.

52:01

51:26
    Drtiči se neudrží delší dobu v útočném pásmu.

50:01
    Potyčka před brankou Hromady. Tresty jsou následující. Hostující Farda vyloučen na 2 minuty za krosček, hostující Zavrtálek na 2 minuty za hrubost, na domácí straně Kuba na 2 minuty za hrubost.

50:49

49:10
    Hosté se po kombinaci Drtičů osvobozují.

48:49
    Vyloučen hostující Sýs za nedovolené bránění.

46:57
    Tomášek pálil z kruhu, brankář kryje.

45:55
    Nebezpečná střela Špoka z pravé strany, Hromada kryje.

44:00
    Vinou technických problémů, které ovšem nejsem schopen ovlivnit, nebylo možné přinášet události v prvních čtyřech minutách třetí třetiny. Doufejme, že teď už bude vše v pořádku.