Sobota 04.08.2012, 16:30Olympijské hry - Box

Máme za sebou osm osmifinálových duelů a již tedy známe i osmičku postupujících do čtvrtfinále. Díky za pozornost a nashledanou.. (00:53:55)

Falcao Florentino (BRA) - Meng (CHN) 17:17

Niyazymbetov (KAZ) - Mercado (ECU) 13:5
    Rouzbahani (IRN) - Muzaffer (TUR) 18:12
    Gvozdyk (UKR) - Amador (NIC) 18:6
    Kolling (GER) - Benchabla (ALG) 12:9

Vítězem se ale nakonec stává Alžířan Abdelhafid Benchabla. Třetí kolo vyhrál 6:4 a celkově 12:9.

Je za námi třetí kolo a je jasné, že to bude těsné. Německý boxer předvedl pravděpodobně ve třetím kole lepší rány a je pravděpodobné, že právě on postoupí.

Alžířan vypadá ve třetím kole zatím lépe a vypadá to, že si dojde pro postup.

Druhé kolo skončilo nerozhodně 3:3 a rozhodovat se tak bude v posledním kole.

Ve druhém kole zabral trochu více německý boxer, nedá se ale vůbec říci, že by měl převahu.

První kolo vyhrál Alžířan v poměru 3:2, takže i v dalším průběhu bude rozhodně o co boxovat.

Posledním zápasem osmifinále kategorie do 81 kg bude souboj Enrico Kolling (GER) vs. Abdelhafid Benchabla (ALG).

Oleksandr Gvozdyk (UKR) vyhrál jednoznačně i třetí kolo a na body 18:6 postupuje do čtvrtfinále.

Osmar Bravo Amador (NIC) byl nyní dokonce počítaný a musel ho kontrolovat lékař, zda je vůbec způsobilý pokračovat v zápase.

Třetí kolo bude pravděpodobně již formalitou.

Nic to ale nemění na převaze ukrajinského boxera, který druhé kolo vyhrál 7:3 a celkově vede 12:4.

Ringový rozhodčí není v průběhu druhého kola stále s něčím spokojený a neustále přerušuje zápas.

Gvozdyk (UKR) vyhrál první kolo s velkým přehledem 5:1. Jeho protějšek z Nikaragui musí hodně přidat, pokud chce pomýšlet na postup.

Oleksandr Gvozdyk (UKR) je hned od úvodních vteřin prvního kola výrazně lepší a už si připsal několik tvrdých ran.

Předposledním soubojem dnešního večera bude duel Oleksandr Gvozdyk (UKR) vs. Osmar Bravo Amador (NIC).

Ehsan Rouzbahani (IRN) třetí kolo ovládl v poměru 9:3 a celkově vítězí 18:12.

Je tu konec souboje, po kterém je spokojenější Íránský boxer. Uvidíme, jak budou třetí kolo hodnotit rozhodčí.

Třetí kolo je hned rázem živější a oba boxeři chtějí rozhodnout o svém postupu.

Druhé kolo vyhrál pro změnu 5:4 turecký boxer a rázem je srovnáno na 9:9!

Také druhé kolo je zatím trochu opatrnější a nikdo nechce očividně udělat chybu.

První kolo skončilo těsným rozdílem 5:4 ve prospěch Íránce Ehsana Rouzbahaniho.

První kolo zatím nechává fanoušky klidnými. Sledujeme hodně opatrnou podívanou.

Začalo první kolo.

Dalším soubojem váhy do 81 bude duel Ehsan Rouzbahani (IRN) vs. Bahram Muzaffer (TUR)

Adilbek Niyazymbetov (KAZ) se může radovat z postupu mezi nejlepších osm. Ve třetím kole vyhrál 5:2 a celkově 13:5.

Ve třetím kole byl Evkádorec dokonce počítaný, i když nešel k zemi. Jen byl lehce dezorientovaný a může pokračovat dál.

Po druhém kole je stav souboje 8:3, druhé kolo vyhrál Adilbek Niyazymbetov (KAZ) 4:2.

Druhé kolo je velmi podobné tomu prvnímu. Kazašský boxer je na tom evidentně lépe a pokračuje v převaze.

Adilbek Niyazymbetov (KAZ) v pohodě vede po prvním kole 4:1.

První kolo přineslo aktivitu obou borců, viděli jsme několik dobrých ran na hlavu i do žeber.

Jako první budeme sledovat souboj Adilbek Niyazymbetov (KAZ) vs. Carlos Gongora Mercado (ECU).

Vítejte zpět při sledování online reportáže z dalších čtyř zápasů osmifinále boxu kategorie do 81 kg.

Máme za sebou odpolední osmifinálové souboje boxerů ve váhové kategorii do 81 kg. Další čtyři osmifinále budeme sledovat od 23:30. Do té doby nashledanou..

Je to tak, Egor Mechoncev (RUS) s přehledem vyhrává a po skóre 19:11 postupuje do čtvrtfinále.

Fantastická patnáctivteřinová boxerská výměna přinesla řadu tvrdých úderů. I z této divoké boxerské přestřelky ale vyšel lépe ruský boxer, ten vyhraje určitě na body!

Egor Mechoncev (RUS) trefil nyní svého soupeře přímo do nosu a ten je počítaný. Australan bude ale v pořádku.

Oba boxeři vypadají jako dost unavení. Uvidíme, jak se jim bude dařit v posledních minutách tohoto souboje.

I druhé kolo vyznělo přesvědčivě ve prospěch ruského boxera. Ten ho vyhrál 6:3 a celkově nyní vede již 10:5.

Rus je lepší i ve druhém kole, Australan by měl zabrat, pokud chce s výsledkem něco udělat.

