Vsetín – Uničov 8:3 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
8:3 (3:1, 1:1, 4:1)
HC Uničov
Neděle 20.02.2011, 17:30Zimní stadion Na Lapači Poloha: Zimní stadion Na Lapači se nachází na křižovatce výpa • 2. liga skupina Východ

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Dobrý podvečer ze zimní stadionu na Lapači. Vítáme Vás u posledního zápasu sezóny mužů Vsetína, kteří přivítají na svém ledě tým Uničova. Domácí tým se hned v prvním zápase skupiny play - out dokázal zachránit ve druhé lize.

Uničov si naopak zahraje baráž o druhou ligu. V tomto zápase prakticky již o nic nejde. Čeká nás tedy takový rozlučkový duel, tak doufejme, že hráči budou chtít skončit se ctí a předvedou nám kvalitní hokej.

VHK Vsetín: Plšek (Hromada) - Zavrtálek, Spitzer, Žabčík, Zelenka, Farda, Zbranek - Tesařík, Korčák, Vaněk, Klimek, Kubo, Plachtovič, Vítek, Sýs, Sochora, Gromus, Brynecký, Skýba.

HC Uničov: Koloušek (Vybíral) - Hodulák, Jurča, Handl, Zúbek, Přikryl, Pour, Hromádka, Frieb, Šnejdar, Řezáč, Trojan, Anděl, Brveník, Rak, Provaz.

Rozhodčí: M. Smeták - R. Adamec, J. Štěpán.

00:01

0:41
    Uničov právě vstřelil branku!
    První pětka domácích ztratila touš v útočném pásmu a z protiútoku se dostal do samostatného úniku FRANTIŠEK ZÚBEK, který si položil Plška na zem a zavěsil pod víko. Asistence: Pavel Handl.

1:41
    Vsetín vstřelil branku!
    Domácí bleskurychle srovnávají stav utkání. DANIEL TESAŘÍK dostal kotouč do mezikruží a okamžitě vypálil na Kolouška, který na jeho střelu nedokázal reagovat. Asistence: Daniel Brynecký, Petr Sochora.

3:02
    Na ledě zůstává ležet Hromádka (UNI), poté co ho sestřelil David Vítek

3:54
    Hra se po divokém úvodu výrazně uklidnila a nyní se píská zakázanéé uvolnění hostů.

4:36
    Farda (VSE) vyloučen na dvě minuty za nedovolené branění.

5:07
    Handl (UNI) vyloučen na dvě minuty za hrubost.

6:36

7:07

7:15
    Korčák se po přihrávce Spitzera propracoval až před Kolouška, ale měl pře sebou těžký úhel a nedokázal touš prostřelit za hostujícího gólmana.

8:19
    Akce tři na jednoho, Vaněk nahrál Korčákovi, který si položil Kolouška a přihrál najíždějícímu Klimkovi, který už měl prázdnou branku, ale dřív byl zpracován hostujícím obráncem.

9:35
    Vsetínský tým hraje zatím výborně a hosté absolutně nestíhají bruslařsky, jen díky Kolouškovi je zatím skóre stále vyrovnané.

10:54
    Jako kdybych to zakřikl a hosté se ihned pouští do tlaku, v šanci se ocitl Zúbek, ale Plšek byl připraven.

12:15
    Přikryl (UNI) vyloučen na dvě minuty za podražení.

12:55
    Domácí okamžitě zamkli hosty v útočném pásmu a ve velké šanci se ocitl Kubo, ale jeho střel šla těsně vedle.

13:35
    Nádherná rána! V přesilové hře dostal na modrou kotouč DANIEL BRYNECKÝ nabruslil si před mezikruží a bombou k tyči prostřelil Kolouška, který měl zakrytý výhled. Asistence: Petr Sochora.

14:46
    Chybná rozehrávka domácího týmu znamená icing a vhazování před Plškem.

15:15
    Martin Kubo (UNI) se zbytečně nechal vyprovokovat a odsedí si dvě minuty za hrubost.

15:35
    Hosté se hned usadili v pásmu a vytváří si tlak.

16:05
    Domácí se osvobozují po zákroku Plška.

16:26
    Gól v oslabení slaví domácí tým. DANIEL VANĚK, který přebruslil celou pětku Uničova a ocitl se sám před Kolouškem, kterého si položil na zem a backhandem vsítil třetí branku domácích. Asistence: David Klimek.

