Samsunspor – Kayserispor 0:1 (kon.) | Ankaragücü – Bursaspor 0:0 (kon.) | Istanbul BB – Mersin 0:0 (kon.)
Orduspor – Sivasspor 1:2 (kon.) | Manisaspor – Besiktas 1:4 (kon.)
MKE Ankaragücü
0:0 (0:0)
Bursaspor
Čtvrtek 08.12.2011, 17:00 • Ankara 19 Mayis, Ankara (Turecko) • Turecká Superliga

A je to přesně tak ! Utkání končí nerozhodným výsledkem 0:0 a s tím jsou určitě spokojenější domácí hráči. Oba týmy měly zajímavé příležitosti ke skórování, ale buď hráčům scházela přesnost v koncovce nebo dobré zákroky předváděli oba gólmani. Zápas tedy končí zřejmě zaslouženou dělbou bodů. Děkuji Vám za pozornost a při večerním zápase Juventusu Turín proti Bologně se budu těšit napočtenou. (18:56:13)

90+3
    Poslední vteřinky utkání. Zřejmě gól již dnes neuvidíme.

90+2
    Šesták vystřelil z 15-ti metrů, ale domácí gólman Ongun jeho pokus likviduje. Důležitý zákrok domácího gólmana.

90+1
    Domácí i v nastavení vysoko presují a snaží se hosty rozhodit.

90
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Střídání. Odejde Theo Lewis Weeks a místo něj se na hřiště podívá Atilla Aybars Garhan.

90
    Tagoe měl velkou šanci, ale nedokázal z malého pokutového území přesněji hlavičkovat.

89
    Domácí Ankaragücü má v posledních vteřinkách zápasu častěji míč na kopačkách.

89
    A další žlutou vidí Ipek.

88
    Sahin vidí žloutou kartu za řeči.

87
    Domácí na poslední minutky ožívají a hrnou se před pokutové území Bursasporu.

86
    Poslední střídání hostí - odchází Batalla a přijde Tagoe.

86
    Ale Duruer míří hodně nad.

85
    Standardka pro domácí ze 30 metrů.

85
    Posledních 5 minut základní hrací doby, uvidíme, zda se dočkáme alespoň jedné branky.

84
    Hodně nepovedenou střelu předvedl Ipek z týmu Bursaspor.

83
    Nyní zahrozili domácí fotbalisté, ale přihrávku na Sahina si hosté pohlídali.

82
    Bursasporu trochu skřípe přechodová fáze, záložní řada není schopna dát přesnou přihrávku nebo centr útočníkům.

81
    Ani jeden z týmů se nechce smířit s dělbou bodů a proto se snaží hrát ofenzivně.

80
    Šesták se snažil pěknou přihrávkou vybídnout Battallu, ale ten na míč nedosáhl.

79
    Balón mají pro změnu hosté, zatím kombinují uprostřed hřiště.

78
    Centr do vápna hostí odhlavičkovává Ozturk.

76
    Nyní se usadilo na polovině soupeře domácí Ankaragücü, uvidíme, jestli se mu podaří vytvořit nějakou zajímavou brankovou příležitost.

75
    Výborný zákrok předvedl hostující Ipek na hranici velkého pokutového území.

74
    Uvidíme další střídání, tentokrát na hostující straně - odchází Sak a na hřiště vbíhá Odabasi.

73
    Hosté se snaží proniknout zhuštěnou domácí obranou k pokutovému území, ale domácí Ankaragücü zatím v obraně nechybuje.

71
    Držení míče výrazně pro hosty - 37% - 63%.

70
    Rohový kop pro Ankaragücü hosté s velkými potížemi odvrací, další zajímavou příležitost měl zřejmě Gucer, který z voleje přestřelil.

