Řisuty – Jablonec n/N 5:1 (kon.) | Lev Benešov – Jindř. Hradec 2:3 (po s.n.) | Sokolov – Klatovy 6:1 (kon.)
Klášterec nO – Děčín 8:2 (kon.) | Kobra – Most 1:4 (kon.) | Roudnice – Č. Lípa 6:2 (kon.)
Přerov – Nový Jičín 3:4 (po pr.) | SHK Hodonín – Vsetín 3:0 (kon.) | Val. Meziříčí – Opava 7:0 (kon.)
Uh. Hradiště – Břeclav 3:4 (po s.n.) | Šumperk – Prostějov 5:3 (kon.) | Havířov – Uničov 9:4 (kon.)
Frýdek-M. – Technika Brno 2:3 (kon.) | Trutnov – Kutná Hora 4:2 (kon.) | Kolín – Milevsko 2:6 (kon.)
Chotěboř – Žďár n/S 5:3 (kon.) | Pelhřimov – Nymburk 3:4 (kon.)
SC Marimex Kolín
2:6 (1:2, 1:1, 0:3)
HC Milevsko 1934
Středa 17.11.2010, 18:00 • ZS Kolín • 2. liga skupina Střed (ČR)

60:00
    Konec zápasu. (20:42:06)

59:59
    Konec zápasu je tady. Milevsko už branku nedalo. Celky se rozcházejí za stavu 2:6.

59:03
    Kolín se ubránil jak ve třech, tak ve čtyřech.

57:08
    A aby toho nebylo málo, tak ještě Skokan dostává dvě minuty za krosček. Na trestné lavici Kolína je pět hráčů najednou, a to Drak už odjel do kabiny.

57:03
    Další vzájemné vyloučení. Kolínský Malý odjíždí na trestnou za sekání, milevský Matějka za hrubost.

56:35
    Drak je dalším vyloučeným. Za úder do oblasti hlavy a krku dostává dvě minuty plus deset minut osobní trest. Míří hned do kabin a trest za něj odsedí Hloušek.

56:07
    Trestná lavice se nám plní. Za hosty Květoň dostává dvě minuty za sekání, na straně domácích Přibyl dvě minuty za hrubost a Procházka dvě minuty za podražení. Kolín se bude bránit ve čtyřech.

53:06
    Kolínský Čtvrtečka v šanci, ale Penece nemůže překonat.

52:22
    Kolínští přesilovku nevyužívají. Milevsko je kompletní.

50:22
    Čunát dosává dvě minuty za sekání.

47:40
    Milevsko právě vstřelilo branku!
    Branku vstřelil Hamerle, asistence Matějka.

42:48

42:24
    Kolín se snaží v útočné třetině. Ke střele má ale daleko.

40:23

PETR ŠULČÍK hned na začátku třetí dvacetiminutovky dává svému týmu dvojnásobnou gólovou výhodu. Asistence: Tomáš Květoň.

40:01
    Hlavní sudí se do hry vrátit nemůže. Zápas dopíská dvojice čárových.

40:01

Další třetina začne přibližně v 19:37.

40:00

39:34
    Zakázané uvolnění Kolína. Vhazovat se bude u Blažka.

Tereza Hölzlová

Branky a nahrávky: 20. Kubát, 34. Musil (Pohl, Nedbal) - 7. Novák (Matějka), 8. Hamerle (Suchánek, Heřmánek), 33. Klíma (Štych, Květoň), 41. Šulčík (Květoň), 43. Květoň (Šulčík), 48. Hamerle (Matějka)

SC Marimex Kolín: Blažek (Brázdil) - Nedbal, Pohl, Kubát, Přibyl, Pýcha, Procházka, Drak - Skokan, Musil, Malý - Mejzr, Pomichálek, Dulovec - Morkes, Pospíšil, Čtvrtečka - Manhart, Hloušek
    HC Milevsko 1934: Panec (Pipek) - Štych, Klíma, Škulina, Cirulis, Tullinger, Dvořák, Štěrba, Šulčík, Hamerle, Fořt, Květoň, Kořánek, Urbanec, Heřmánek, Matějka, Nikodém, Suchánek, Rezek, Čunát, Novák

Rozhodčí: Stolín - Maštalíř, Šmika