Mechoncev vyhrál první kolo v poměru 4:2.

Tento zápas není tak dramatický jako ty předešlé. Mírně navrch má ruský boxer, ale je to spíše vyrovnané.

Zápas začal.

A čeká nás poslední duel odpoledního programu kategorie do 81 kg. Na řadu jde souboj Damien Hooper (AUS) vs. Egor Mechoncev (RUS)

Elshod Rasulov (UZB) s velkým přehledem postupuje do dalšího kola. Celkové skóre je 13:6.

Je tu konec třetího utkání kategorie do 81 kg a čekáme na výsledky.

Tři vteřiny před koncem Yahia Elmekachari (TUN) svého soupeře tělem povalil na zem. Počítání z toho samozřejmě nebude.

Box je přerušený, protože má Uzbek rozvázanou botu. Za pár chvil se bude pokračovat, poslední minuta třetího kola.

Uzbek je i ve třetím dějství lepší a stále navyšuje své bodové vedení. Postup do čtvrtfinále by mu neměl utéci.

A jde se na třetí kolo.

Druhé kolo bylo již o poznání vyrovnanější. I druhé kolo ale nakonec vyhrál Uzbek v poměru 3:2 a celkově vede 8:2.

Tunisan ví, že musí ve druhém kole přidat, ale zatím se mu moc nedaří. Uzbek je stále lepší a jeho rány jsou přesnější.

Elshod Rasulov (UZB) byl aktivnější i podle rozhodčích a po prvním kole vede přesvědčivě 5:1.

Uzbecký boxer je v úvodu prvního kola aktivnější a již několikrát se snažil svého soupeře zasáhnout.

S přibližně dvacetiminutových zpožděním oproti původnímu rozpisu můžeme začít sledovat souboj Elshod Rasulov (UZB) vs. Yahia Elmekachari (TUN)

Třetí kolo skončilo výsledkem 6:6, oba borci tak měli nakonec 17 bodů, ale z postupu se může radovat jen jeden a to bude Falcao Florentino (BRA).

Poslední vteřiny přinesly smršť úderů z obou stran. Spokojenější je ale čínský borec, tak uvidíme, jak to vyhodnotí rozhodčí,

Třetí kolo je skutečně rozhodujícím kole. Oba boxeři do něj dávají vše a sledujeme zajímavou podívanou.

Začalo třetí kolo.

Druhé kolo vyhrál pro změnu o jeden bod 6:5 brazilský boxer a je tedy srovnáno na 11:11.

Sledujeme velmi pěkný vyrovnaný box. Viděli jsme i řadu hodně pěkných úderů.

Vyrovnanosti odpovídá i skóre po prvním kole. Číňan vede těsně 6:5.

První kolo je hodně vyrovnané, oba boxeři předvedli několik povedených ran.

Další souboj přinese duel Yamaguchi Falcao Florentino (BRA) vs. Fanlong Meng (CHN)

Je tu konec úvodního zápasu kategorie do 81 kg, který s přehledem vyhrál Julio la Cruz Peraza (CUB). Vyhrál vysokým poměrem 25:8.

Třetí kolo je již spíše udržovací. Kubánec v pohodě udržuje vysoké vedení na body a nechce zbytečně udělat chybu.

Převaha kubánského boxera byla ve druhém kole ještě výraznější. Druhé kolo vyhrál Julio la Cruz Peraza (CUB) 11:2 a celkově vede 18:5.

Teď to byl naopak Kubánec, který svého soupeře zahnal do kouta, i Almatvouli (JOR) si ale poradil a nepřipustil, aby se dostal pod spršku ran.

Julio la Cruz Peraza (CUB) se na chvilku dostal do provazů, z nepříjemné situace se ale rychle dostal ven.

I ve druhém kole boxuje lépe kubánský boxer, který už několikrát svého soupeře dobře zasáhl.

Kubánec kolem svého soupeře výborně tancuje a zasypává ho nepříjemnými ranami. Po prvním kole vede vysoko 7:3.

Jordánský boxer přišel při jednom z úderů o náústek a box je zastavený.

Aktivnější je zatím Ihab Almatvouli (JOR), svého soupeře ale zatím přesně netrefil.

V prvním kole sledujeme velmi opatrný box. Nikdo nechce udělat zbytečně chybu a inkasovat od soupeře zbytečnou ránu.

Vše je připraveno k začátku zápasu Julio la Cruz Peraza (CUB) vs. Ihab Almatvouli (JOR)

Kategorie do 81 kg sice již měla začít, úvodní souboj bude ale o několik minut opožděn, protože v ringu ještě probíhají souboje kategorie do 64 kg.

Program osmifinále kategorie do 81 kg:
    16:30 Julio la Cruz Peraza (CUB) - Ihab Almatvouli (JOR)
    16:45 Yamaguchi Falcao Florentino (BRA) - Fanlong Meng (CHN)
    17:00 Elshod Rasulov (UZB) - Yahia Elmekachari (TUN)
    17:15 Damien Hooper (AUS) - Egor Mechoncev (RUS)

23:30 Adilbek Niyazymbetov (KAZ) - Carlos Gongora Mercado (ECU)
    23:45 Ehsan Rouzbahani (IRN) - Bahram Muzaffer (TUR)
    00:00 Oleksandr Gvozdyk (UKR) - Osmar Bravo Amador (NIC)
    00:15 Enrico Kolling (GER) - Abdelhafid Benchabla (ALG)

Dobré odpoledne při sledování osmifinálových boxerských soubojů ve váhové kategorii do 81 kg. Dnes odpoledne a následně večer uvidíme celkem osm soubojů, ze kterých vzejde osm postupujících do čtvrtfinále.

Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 16:30.