Jihlava – Třebíč 2:4 (kon.) | Martin – Žilina 2:1 (kon.) | Nitra – Trenčín 3:6 (kon.)
Lipt. Mikuláš – Poprad 2:3 (kon.) | Třinec – Zlín 2:4 (kon.) | Litvínov – Ústí n/L 6:3 (kon.)
Žďár n/S – Pelhřimov 2:4 (kon.) | Sokolov – Klášterec nO 2:7 (kon.) | Přerov – Vsetín 5:2 (kon.)
Val. Meziříčí – Pov. Bystrica 5:1 (kon.) | Technika Brno – Prostějov 3:5 (kon.) | Lev Benešov – Milevsko 1:4 (kon.)
Most – Litoměřice 4:5 (po s.n.) | Kadaň – Crimmitschau 5:3 (kon.) | Břeclav – Uh. Hradiště 4:3 (kon.)
Benátky n/J – Mladá Boleslav 3:1 (kon.) | Beroun – Chomutov 5:7 (kon.) | Šumperk – Havlíčkův Brod 7:3 (kon.)
HC Technika Brno
3:5 (1:3, 1:2, 1:0)
LHK Jestřábi Prostějov
Úterý 30.08.2011, 18:00Přípravné zápasy

Ivo Peštuka ještě skočil rybičku a poděkoval fanouškům Prostějova, kteří vážili cestu do Brna na dnešní zápas. To je ode mě pro dnešek vše a u dalšího online přenosu napočtenou. (20:09:15)

Kamil Rajnoha Strmeně dokonale vykoupal a zasunul do odkryté klece. Nájezdy vyhrála Technika 3:2.

Tomáš Duba nenašel skulinku mezi betony Nováka.

Michal Matouš trefuje šibenici ... Ševčík ani Odehnal neproměnili

A do třetice má na svědomí bekhendový blafák na svědomí Patrik Šebek.

Kamil Rajnoha odpověděl úplně stejně.

Jakub Čuřík proměňuje bekhendovým blafákem.

Zápas končí vítězstvím Prostějova. Závěr ještě okoření nájezdy.

60:00

57:54
    Hráčům Prostějova ujíždí nervy. Jeden z nich teď od plic vynadal během hry hlavnímu arbitrovi a dostává osobní trest na deset minut a do konce utkání.

56:38
    Další vyloženě stupidní faul zcela mimo hru. Jiří Paška dostává dvě minuty za hrubost. Pokračuje se vě čtyřech na obou stranách.

55:56
    Další faul v útočném pásmu. Tentokráte odjíždí na trestnou domácí Petr Jelínek. Poměr hráčů se vyrovná, poté bude následovat přesilovka Prostějova.

55:30
    V ideální pozici mezi kruhy se ocitl Česnek,ale bránu netrefil.

54:20
    Další vyloučení z kategorie zbytečných předvedl Lukáš Duba. Jestřábi byli v tlaku, ale jejich kapitán zbytečně fauloval loktem a dostává dvě minuty.

52:49
    Povedenou ránu Habrovce z otočky, která mířila do šibenice v klidu zneškodnil Strmeň lapačkou.

50:55
    Po sérii nepřesností v rozehrávce se domácí usadili v pásmu až v závěru přesilovky. Benýšek se na sebe hodně zlobil, když si položil golmana, ale bekhendem trefil jen boční síť.

48:55
    Hosté se ubránili, ale po zákroku Žajgly budou hrát opět v oslabení. Za celou přesilovku měla Technika tři střely. Dvě vyrazil Strmeň a střelu Zapletala zblokoval soupeř, který se obětavě vrhl do střely.

46:53
    Petr Osina dostává dvě minuty za krosček. Po jeho zákroku se ještě strhla menší potyčka. Domácí budou hrát 96 sekund dlouhou přesilovku 5 na 3.

46:29
    Na trestnou lavici usedá na dvě minuty prostějovský Martin Finkes.

45:19
    Technika právě vstřelila branku!
    V oslabení se utrhla dvojice Michal Matouš a PETR BĚLOHLÁVEK. Prvně jmenovaný střelou vyprášil betony Strmeně a pro jeho kolegu už nebyl problém dorazit puk do odkryté klece.

44:21
    Naprosto zbytečný faul Jana Česeka, když byli domácí v tlaku. Útočník Techniky dostává dvě minuty za napadení.

42:24
    Obrovský pech měl teď hostující Stejskal. Jeho střela z úhlu po ukázkovém rozebrání brněnské obrany nezapadla do prázdné branky. Odrazila se od obou tyček do Nováka a od něj do rohu kluziště.

41:35
    Hosté začali i třetí třetinu velice aktivně. Z toho pramení vyloučení brněnského beka Filipa Žaluda. Provinil se nedovoleným bráněním.

40:01
    Od druhé třetiny chytá za domácí Josef Novák.

40:01

Ve druhé třetině se hra vyrovnala. Velký rozdíl jse však především v důrazu. Hosté nenechávají hráčům Techniky prostor před brankou, dohrávají osobní souboje, zato domácí tento zápas vzali doslova jako přátelák.

40:00

37:22
    Jestřábi právě vstřelili branku!
    Tak tento gól, stejně jako první, půjde na vrub golmana. I tento gol střílí JIŘÍ OSINA, jehož nepříliš prudká střela proskotačila mezi betony domácího golmana za brankovou čáru.

35:20
    Domácí jsou již kompletní. Mezi kruhy si vybruslil Kamil Rajnoha. Jeho střela těsně minula pravou tyčku.

