Ústí n/L – Třebíč 1:2 (po s.n.) | Chomutov – Písek 3:2 (po s.n.) | Havlíčkův Brod – Benátky n/J 3:1 (kon.)
Šumperk – Beroun 6:2 (kon.) | Olomouc – Jihlava 3:2 (kon.) | Hr. Králové – Kadaň 1:2 (kon.)
Most – Litoměřice 0:3 (kon.)
po s.n.
HC Slovan Ústí nad Labem
1:2 (1:1, 0:0, 0:0 - 0:0 - 0:1)
SK Horácká Slavia Třebíč
Středa 22.02.2012, 18:00 • Zlatopramen Arena, Masarykova 232, Ústí nad Labem-Bukov • 1. liga (ČR)

63:21
    Hráčská lavice Ústeckých Lvů byla potrestána menším trestem za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Martin Šagát (UNL).

Vyloučení celkem v zápase: 7:5, navíc Sklenička (UNL) TH [ZHK].

53:52
    Třebíč má výhodu přesilovky. Tomáš Rod (UNL) vyloučen na dvě minuty za sekání.

Celkem TM v letošní sezóně: 28.
    Vyloučení celkem v zápase: 6:5, navíc Sklenička (UNL) TH [ZHK].

48:16
    Lev zprava výborně nalezl Hanzla, který se snažil před Hrubcem o zakončení. Při střele byl Robin Hanzl faulován, Pavel Sedláček (TRE) si musí odpykat dvě minuty za hákování.

Celkem TM v letošní sezóně: 18.
    Vyloučení celkem v zápase: 5:5, navíc Sklenička (UNL) TH [ZHK].

34:20
    Lukáš Poživil (UNL) obdržel menší trest za hákování.

Celkem TM v letošní sezóně: 38.
    Vyloučení celkem v zápase: 5:4, navíc Sklenička (UNL) TH [ZHK].

28:03
    Utkání skončilo pro Zbyňka Skleničku a i pro Vladimíra Stejskala! Zbyněk Sklenička (UNL) obržel za faul za zásah do oblasti hlavy a krku na středovém kruhu do Vladimíra Stejskala trest ve hře. Třebíč má k dispozici pětiminutovou přesilovou hru.

Celkem TM v letošní sezóně: 76.
    Vyloučení celkem v zápase: 4:4, navíc Sklenička (UNL) TH [ZHK].

18:30
    Dvojnásobnou přesilovku si zahraje i Třebíč. Miloslav Čermák (UNL) se provinil prohřeškem zvaný podražení a domácí se budou muset po dobu 94 sekund bránit ve třech.

Celkem TM v letošní sezóně: 41.
    Vyloučení celkem v zápase: 4:4.

18:04
    Orct výborně zasáhl proti dorážce Vítka. Ústecký brankář svou mrštnou lapačkou sebral puk Vítkovi z hole. Útočník Třebíče byl ale při svém průniku faulován Lukášem Handlovským (UNL), který právě inkasuje menší trest za nedovolené bránění.

Celkem TM v letošní sezóně: 50.
    Vyloučení celkem v zápase: 3:4.

15:20
    Lvi si dnes zahrají podruhé ve dvojnásobné přesilovce, v tomto případě po dobu osmdesáti osmi sekund. Za podražení vylučuje hlavní rozhodčí Romana Kadelu (TRE).

Vyloučení celkem v zápase: 2:4.

14:48
    Další šanci zahrát si v přesilové hře dostanou domácí. Za hákování potrestán menším trestem Lukáš Finsterle (TRE).

Celkem TM v letošní sezóně: 2.
    Vyloučení celkem v zápase: 2:3.

11:36
    Lukáš Handlovský (UNL) se dopustil nedovoleného zákroku v obranném pásmu a náleží mu menší trest za držení protihráče.

Celkem TM v letošní sezóně: 48.
    Vyloučení celkem v zápase: 2:2.

08:40
    Slovan si zahraje dvojnásobnou přesilovku po dobu 92 vteřin. Tentokrát si nedovoleně počínal Martin Dočekal (TRE), který je vyloučen za podražení.

Celkem TM v letošní sezóně: 52.
    Vyloučení celkem v zápase: 1:2.

08:12
    V početní výhodě si nyní zahrají i domácí. Na trestnou lavici usedl Ondřej Látal (TRE), jenž obdržel dvě minuty za hákování.

Celkem TM v letošní sezóně: 32.
    Vyloučení celkem v zápase: 1:1.

05:36
    Od levého mantinelu si do slibné střelecké pozice mezi kruhy sjížděl David Vítek. Miloslav Gureň (UNL) zastavil útočníka Třebíče za cenu faulu, od hlavního rozhodčího tak inkasoval Gureň menší trest za hákování.

Celkem TM v letošní sezóně: 24.
    Vyloučení celkem v zápase: 1:0.

Zdeněk Kamínek ml.

Branky a nahrávky: 10. Roubík (Šagát, Zeman) - 2. Vondráček (M. Čech), 65. Dolníček

HC Slovan Ústí nad Labem: Orct (Koutský) - Klobouček, J. Zeman, L. Poživil, F. Pavlík, Gureň, K. Černý, Dan Růžička, Sklenička - Šagát, Roubík, Ludvík - Daniel Boháč, Alinč, Pazourek - Lev, Hanzl, Handlovský - M. Čermák, Pajič, Rod. Trenéři: Petr Rosol, Milan Skrbek.
    SK Horácká Slavia Třebíč: Hrubec (Wolf) - Rangl, Dietz, Kadela, Kania, Vl. Brož, T. Valenta, Sobotka, L. Sláma - P. Sedláček, Dolníček, Laš - T. Vondráček, Dočekal, M. Čech - do 29. V. Stejskal, Kaut, O. Látal - Finsterle, Vítek, M. Přibyl. Trenéři: Kamil Pokorný, Radek Novák.

Rozhodčí: Florian - Gerát, Ondráček; delegát: Gottwald

Diváci: 1 622