Villarreal – Ath. Bilbao 2:2 (kon.) | Rayo Vallecano – Real Madrid 0:1 (kon.) | Valencia – Sevilla 1:2 (kon.)
Osasuna – Granada 2:1 (kon.) | Real Sociedad – Mallorca 1:0 (kon.) | Atlético – Barcelona 1:2 (kon.)
Villarreal CF
2:2 (1:0)
Athletic Bilbao
Neděle 26.02.2012, 12:00Španělská LaLiga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.

Primera Division pokračuje nedělními zápasy 24. kola. Jedním z nich je také souboj mezi Villarrealem a Athleticem Bilbao. Villarreal letos zatím vůbec nesplňuje očekávání a drží se těsně nad hranicí sestupových pozic. Naopak Bilbao by dnešní případná výhra posunula na čtvrté místo.

Villarreal CF: López - Oriol, Zapata, Rodriguez, Angel - Valero, Bruno, Senna, Cani - Martinuccio, Ruben.

Athletic Bilbao: Iraizoz - Iraola, Martinez, San Jose, Aurtenetxe - Herrera, Iturraspe, Perez - Lopez, Susaeta - Toquero.

Rozhodčí: .

1

2
    První akce se hostům nepodařila, López bude odkopávat od své brány.

3
    Martínez se provinil útočným faulem.

5
    Bilbau nevyšlo přečíslení 2 na 1.

7
    Martinuccio vystřelil ze střední vzdálenosti, mířil však hodně vysoko.

9
    Domácí budou zahrávat přímý kop z nebezpečné pozice.

10
    Villarreal právě vstřelil branku!
    MARCOS SENNA zahrával přímý kop a míč poslal přesně k levé tyči. Iraizoz se po míči natahoval, ale na přesně umístěný balón nedosáhnul - 1:0.

12
    Domácí se snaží držet míč na svých kopačkách a nepouštět soupeře do tlaku.

14
    Domácí získali míč, po urputném souboji o balón, ve středu hřiště.

15
    Nebezpečná střela Valera skončila těsně vedle levé tyče.

18
    Marcos Senna je prvním hráčem potrestaným žlutou kartou.

20
    Martinuccio neuspěl z pravé strany, střelou na vzdálenější tyč.

22
    Hráčům Bilbaa se nedaří projít kombinačně, přes pozornou obranu domácích.

23
    López si připsal zákrok, z řady snadných.

25
    Iraizoz inkasoval úder do oblasti obličeje, při souboji o míč s Rubenem.

27
    Lopez zahrával přímý kop, hosté se však vyrovnání nedočkali.

29
    Senna se opět postavil k přímému kopu a dokázal, že tyto standardní situace umí. Tentokrát se po míči natáhnul Iraizoz a míč vyrazil.

31
    Střela Martinuccia se mezi tyče nevešla.

32
    Toquero stál dle rozhodnutí sudího v ofsajdu.

34
    Villarreal zahrával rohový kop, hostující obrana vše zvládla.

36
    Po rohovém kopu hostů bude López odkopávat míč od své brány.

37
    Nebezpečný přímý kop Lopeze musel brankář se stejným jménem vyrazit na rohový kop.

38
    ... ze kterého ale nic vážnějšího nebylo.

38
    Máme tu první střídání. Ze hřiště odejde Marcos Ruben a nahradí ho Nilmar.

40
    Martinez si připsal dobrý obranný zákrok.

42
    Nebezpečná střela Caniho končí těsně vedle.

44
    Hosté rozehrávali od rohového praporku, ohrozit bránu Villarrealu se jim však nepodařilo.

45
    První poločas bude nastaven o jednu minutu.

45+1
    Nilmar hlavičkoval těsně nad břevno.

Druhý poločas začne přibližně v 13:02.

46

46
    Bilbao nastoupilo do druhé půle s jednou změnou. David Lopez zůstal na lavičce, na hřišti se objevil Fernando Llorente.