17:15

17:36
    David Vítek zatím coby likvidátor, po prvním jeho zákroku už nehraje Hromádka a nyní to schytal další hráč Uničova, 2 minuty za faul loktem.

19:01
    Máme tady poslední vteřiny první části.

19:11
    Jurča úplně sám před Plškem, ale střela mu nesedla.

19:36

19:59
    Ještě přerušení po střele Davida Vítka, kterou lapil do lapačky Koloušek.

20:00

První třetina přinesla velice atraktivní hokej hned se čtyřmi brankami. Do vedení šli hosté v první minutě zásluhou Zúbka, domácí se rychle oklepali a hned vyrovnali v následující přesilové hře ještě dokázali obrátit stav utkání ve svůj prospěch a v sedmnácté minutě dokonce skórovali při vlastním oslabení. Domácí hráči dnes skvěle bruslí a hosté zatím moc nestíhají. Zvu Vás na další třetinu, která začne přibližně v 18:20.

20:01

20:53
    Začátek druhé třetiny začal v opatrnějším duchu, píská se icing na domácí straně.

21:55
    Trojan pálil z mezikruží do připraveného Plška.

22:05
    Šnejdar (UNI) vyloučen na dvě minuty za podražení.

3:02
    Od modré čáry pálil Tesařík, ale Koloušek jeho pokus schoval pod svými betony.

3:26
    Černý pálil z levého kruhu do připraveného Plška a vhazuje se po jeho pravici.

24:03
    David Vítek se rozjel po pravé straně a střelou zápěstím oprášil vyrážečku Kolouška.

25:05
    Na druhé straně pálil Jurča z mezikruží přímo do lapačky dobře postaveného Plška.

25:24
    Hra ve druhé třetině zatím v poklidném tempu, nyní se píská icing na straně hostů.

25:45
    David Klimek měl před sebou poloprázdnou branku, ale nedokázal střelu usměrnit do sítě.

26:50
    David Vítek dostal kotouč před branku po přihrávce Kuba a hned se pokoušel z první překonat Kolouška, ten ovšem výborně zasáhl.

27:01
    Na domácí střídačce můžeme sledovat rozcvičujícího se Petra Hromadu, který by měl v polovině zápasu nastoupit do domácí svatyně.

27:53
    Tesařík z bezprostřední blízkosti otestoval reflexy Kolouška.

29:02
    Provaz dojížděl kotouč v útočném pásmu, čehož si všiml Lukáš Plšek a vystartoval mu naproti a přirazil ho na mantinelu. Hlavní sudí Smeták raději přerušil hru.

29:22
    V souboji osmiček přirazil na mantinel Frieb Vítka, který zůstal nehybně ležet, ale už se zvedá, zatím co Frieb odjíždí odsedět dvě minuty za vysokou hůl.

30:27
    Zúbek (UNI) 2 minuty za podražení.

30:27
    Ve stejném čase se mění brankáři domácích, Petr Hromada nahrazuje Lukáše Plška, který má pro tuto sezónu odchytáno.

31:16
    Domácí se hned usadili v pásmu a tlačí do plných, žádná větší šance, ale k vidění není, Zavrtálek nyní pálil vysoko nad.

32:27

32:31
    Marek Sýs tečoval těsně před Kolouškem střelu Zavrtálka, která se zastavila až na betonech hostujícího gólmana

32:36
    DANIEL TESAŘÍK nahodil od modré na Vybírala vysoký kotouč, který Uničovského gólmana vyloženě překvapil a propadl mu kotouč nad lapačkou až do branky. Asistence: Petr Sochora.

33:16
    David Vítek opět v akci, když dorazil na hrazení Poura a dostává dvě minuty za vražení na hrazení.

Dnešní utkání sleduje 713 diváků.

33:42
    Daniel Brynecký z brejku provětral vyrážečku Kolouška.

34:11
    Hostům se přesilovka zatím vůbec nedaří a marně se snaží najít recept na vsetínskou obranu.

35:16

35:41
    Akce 2 na 1 Vítek přihrál Kubovi, který vystřelil na Kolouška, ale mířil nepřesně

36:22
    Rak se snažil na dvakrát překonat Hromadu, ale ten zatím výborný

38:16
    Po tlaku domácího týmu se dostali do protiútoku hosté a JAN PŘIKRYL střelou z mezikruží překonal pod lapačkou Hromadu. Asistence: František Zúbek.

39:01
    Poslední vteřiny druhé dvacetiminutovky.

