Liberec – HC Litvínov 0:7 (kon.) | Jihlava – Slavia 6:2 (kon.) | Olomouc – Kometa Brno 3:4 (kon.)
Znojmo – Vítkovice 1:10 (kon.) | Mladá Boleslav – K. Vary 1:2 (kon.) | Zlín – Třinec 5:1 (kon.)
Motor ČB – Kladno 6:4 (kon.) | Pardubice – Sparta 4:5 (po s.n.) | Plzeň – Chomutov 2:3 (po pr.)
HC LERAM Orli Znojmo
1:10 (0:3, 1:5, 0:2)
HC Vítkovice Ridera
Sobota 29.10.2011, 12:00DHL Extraliga juniorů

V naprosto jednoznačném utkání vítězí Vítkovice rozdílem devíti branek, když po celých šedesát minut udávaly na ledě tempo a prokázaly, že jsou kvalitnějším celkem. (14:06:43)

60:00

59:44
    Král (VIT) vyloučen na 2 minuty za hrubost.

58:50
    Znojmo se ještě snaží o gólový úspěch, hosté ale vyhazují.

57:55
    Slováček (VIT) dostává 2 minuty za držení.

56:57
    Ani v posledních minutách utkání si znojemský brankář nemůže vydechnout, valí se na něj jeden útok za druhým.

54:37
    Znojemský gólman kryje i ránu Krále z levého křídla.

54:05
    Pobyt Vítkovic v útočném pásmu na chvíli přerušuje Helešic svým zásahem proti nahození od modré.

52:22
    Němec ujel do úniku, tentokrát ale svůj blafák nedotáhl do konce a poslal puk mimo branku.

51:43
    Rychlý kontr Orlů zakončoval Mikulášek, Kohn byl připraven.

51:28
    Na druhé straně vychytal Krále nadvakrát Helešic. Oba týmy jsou kompletní.

50:50
    Zikovu střelu přes obránce si pohlídal Kohn, navíc stihl ještě s přehledem rozehrát.

49:28
    Současně vyloučeni Hudeček (VIT) za krosček a Pelikán (ZNO) za hrubost. Hraje se ve čtyřech na obou stranách.

48:19
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Na druhé straně vzápětí ujel obraně ALEŠ KILNAR a s přehledem pod břevno skóruje. Asistence: Patrik Zdráhal.

48:03
    V přečíslení dvou na jednoho dostal výbornou přihrávku Rada, zblízka ale trefil jen přesouvajícího se Kohna.

46:35

45:55
    Také hosté se provinili úmyslným postavením mimo hru.

45:19
    Ránu Hawlíka od modré krotí Helešic.

44:35
    Dvě minuty za podražení dostává Nováček (ZNO).

Lukáš Peroutka

Branky a nahrávky: 40. Kastner (Rada) - 5. Zdráhal (Pociecha), 15. Klimíček (Kilnar), 16. L. Kovář (Mareček, Richter), 24. Král (Suchý), 27. Hawlík (L. Kovář), 27. Pasker (Klimíček), 31. Hudeček (Slováček), 33. Richter (Pociecha, Bail), 41. Kilnar (Němec, Klimíček), 49. Kilnar (Zdráhal)

HC LERAM Orli Znojmo: Vrba (27. Helešic) - Bukáček, P. Kovář, Tichý, Hobza, Pražák, Kún, Romanov, Rada, Mikulášek, Janoušek, Nahodil, Špaček, Telesz, Pelikán, Zika, Kastner, Nováček.
    HC Vítkovice Ridera: Kohn (Svoboda) - Bail, Král, Klimíček, Kilnar, Šebesta, Richter, Deutsch, Pociecha, Pasker, L. Kovář, Suchý, Žák, Slováček, Hawlík, Kysučan, Němec, Mareček, Zdráhal, Holý, Hudeček.

Rozhodčí: Vampola - Guth, Rittich