47
    Hostům nevyšel další rohový kop.

49
    Rohový kop také na druhé straně, Iraizoz bude odkopávat míč od své brány.

50
    Perez přihrával do vápna, ale žádného spoluhráče nenašel.

51
    Jon Aurtenetxe vidí žlutou kartu.

53
    Martinuccio mohl jít sám na bránu, ale neprošel přes posledního obránce Bilbaa.

54
    Nebezpečná hlavička Llorenteho minula levou tyč o několik málo decimetrů.

57
    Nilmar se chvíli svíjel na trávníku v bolestivé grimase. Domácí hráč je naštěstí v pořádku a pokračuje ve hře.

59
    Martinuccio si efektivně obhodil hostujícího obránce, ale z dobré pozice následně minul.

61
    Senna vystřelil po zemi, hostujícího brankáře nepřekonal.

62
    Bilbao právě vstřelilo branku!
    A je vyrovnáno. Toquero poslal z pravé strany přesný centr přímo na hlavu FERNANDA LLORENTEHO a ten zamířil přesně k bližší tyči - 1:1

63
    Inigo Perez dostal žlutou kartu.

65
    Nilmar se dostal ke střele, míč se mezi tyče nevešel. Gaizka Toquero poté dostal žluté napomenutí.

66
    Hosté se dostávají do vedení. MARKEL SUSAETA uniknul po levé straně a stejně, jako Llorente zamířil přesně na bližší tyč - 1:2.

67
    Hosté střídají. Odejde Cani, opačným směrem zamíří Javier Camunas.

68
    Domácí však rychle odpovídají. NILMAR dává Villarrealu naději na bodový zisk - 2:2.

69
    Máme tu další střídání. Z trávníku odejde Inigo Perez, na hřiště vbíhá Borja Ekiza.

72
    Hráči obou týmů předvádí svižný fotbal, další branku může vstřelit kdokoliv.

74
    Iraizoz proti střele domácích nemusel zasahovat.

76
    Ander Iturraspe je dalším hráčem potrestaným žlutou kartou.

77
    Domácí měli možnost rohového kopu, ten však odvrátil první obránce Bilbaa.

78
    Bilbau nevyšel pokus o rychlý brejk.

79
    Hosté střídají. Gaizku Toquera na trávníku nahradí Ibai Gomez.

81
    Naposledy střídá také Villarreal. Odchází Alejandro Martinuccio, na poslední minuty se do hry zapojí Hernan Perez.

83
    Valero rozehrál rohový kop nepřesně...

85
    Nimar krásnou patičkou uvolnil Bruna, jehož dělovku musel Iraizoz vyrazit na rohový kop.

86
    Z rohového kopu domácích nic vážnějšího nebylo.

88
    Llorente měl na kopačce třetí gól Bilbaa, ale López jeho střelu skvěle vyrazil na rohový kop.

89
    ... při kterém byla hostující obrana pozorná.

90
    Valero vystřelil z větší vzdálenosti Iraizoz míč dokázal štiplavou střelu zkrotit.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

90+2
    Důležitý zákrok si připsal také López.

90+3
    Rozběhla se poslední minuta nastavení.

90+4
    Poslední útok domácích gólem neskončil, hlavní sudí ukončil zápas.

Úvod dnešního zápasu nepřinesl divácky příliš atraktivní podívanou. Hráči obou týmů se však rozjeli a od třicáté minuty se skutečně bylo na co dívat. Zejména pak ve druhé půli, kdy mohlo padnout spoustu gólů na každé straně, akce střídala akci. Hosté během čtyř minut otočili vývoj skóre a dostali se do vedení. Za dvě minuty však Nilmar srovnal na 2:2. Tento stav platil i po devadesáti minutách. Villarreal i Bilbao si tak rozdělí po jednom bodu. To je pro tuto chvíli vše. Pěkné odpoledne přeje Tomáš Němec. (13:54:35)