40:00

Druhá třetina nám skončila a k vidění byly tentokrát dvě branky, po jedné na obou stranách. Hra ve druhé třetině byla poněkud opatrnější než v první dvacetiminutovce, ale stále jsou to domácí, kdo má více ze hry. Udrží domácí vedení? To se dozvíme ve třetí třetině, která začíná přibližně v 19:10

40:01

40:55
    Frieb pálil od modré na Hromadu jen do boční konstrukce.

41:26
    Vítek nahodil Kotouč na Vybírala, na kterého si však nepřišel a vhazuje se po jeho pravici.

43:06
    Velká šance domácích z bezprostřední blízkosti pálil Korčák ale vedle.

43:41
    Korčák zavezl kotouč do útočného pásma, nahrál do druhé vlny DAVIDU KLIMKOVI a ten střelou pod vyrážečku překonal Vybírala. Asistence: Jiří Korčák.

46:06
    Přesilová hra pro Vsetín, Rak (UNI) vyloučen na dvě minuty za držení.

47:11
    Vítek zavezl kotouč do útočného pásma, objel branku Vybírala a přihrál před branku volnému PAVLU ZAVRTÁLKOVI, který zvyšuje na 6:2. Asistence: David Vítek, Jiří Korčák.

47:11
    Zbyněk Spitzer (VSE) 10 minut nesportovní chování, Zúbek (UNI) 2 minuty za hákování.

49:11

50:08
    Vítkovi nesedla střel z kruhů, ale zachytil ji Klimek, který už si počínal lépe, ale jeho střela byla sražena do ochranné sítě.

50:59
    Domácí mění zápas v exibici, Martin Kubo se prokličkoval až před branku, kde na druhé tyči našel JIŘÍHO PLACHTOVIČE, který měl už snadnou práci. Asistenci: Martin Kubo.

52:07
    Hraje se už v poklidném tempu, hosté nejspíš už zápas neotočí a tak se pokouší branku alespoň už nedostat.

54:51
    Vyloučen Hodulák (VSE) na dvě minuty za držení

56:51

57:26
    Martin Kubo (VSE) vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

57:31
    A domácí se ihned osvobozují.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty dnešního klání.

58:18
    Ihned po vhazování střílel Černý, jen do připraveného Hromady.

58:36
    Druhý gól v oslabení na straně domácích v dnešním zápase! Daniel Vaněk se prokličkoval až k brance hostů a zpoza branky přihrál najíždějícímu TOMÁŠI ŽABČÍKOVI a ten krásným blafákem na forehand překonal bezmocného Vybírala. Asistence: Daniel Vaněk.

59:22
    Hosté z protiútoku dva na jednoho se potřetí prosazují. Přikryl přihrál Friebovi a ten zasunul pod Hromadu. Asistence Jan Přikryl.

59:45
    Hromada fauloval a bylo nařízeno trestné střílení, ve kterém se proti domácímu gólmanovi rozjel Zúbek, ale střelou mezi betony si na Hromadu nepřišel.

60:00

Domácí Vsetín se tak důstojně rozloučil se sezónou a nyní hráči domácích společně s fanoušky oslavují dnešní vítězství a loučí se. V dnešní zápase na ledě kralovali hlavně domácí, což se promítlo ve skóre. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy zase u onlajnů ze zimního stadionu na Vsetíně nashledanou. (19:47:05)

Střídání gólmanů i na druhé straně, Koloušek přepouští místo svému kolegovi Vybíralovi.

Filip Bazala

Branky a nahrávky: 2. Tesařík (Brynecký, Sochora), 14. Brynecký (Sochora), 17. Vaněk (Klimek), 33. Tesařík (Sochora), 44. Klimek (Korčák), 48. Zavrtálek (Vítek, Korčák), 51. Plachtovič (Kubo), 59. Žabčík (Vaněk) - 1. Zúbek (Handl), 39. Přikryl (Zúbek), 60. Frieb (Přikryl)

VHK ROBE Vsetín: Plšek (31. Hromada) - Zavrtálek, Spitzer, Žabčík, Zelenka, Farda, Tesařík, Zbranek - Korčák, Vaněk, Klimek, Kubo, Plachtovič, Vítek, Sýs, Sochora, Gromus, Brynecký, Skýba.
    HC Uničov: Koloušek (33. Vybíral) - Hodulák, Jurča, Handl, Zúbek, Přikryl, Pour, Hromádka, Frieb, Šnejdar, Řezáč, Trojan, Anděl, Brveník, Rak, Provaz.

Rozhodčí: M. Smeták - R. Adamec, J. Štěpán