34:10
    Do brejku v oslabení se dostal Michal Matouš. Jeho střelu na vzdálenější tyč vytlačil betonem Strmeň.

33:12
    Hra se teď přelévala ze strany na stranu. Oba golmani se museli hodně otáčet. Hru přerušil až faul brněnského Odehnala, který dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

31:32
    Do ideální pozice dostal přihrávku Michal Gabriška, ale jeho hokejku mu na poslední chvíli zablokovala hostující obrana.

26:21
    Teď pro změnu Technika okupovala útočné pásmo, ale všechny střely domácích borců byly zblokovány.

25:21
    Martin Stejskal se znovu dostal sám před Jirkůva, ten však vytáhl skvělý zákrok lapačkou.

24:53
    Hosté jakoby dál hráli přesilovku v ideální pozici se objevil Žajgla, ale toho vychytal Jirkův.

23:31
    Hráči Prostějova hráli přesilovku výborně. Hodně stříleli, až se jedna ze střel ujala. Zásluhou MICHALA ČERNÉHO hosté znovu odskakují na rozdíl dvou branek.

22:43
    Dvě minuty dostává domácí Michal Matouš.

21:54
    Od modré zlehka nahodil na branku PETR BĚLOHLÁVEK. Jeho střela však doplachtila až do šibenice prostějovské branky. Domácí snižují na rozdíl jediné branky.

20:01
    Na stadionu vidím i hlouček prostějovských fandů. Těch může být asi deset. Domácích je maximálně trojnásobek. Utkání se hraje v komorní atmosféře.

20:01

Po první třetině se ujali hosté zaslouženě vedení. Prostějov pusobí kompaktněji, hokejověji. Uvidíme co přinese druhá třetina.

20:00

16:21
    Nádherný ťukes hokejistů Prostějova zakončuje do odkryté branky kapitán hostí LUKÁŠ DUBA.

13:35
    Technika se dostala do přečíslení dva na jednoho. Těžkou přihrávku Kamila Rajnohy se štěstím tečuje mezi betony hostujícího golmana PETR JURČA.

12:01
    Technika zavřela Jestřaby v pásmu. Bombu Strýčka od modré udržel Strmeň mezi rukou a tělem.

11:17
    Jiří Sedláček vyzkoušel z úhlu pozornost Strmeně. Hostující golman se překvapit nenechal a puk podržel. Bude se vhazovat.

10:23
    Domácí se snaží odpovědět. Z tlaku si vykoledovali alespoň faul hostujícího beka. Dvě minuty za hru vysokou holí dostává střelec první branky Jiří Osina.

09:14
    Hosté využívají přesilovku. Do samostatného úniku se dostal PATRIK ŠEBEK a ten se bekhendovou střelou nemýlil.

09:00
    Křížně přes pásmo dostal nádhernou přihrávku Čuřík, ten jen trefil boční síť.

08:02
    Na dvě minuty za hru vysokou holí vyloučen Pavel Strýček.

07:20
    Střela Stejskala se nevešla mezi tři tyče.

06:09
    Prostějovští hrají výborně. Zamkli Techniku v pásmu, ta stihla sotva vystřídat a už se na domácí řítil další útok. Jestřáby teď naštěstí pro domácí zastavil offside.

03:37
    Další obrovská šance hostujícího celku. Jirkůvovi vypadl vystřelený kotouč, dorážku chytil vleže betonem. Puk pak zůstal ležet opuštěný v brankovišti, naštěstí si ho jako první opět všiml domácí golman a podržel ho ve výstroji.

00:39
    Tak to je pro Prostějov úvod z říše snů. Bombou od modré pod víko se prosadil JIŘÍ OSINA.

00:01
    Úvodní buly vyhrál domácí Jiří Sedláček.

00:01

Domácí před tímto zápasem posílil bek Zbyněk Vozdecký, který odehrál loňskou sezónu v dresu Břeclavi. Letos se připravoval s týmem Hodonína, odkud doputoval až do domácího celku. Hosté hlásí dvě velká jména v sestavě, která přišla před touto sezonou. A to Michala Černého z Olomouce, který dlouhá léta hrál v dresu brněnské Komety. Druhým zajímavým jménem je Petr Kumstát, metrákový pořízek, jenž odehrál mnoho sezon v české a slovenské extralize. Za zmínku stojí také dva bývalí hráči Techniky: Patrik a David Šebkovi.

Dobrý den, vítejte u onlajn přenosu z HDaM v Brně. Dnes se domácí Technika Brno střetne s týmem LHK Jestřábi Prostějov. Oba celky se již v letošní přípravě střetly. Na prostějovském ledě byla po samostatných nájezdech uspěšnější Technika, která vyhrála 3:4.

VSK Technika Brno: Jirkův, (Novák) - Habrovec, Žalud, Vozdecký, Babic, Gabriška, Strýček, Hájek, Česnek, Sedláček, Rajnoha, Jurča, Zapletal, Odehnal, Šedý, Benýšek, Bělohlávek, Jelínek, Matouš, Kachlík, Mráz

LHK Jestřábi Prostějov: Strmeň, (Musil) - Osina, Kolibár, Doseděl, Kumstát, Finkes, Peštuka, Paška, Tomiga, Ševčík, Stejskal, Duba, Smejkal, Čuřík, Zachar, Černý, Šebek P., Šebek D., Stráněl, Žajgla

Rozhodčí: .

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Alexander Valoušek

Branky a nahrávky: 14. Jurča (Rajnoha), 22. Bělohlávek, 46. Bělohlávek (Matouš) - 1. Osina, 10. Patrik Šebek, 17. Duba, 24. Černý, 38. Osina