Norsko – Bulharsko 11:0 (kon.) | Česko – Rakousko 2:3 (kon.)
Česko
2:3 (1:2)
Rakousko
Sobota 16.06.2012, 16:00 • Stadión FK Viktoria Žižkov, Praha • Kvalifikace mistrovství Evropy - ženy

86
    Česko právě vstřelilo branku!

PETRA DIVIŠOVÁ snižuje v závěru utkání pěknou střelou na 2:3.

63
    Rakousko právě vstřelilo branku!

Kapitánka Rakouského týmu NINA BURGER dává další gól hostů a ti již vedou rozdílem dvou branek.

45+5

NADINE PROHASKA, bohužel pro náš tým, dává v nastavení prvního poločasu také branku a Rakousko opět vede.

45+3

IRENA MARTÍNKOVÁ ve třetí minutě nastavení srovnává krásnou střelou k levé tyči na 1:1.

40

SARAH PUNTIGAM proměnila pokutový kop a posílá tím Rakousko do vedení.

Tomáš Egri

Branky: 45+3. Irena Martínková, 86. Petra Divišová - 40. Sarah Puntigam (pen.), 45+5. Nadine Prohaska, 63. Nina Burger

Karty:   60. Irena Martínková (CZE), 69. Lucie Voňková (CZE), 84. Lucie Martínková (CZE) - 72. Nadine Prohaska (AUT), 82. Nina Burger (AUT)   40. Mocová (CZE)

Česko: Vršatová - Bertholdová, Pincová, Vyštejnová, Sedláčková, I. Martínková - Divišová, Pivoňková, Cahynová - L. Martínková, Mocová
    Rakousko: Pfeiler - Höller, Feiersinger, Puntigam, Haas- Wenninger, Prohaska, Gröbner, Schnaderbeck, Feiersinger - Burger

Rozhodčí: Christina Westrum Pedersen