Zlín – Vítkovice 2:3 (kon.) | Kometa Brno – Pardubice 3:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Plzeň 4:7 (kon.)
Kladno – Slavia 3:1 (kon.) | Litvínov – K. Vary 0:2 (kon.) | Třinec – Liberec 3:4 (po s.n.)
Sparta – Motor ČB 3:4 (kon.)
Rytíři Kladno
3:1 (1:0, 2:0, 0:1)
HC Slavia Praha
Neděle 21.11.2010, 17:30 • Městský zimní stadion, Kladno (kapacita: 8600) • Tipsport extraliga

53:28
    Další parádní akce. Bílek si počkal, pak našel Treilleho, ten trefil boční konstrukci.

52:42
    Kladno nádherně zakombinovalo. Patera našel Tomana, který minul úplně odkrytou branku!!

52:03
    Opět nepřesvědčivý výrok rozhodčích. Teď ve prospěch Kladna. Dvě minuty dostal Žejdl, který po buly fauloval vysokou holí.

51:36
    Bicek do druhé vlny našel Kuchlera. Ten se snažil vymíchat Kopřivu. Jeho bývalý spoluhráč z Kladna se ale překonat nenechal!

46:27
    Slavia právě vstřelila branku!
    No a to se potvrdilo. Růžička na modré nahodil puk do TOMÁŠE POSPÍŠILA, jenž ujel do brejku a zavěsil pod břevno.

44:22
    Kameš udržel pásmo a následně si sjel před branku. Od Kally dostal pas zpátky, Kopřiva ale betony stihl srazit.

2883 diváků sleduje dnešní zápas.

40:24
    Přesilovka Kladna končí. Dvě minuty dostává Drtina za hákování.

40:00
    Hráči puk zašlápli na mantinelu. Ještě tady ale je vyloučení. Dvě minuty dostal Svoboda za krosček.

36:32
    Dvě minuty dostává Doležal, který neudržel nervy. Naprosto zbytečně vysekl hůl napadajícímu Valskému.

36:18
    I teď kladenský brankář svůj celek podržel. Hosté jeli 3 na 2. Akci zakončil střelou Doležal. Cikánek byl na místě.

35:05
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Kladno se uklidňuje třetí brankou. Po mantinelu nahrál Kuchler za branku Paterovi, který z první našel před brankou JIŘÍHO BICKA, jenž zametl puk do branky. Asistence: Pavel Patera, Jiří Kuchler.

32:31
    Slavia přimáčkla Kladno v pásmu. Domácí se dlouho bránili. Nakonec se puk odrazil na hůl Krenželoka v ideální pozici mezi kruhy. Cikánek vytáhl zákrok aspirující do zlaté helmy! Skvělý "semafor".

29:29
    Domácí jdou do dvoubrankového vedení. Bílkovu nahrávku zužitkoval šťastnou střelou DAVID RŮŽIČKA . Asistence: Vítězslav Bílek.

28:25
    Micka teď asi neúmyslně naložil od cesty Knotkovi. Měl u toho ale příliš zvednutou hůl a dostává 2+2 minuty.

25:34
    A hosté si hned vybojovali přesilovku. Dvě minuty za hákování pro Bílka.

22:55
    Kopřiva si mezírku mezi betony pohlídal.

22:55
    Kladno pojede trestné střílení za málo vídaný prohřešek. Kopřiva hodil úmyslně hokejku a domácí mají výhodu z největších.

20:35
    Kladno dohrává přesilovku. Teď se k puku dostal na modré Drtina a pálil do protipohybu. Branku ale o kousek minul.

18:56
    Sotva Slavia dohrála v oslabení, vybruslil před branku Treille, kterého držel Tomica. Nemohlo následovat nic jiného, než dvě minuty.

16:38
    Micka krosčekoval Bicka. Dvě minuty pro forvarda Slavie a 24 sekundová přesilovka Kladna 5/3.

15:02
    Dvě minuty pro Tomáše Svobodu za držení hole.

14:21
    Domácí jdou zaslouženě do vedení. Zpoza branky našel Látal před brankou tísněného RADKA BĚLOHLAVA, který procpal puk k tyči. Asistence: Martin Látal, David Stieler.

9:11
    Rozhodčí začínají hru poněkud hrotit. Omlouvám se, ale nemůžu si pomoct. Patera pronikal před Kopřivu a dostává dvě minuty za údajnou vysokou hůl.

8:08
    Tak to se vidí málokdy. Drtina zastavil Pospíšila, který se teatrálně skácel k ledu. Rozhodčí nejprve nereagovali. Až pan Turčan zvedl po asi čtyřech sekundách pravici a trestá domácího beka za faul loktem.

7:21
    V kladenské výhodě měl slibnou pozici pro střelu už David Růžička. Domácí to ale překombinovali. Nakonec dostává dvě minuty za sekání Micka.

2:40
    Po signalizaci vzdáleného rozhodčího dostává dvě minuty za faul kolenem Kotrla.

1:52
    Na druhé straně se zjevil před Cikánkem volný Doležal, branku ale minul!

0:28
    Hned na úvod Kopřiva nechytil lehké nahození Kuchlera a puk se odrazil před brankou od brusle Bicka. Kopřiva musel vytasit beton.

Michal Sobotka

Branky a nahrávky: 15. Bělohlav (Látal, Stieler), 30. D. Růžička (Bílek), 36. Bicek (Patera, Kuchler) - 47. Pospíšil

Rytíři Kladno: Cikánek (Falter) - Kameš, Drtina, Toman, Šmach, D. Růžička, Procházka, Piskáček - Bicek, Patera, Kotrla - Bílek, Kalla, Treille - Eberle, Stieler, Knotek - Bělohlav, Kuchler, Látal - Valský.
    HC Slavia Praha: Kopřiva (Furch) - Kuboš, Žižka, Roth, Vašíček, Kolařík, Špelda, Žejdl - Vondrka, V. Růžička, Pospíšil - Svoboda, Třetina, Tomica - Jaškin, Micka, Krenželok - Jelínek, Němec, Doležal.

Rozhodčí: Turčan, Polák - Briška, Novák