Kometa Brno – Motor ČB 2:5 (kon.) | Jihlava – Liberec 1:4 (kon.) | Olomouc – Poruba 2011 7:4 (kon.)
Hr. Králové – Slavia 1:5 (kon.) | Vsetín – Opava 3:1 (kon.) | Ústí n/L – HC Litvínov 0:0 (odl.)
VHK ROBE Vsetín
3:1 (0:1, 2:0, 1:0)
HK Opava
Neděle 20.02.2011, 13:00Zimní stadion Na Lapači Poloha: Zimní stadion Na Lapači se nachází na křižovatce výpa • ELIOD extraliga mladšího dorostu

53:58
    Hajda (VSE) 2 minuty hákování

52:31
    Hořanský (VSE) 2 minuty podražení.

49:35
    Vsetín vstřelil branku!
    Po střele Hořanského přišly dvě dorážky, nejprve Abdul, kterou Kostka ještě zlikvidoval, ale na dorážku LUKÁŠE KUCHAŘÍKA už neměl. Asistence: Jindřich Abdul, Adam Hořanský.

47:12
    Hořanský sám před Kostkou, ale namířil svou ránu přímo do hrudy hostujícího gólmana.

45:55
    Abdul chtěl zpoza brány zasunout kotouč do branky za mimo ležícího Kostku, ale touš se jen svezla po čáře a dojíždějící obránce hostů poslal projektil do bezpečí.

45:25
    Fajkus (OPA) vyloučen na dvě minuty za držení

41:49
    Hořanský pálil z levého kruhu a trefil tyč!

37:39
    Krásný gól domácích. Od modré pálil Ščotka a dva metry před Kostkou tečoval puk ADAM HOŘANSKÝ, který si našel místo přesně v šibenici hostující branky. Asistence: Jan Ščotka, Jindřich Abdul.

36:46
    Ze střídačky naskočil bleskurychle na led Kuchařík, ke kterému doputoval kotouč a mohl se sám rozjet na Kostku nic na něj bohužel a skóre se tak nemění.

30:15
    Vsetín využívá přesilovku pět na tři! Hořanského střela se odrazila za brankou přímo před branku, kde stál PETR MALÝ a ten doklepl kotouč za nic netušícího Kostku. Asistence: Adam Hořanský.

30:00
    Opět se nám to mele, Kuchařík (VSE) 2 minuty hrubost a Rohovský (OPA) 2+2 hrubost napadl kapitána domácích a nezdráhal se použít i pěsti.

29:25
    Malý, Helešic, Hajda (VSE) 2 minuty za hrubost, na druhé straně pouze pouze Slavík (OPA) 2+2 minuty hrubost.

29:25
    Na ledě se strhla mela!

28:21
    Hlaváček (OPA) 2 minuty za sekání.

26:52
    Malý sklepl na modrou Abdulovi, který se sám rozjel na Kostku, ale ten jeho blafák vystihl.

21:56
    Abdul (VSE) 2 minuty za nedovolené bránění a na druhé straně Hlaváček (OPA) na 2 minuty za sekání.

16:53
    Beneš (OPA) se po pravé straně hřiště dostal před Vlacha a jeho střela otřela horní tyč.

14:15
    Pisklák (VSE) 2 minuty za podražení

13:58
    Petr Heider (OPA) 2 minuty za podražení a domácím se tak naskýtá další možnost přesilové hry.

7:15
    Opava právě vstřelila branku!
    Sporný gól hostů, při akci 2 na 1 se hosté dokázali prosadit poté co Rohovský pálil z mezikruží, Vlachovi jeho rána vypadla a dojíždějící DAVID BORUNSKÝ dorážel už do posunuté branky, do které vrazil dojíždějící obránce domácích, ale rozhodčí branku uznává. Asistence: Rohovský.

3:02
    Velká šance domácích! Po střele Hořanského se odrazil kotouč k Abdulovi a ten měl před sebou poloprázdnou branku, kterou ale přestřelil.

1:26
    Hlaváček (OPA) 2 minuty za podražení a Valaši si zahrají první přesilovou hru.

Filip Bazala

Branky a nahrávky: 31. Malý (Hořanský), 38. Hořanský (Ščotka, Abdul), 50. Kuchařík (Abdul, Hořanský) - 8. Borunský (Rohovský)

VHK ROBE Vsetín: Vlach (Svoboda) - Forch, Abdul, Hořanský, Kuchařík, Mikula, Ščotka, Hryciow, Vašíček, Hajda, Svozílek, Malý, Helešic, Christov, Běhula, Pisklák.
    HK Opava: Kostka (Horák) - Slavík, Rohovský, Štrbík, Volf, Hlaváček, Fajkus, Heider, Rybka, Hlista, Klapetek, Ondruch, Krupa, Beneš, Blaževič, Otipka, Borunský, Nardelli, Hartmann.