Hlučín – Uničov 0:3 (kon.) | Olomouc B – Frýdek-Místek 2:1 (kon.) | Ostrava B – Zlín B 1:0 (kon.)
Kroměříž – Rosice 4:0 (kon.) | Zábřeh – Líšeň 1:0 (kon.)
FK Sulko Zábřeh
1:0 (1:0)
SK Líšeň 2019
Neděle 29.04.2012, 16:00 • Městský stadion v Zábřehu. • Moravskoslezská fotbalová liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začína v 16:00.

Dobrý den. Vítame vás u dnešního zápasu ve kterém se utká Zábřeh s Lišní. Zábřeh momentálně sídlí s 27.body na 11.místě v tabulce MSFL, za to Lišeň je na tom hůře. Ta má jen 17.bodů a sídlí na poslední 16.příčce, pokud by dneska Lišeň vyhrála a Rosice prohráli. Byl by rozdíl posledních tří příček vyrovnaný.

Momntálně na 14.místě jsou Rosice s 21.body, na 15.místě Kroměříž ze 17.body a na 16.místě Lišeň ze 17.body.

Počasí je slnečné ale fouká vítr. Teplo se vyšplhala kolem 25. až 27. stupňů.

FK Sulko Zábřeh: Bárta - Šalamoun, Kulíšek, Rajnoha, Šichor, Barcal J., Michalčák, Laštůvka, Hojstrič, Hajčík, Bačík

SK Líšeň: Sedmidubský - Benešovský, Drábek, Dostálek, Krejčí J.,Koudelka, Míčko, Skok, Krejčí M., Suchý, Malík

Rozhodčí: Pochylý - Plesar, Batík.

-4
    Obě družstva po rozcvičení odešli do kabin se připravit na začátek zápasu. Místní hlasatel právě ohlašuje soupisky obou mužstev.

1

2
    Nečekaný minicentr k brance hostí vyslal zábřežský hráč a brankář Sedmidubský musel likvidovat tento minicentr.

4
    Zábřeh právě vstřelil branku!
    Michalčák potáhl míč dopředu a pak nahrál do místa pokutového kopu kde se nejlépe orientoval domácí Martin Bačik a vymetl levou šibenici hostí. Stav utkání je 1:0 pro Zábřeh

8
    Martin Bačík zahodil šanci domácích.

9
    Laštůvkův centr do malého vápna zneškodnil hráč hostí ale Hojstrič ještě vystřelil mimo branku hostí.

10
    Šanci hostí zneškodnil Bárta na roh.

12
    Barcal nacetroval míč zlevé strana na pravou a další zábřežský hráč přestřelil hodně branku Lišně.

17
    Větr který v Zábřeze fouká je pro brankáře i hráče nepříjemný.

18
    Po individuální akci v soupeřově šestnátce zakončil tvrdou střelou Šichor vedle tyče hostí a domácí byli blízko k druhé brance.

30
    Laštůvka střílel a míč šel nad branku hostí.

31
    Laštůvků v roh zneškodnili hosté. Domácí mají převahu a hosté se občas dostanou na půlku domácích.

34
    Domácí fanoušci fandí jako o život.

35
    Laštůvkův centr zneškodnil Sedmidubský a pak nahrál ještě zábřežský hráč pouze hráči který stál v ofsajdu.

38
    Šichor zkoušel projít do vápna ale ztratil míč a následně ho vybojoval na zpět a náhrával před bránu kde míč zneškodnil brankář hostí.

40
    Do ofsajdu se dostal Kulíšek.

43
    Šichorovu střelu zneškodnili hosté.

44
    Na centr domácího hráče si naběhl Bačik a odhlavičkoval balón přímo do náruče Sedmidubského.

Druhý poločas začne přibližně v 17:05.

Viděli jsme velkou aktivitu domácích kterou dokázal využít ve 4.minutě Martin Bačík. Stav utkání po 1.poločasu 1:0. Losovala se tombola.

46

46
    První střídání hostí odešel Benešovský přišel Šudoma.

47
    Po rohovém kopu domácích hlavičkoval těsně nad branku hostí Michalčák.

48
    Trenér hostí poslal náhradníka rozcvičit se k případnému střídání.