69
    A další žlutá pro domácí - Gucer byl oceněn.

68
    Domácí Toscali vidí žlutý kartónek za faul zezadu.

67
    Bursa musí znovu začít až od gólmana Carsona.

67
    Domácí chtěli podniknout rychlý brejk po pravé straně, ale hosté se stačili vrátit a akci domácím překazit.

66
    Domácí ale díky nepřesné nahrávce o míč přicházejí.

65
    Hosté se provinili útočným faulem, míč pro Ankaragücü.

63
    Je to H. Gucer, který se svíjí na trávníku v bolestech. Snad bude brzy v pořádku.

62
    Chvíli se hrát nebude, domácí hráč potřebuje ošetření.

61
    Rozehrán byl nakrátko, ale Keles při centru trefuje jen prvního obránce.

60
    Po delší době také roh pro Ankaragücü.

59
    A máme tu střídání na domácí straně. Odchází Varol a na plac přijde Duruer.

58
    A nadále Bursaspor tlačí svého soupeře ještě více k domácí brance.

57
    Parádní střílený centr Insua, mířící přesně pod břevno, likviduje domácí gólman Ongun.

56
    Standardka pro hosty z 31 metrů.

55
    Chvíle uklidnění, oba týmy se střídají v držení míče, ale zatím jen u středového kruhu.

54
    Domácí defacto jen odvrací jednu akci hostí za druhou a spoléhají se především na defenzivu.

53
    Velmi aktivní Šesták rozdává jednu lepší přihrávku za druhou.

52
    Ale ani Ankaragücü nevyužívá tuto výhodu.

51
    Tečovaný míč Ozkana končí po zásahu hostující obrany za lajnou. Roh tentokrát pro domácí.

49
    Jen malou chvilku měli domácí míč na svých kopačkách a už opět hraje Bursaspor.

48
    Tak to byla obrovská šance hostujícího Bursasporu !!! Keles vystřelil z hranice malého pokutového území, ale Carson předvedl fantastický zákrok. Roh pro hosty.

46
    Hosté o poločase vystřídali, na hřiště se dostal slovenský reprezentant Šesták a ze hřiště šel Bangura.

46

První poločas je za námi, branku jsme v něm neviděli. Hosté byli o něco aktivnější. Druhý poločas začne cca v 18:03.

45
    Nastavuje se 1 minuta.

43
    Domácí zatím drží s favorizovaným Bursasporem nerozhodný výsledek, který by určitě na konci zápasu brali.

41
    Ani pokus Ipeka nebyl přesný. Zatím vidíme svižný fotbal, doufejme, že se dočkáme také nějakého gólu.

39
    A nyní se pokoušel o zajímavou střelu Keles, ale ani jeho pokus neměl gólové parametry.

37
    Mehmet Sak se dostal do zakončení, střelu ale pokryla dobře postavená obrana.

35
    Nyní probíhá nejsilnější pasáž hostujícího mužstva. Více než 25% svých branek střílí mezi 30. a 45. minutou.

33
    Bursaspor je nadále aktivnější, ale stav zůstává nezměněn.

31
    Ani další roh hosté nevyužili.

30
    Pablo Batalla z týmu hostí střílel, ale jeho střelecký pokus zblokovala pozorná obrana.

28
    Rohový kop bude zahrávat Bursaspor.

26
    Alfred N'Diaye (Bursaspor) se dostal ke střele, té však scházela přesnost.

24
    Sak neprošel přes zkuštěný střed hřiště.

23
    N'Diaye vystřelil nad branku domácích.

20
    Turgay Bahadir vystřelil, trefil však pouze bránícího protihráče.

18
    Turgay Bahadir přišel o výhodnou pozici, rozhodčí Baris Simsek přerušil hru pro ofsajd.

16
    Po přerušení hra může pokračovat.

15
    Hra na Ankara 19 Mayis (Ankara) je přerušena. Ergin Keles potřebuje ošetřit.

13
    Guser se ocitl v zajímavé pozici, ale v rozhodující chvíli mu uskočil míč od nohy.

11
    Domácí jsou v úvodu mírně aktivnější, ale zatím ani jeden z týmů nevyužil žádnou příležitost ke vstřelení branky.

9
    Po krátkém přerušení z důvodu zranění hostujícího hráče můžeme pokračovat.

8
    Bangura z týmu Bursaspor střílí ve velké šanci nad. To byla první větší příležitost v utkání.

6
    Hosté poprvé delší dobu u míče, ale nevytvořili si žádnou vážnější šanci.

5
    Další šance domácích, ale Sahin střílí vysoko nad branku hostí.

3
    Domácí měli první šance, ale Cek se proti hostující obraně neprosadil.

1
    Utkání začíná, míč má Ankaragücü.

1

MKE Ankaragücü: Ongun - Lewis Weeks, Varol, Dogan, Toscali - Keles, Ozkan, Gucer - Tasci, Sahin, Soylemezgiller.

Bursaspor: Carson - Sak, Ozturk, Erdogan, Svensson - Ipek, Insua, N´Diaye, Bahadir - Bangura, Batalla.

Rozhodčí: Baris Simsek.

Dobrý čtvrteční podvečer. Za malý okamžik začne další utkání turecké Superligy, tentokrát mezi týmy Ankaragücü - Bursaspor.

Předpokládané sestavy:

MKE Ankaragücü: Ongun - Varol, Toscali, Dogan, Duruer - Ozkan, Lewis Weeks, Sahin, Gucer, Cek - Aybars Garhan.

Bursaspor: Carson - Sak, Ozturk, Erdogan, Chretien - Ipek, Kocak - Batalla, N´Diaye, Sestak - Bangura.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.