Vítkovice – Plzeň 6:4 (kon.) | Zlín – Třinec 3:2 (kon.) | Litvínov – Mladá Boleslav 3:5 (kon.)
Motor ČB – Pardubice 1:3 (kon.) | K. Vary – Kladno 3:4 (po pr.) | Slavia – Liberec 7:1 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
3:4 (2:0, 1:1, 0:2 - 0:1)
Rytíři Kladno
Středa 22.12.2010, 18:00 • KV Arena • Tipsport extraliga

54:12
    Vyloučen Petr Kumstát (KVA) na dvě minuty za vysokou hůl.

35:28
    Milan Toman (KLA) podrazil Sailera v útočném pásmu a kladenský obránce si odpyká dvě minuty za podražení.

26:33
    Skuhravý (KVA) si odsedí dvě minuty za zdržování hry. Přesilovka pro Kladno.

23:51
    Domácí si zahrají přesilovku - Milan Toman (KLA) je vyloučen na dvě minuty za držení.

16:48
    Milan Toman (KLA) vyhodil kotouč ze hry, a je tak vyloučen na dvě minuty za zdržování hry.

10:08
    Václav Skuhravý (KVA) vyloučen na dvě minuty za hákování a hosté si zahrají přesilovku.

8:05
    Energie si za pár vteřinek zahraje přesilovku pět na tři - vyloučen Jan Piskáček (KLA) na dvě minuty za hákování.

7:55
    Jaroslav Kalla (KLA) si odsedí dvě minuty za držení.

6:08
    Vyloučen Petri Kokko (KVA) na dvě minuty za podražení.

Jan Salajka

Branky a nahrávky: 5. Košťál (Kumstát), 6. Skladaný (Melenovský, Dej), 32. Skladaný (Sailer, Melenovský) - 38. Kuchler (Bicek, Patera), 47. Bicek (Patera), 51. Treille (Bílek), 62. Látal

HC Energie Karlovy Vary: Mensator (Sáblík) - Čutta, Kokko, Dobroň, Gřegořek, Sloboda, Rohan, Mucha - Kumstát, Skuhravý, Košťál - Hruška, Sailer, Zaťovič - Skladaný, Melenovský, Dej - Vachovec, Kuběna, Cyganov - Zucker.
    Rytíři Kladno: Falter (Cikánek) - Drtina, Kameš, Piskáček, Platil, Procházka, Růžička, Toman - Bicek, Patera, Kuchler - Kalla, Treille, Bílek - Bělohlav, Látal, Valský - Eberle, Knotek, Kotrla.

Rozhodčí: Minář, Hodek - Kalivoda, Bádal.