Benátky n/J – Olomouc 1:3 (kon.) | Litoměřice – Kadaň 2:1 (kon.) | Šumperk – Ústí n/L 3:7 (kon.)
Havlíčkův Brod – Hr. Králové 3:2 (kon.) | Chomutov – Most 4:1 (kon.) | Písek – Beroun 3:1 (kon.)
Třebíč – Jihlava 2:1 (po s.n.)
Piráti Chomutov
4:1 (0:1, 1:0, 3:0)
HC Most
Sobota 29.10.2011, 17:30 • Pirátská aréna • 1. liga (ČR)

Utkání nakonec vyhráli Piráti zcela zaslouženě, když se jim podařilo ve třetí třetině vstřelit 3 branky. Hosté se už prosadit nedokázali i když se ještě pokusili odvolat brankáře a hráli chvilku přesilovku 6 na 3. (19:52:43)

60:00

59:41
    Domácí dnes podruhé hráli v šesti a dostávají dvě minuty.

59:24

59:03
    Lusins je zpátky v brance, hraje se 4 na 4.

59:02
    Piráti právě vstřelili branku!
    prázdnou hostující branku trefuje DAVID HRUŠKA. Bez asistence.

59:00
    Hosté to stále zkouší bez brankáře.

58:26
    Domácí jsou ve 4.

58:06
    Vyloučen Látal(MO) na 2 minuty za hrubost a k tomu ještě 10 OT.

58:00
    Obrovská závar před domácí brankou končí zlomenou hokejkou hostujícího obránce a bude se ještě vylučovat.

57:24
    Vyloučen Havíř(CHO) za hrubost. Hosté mají 1:02 5 na 3 a jelikož hrají bez brankáře, hrají v šesti.

56:35
    Lusins odjel na střídačku, hosté hrají 6 na 4.

56:26
    Oddechový čas pro hosty.

56:26
    Domácí hráli v šesti a dostávají 2 minuty.

55:45
    Klíma nabral rychlost, jeho střela byla ale hodně nepřesná.

53:40
    Endál se prokličkoval z rohu až před Lusinse, jeho střela ale byla slabá i tím, že byl na hranici faulu atakován jedním z hostujících obránců.

53:05
    Hafenrichter(CHO) si s Přeučilem(MO) něco vysvětlovali tak dlouho až oba dostávají 4 minuty za hrubost. Bude se hrát 5 na 5.

53:05
    Palinova střela od modré mířila hodně vedle.

52:08

Pavel Kadeřábek

Branky a nahrávky: 27. Helminen (Kraft), 46. Seman (Helminen, Kraft), 48. Procházka (Endál), 60. Hruška - 13. Heinisch (Slavíček, Hanzl)

Piráti Chomutov: Hanuljak(Řehoř) - Grof, Mrázek, Palin, Havíř, Rutta, Jillson, Macháček - Hruška, Gajovský, Procházka - Helminen, Kraft, Seman - Endál, Fiala, Hromas - Ondřej, Sikora, Hafenrichter - Heřman
    HC Most: Lusins(Melichar) - Apelis, Hanzl, Vaněk, Bauer, Vachovec, Krejčí, Tauš, Rohan T. - Rohan M., Divíšek, Zucker - Slavíček, Přindiš, Látal - Panuška, Martinec, Přeučil - Klíma, Kuběna, Heinisch

Rozhodčí: Florian - Gerát, Ondráček