Norsko – Bulharsko 11:0 (kon.) | Česko – Rakousko 2:3 (kon.)
Česko
2:3 (1:2)
Rakousko
Sobota 16.06.2012, 16:00 • Stadión FK Viktoria Žižkov, Praha • Kvalifikace mistrovství Evropy - ženy

86
    Česko naposled střídá, odchází Adéla Pivoňková, přichází Markéta Ringelová.

86
    Česko právě vstřelilo branku!

PETRA DIVIŠOVÁ snižuje v závěru utkání pěknou střelou na 2:3.

84
    Lucie Martínková uviděla žlutou kartu.

84
    Rakousko naposled střídá, Nadine Prohaska odejde ze hřiště, nahradí ji Jasmin Eder.

82
    Kapitánka Rakouska Nina Burger dostává žlutou kartu za faul.

72
    Nadine Prohaska dostala žlutou kartu za faul.

69
    Lucie Voňková uviděla po faulu žlutou kartu.

65
    Česko střídá, odejde Klára Cahynová, na hřiště se podívá Lucie Voňková.

63
    Rakousko právě vstřelilo branku!

Kapitánka Rakouského týmu NINA BURGER dává další gól hostů a ti již vedou rozdílem dvou branek.

60
    Irena Martínková uviděla po faulu žlutou kartu.

51
    Česko střídá, odchází Petra Bertholdová, na její místo příjde Nikola Danihelková.

48
    Rakousko střídá, ze hřiště odejde Cornelia Haas, příjde Makas Lisa Makas.

46
    Rakousko střída, odejde Virginia Kirchberger, nahradí ji Jennifer Pöltl.

45+5

NADINE PROHASKA, bohužel pro náš tým, dává v nastavení prvního poločasu také branku a Rakousko opět vede.

45+3

IRENA MARTÍNKOVÁ ve třetí minutě nastavení srovnává krásnou střelou k levé tyči na 1:1.

40

SARAH PUNTIGAM proměnila pokutový kop a posílá tím Rakousko do vedení.

40
    Mocová tvrdě fauluje v našem vápně a dostává červenou kartu.

Tomáš Egri

Branky: 45+3. Irena Martínková, 86. Petra Divišová - 40. Sarah Puntigam (pen.), 45+5. Nadine Prohaska, 63. Nina Burger

Karty:   60. Irena Martínková (CZE), 69. Lucie Voňková (CZE), 84. Lucie Martínková (CZE) - 72. Nadine Prohaska (AUT), 82. Nina Burger (AUT)   40. Mocová (CZE)

Česko: Vršatová - Bertholdová, Pincová, Vyštejnová, Sedláčková, I. Martínková - Divišová, Pivoňková, Cahynová - L. Martínková, Mocová
    Rakousko: Pfeiler - Höller, Feiersinger, Puntigam, Haas- Wenninger, Prohaska, Gröbner, Schnaderbeck, Feiersinger - Burger

Rozhodčí: Christina Westrum Pedersen