Maďarsko - Rusko 11:10 (kon.) | Čína - Austrálie 16:16, na pen. 2:4 (kon.)
USA - Itálie 9:6 (kon.) | Španělsko - Velká Británie 9:7 (kon.)

(3:3, 4:2, 1:3, 3:2)

Neděle 05.08.2012, 15:50Olympijské hry - Vodní pólo (ženy)
Sledujte:

31:04
    Tak ještě není vůbec nic rozhodnuto! Rusky se nevzdávají. OLGA BELJAJEVOVÁ nyní proměnila nařízenou penaltu. Teď se to mezi oběma týmy opravdu mydlí - 11:10

30:41
    To je doslova gólová smršť. Maďarky opět vedou o dvě branky. Že by tohle byl rozhodující moment? Pokud ano, postarala se o něj DORA ANTALOVÁ - 11:9.

30:04
    Rusky se vrací zpět do zápasu a snižují. Mají ještě dvě minuty do konce. Branku vstřelila JEVGENIJA IVANOVOVÁ - 10:9.

29:29
    Možná rozhodující branka utkání! DORA CZIGANYOVÁ neměla slitování, vypálila prostě z dálky a spadlo to branky. Jak jednoduché a prosté - 10:8.

25:40
    ILDILKO TOTHOVÁ zatíná ruce v pěst. Její první branka utkání znamená vedení Maďarska o jeden gól - 9:8.

23:18
    Tohle byla ale hodně rychlá odpověď. Stačilo pár přihrávek, aby pak JEVGENIJA IVANOVOVÁ mohla znovu vyrovnat - 8:8.

22:47
    Maďarky znovu vedou těsně po přesilovce. Keszthelyiová vybídla GABRIELLU SZUCSOVOU, která se před Charnauchovou nemýlila - 8:7.

21:47
    Podařilo se. JEKATERINA PROKOFJEVOVÁ vzala pro tentokrát vše na sebe a táhlou ránou z dálky vyrovnala - 7:7.

20:23
    Rusky snižují na rozdíl jednoho gólu. Je to souboj o každý centimetr. Prokofjevová přihrála JEKATĚRINĚ LISUNOVÉ a ta po dlouhé době překonala Bolonyaiovou - 7:6.

15:18
    Maďarky přesilovku využívají. A před startem do třetí třetiny s největší pravděposobností povedou už potřetí v zápase o dvě branky. Szucsová má smysl pro prostor, jinak by tak krásně a přesně nenašla DORU CZIGANYOVOU, která zvyšuje - 7:5.

14:44
    Rychlá a tvrdá odpověď Rusek. Sníženo. Branku vstřelila JEVGENIJA IVANOVOVÁ - 6:5.

14:07
    A jak jsem to nyní zakřikl. Tohle už určitě stojí za zmínku. Díky druhé trefě zápasu od HANNY KISTELEKIOVĚ vedou Maďarky zase o dva góly - 6:4.

12:15
    Netrvalo to tak dlouho a už je to zase jen o branku. Tentokráte se o snížení postarala OLGA BELJAJEVOVÁ a gólmanka Bolonyaiová musela lovit míč z prostoru své branky - 5:4.

11:31
    Maďarky se ujímají poprvé v zápase vedení o dvě branky. Postarala se o to HANNA KISTELEKIOVÁ, na jejíž střelu brankářka Charnauchová už nestačila - 5:3.

10:11
    Maďarka BARBARA BUJKAOVÁ se teď s ničím nemazala. Napřáhla z dálky a propálila vše, co jí stálo v cestě, včetně brankářky Charnauchové - 4:3.

7:15
    Maďarky zase úspěšně vyrovnávají. Prosadila se GABRIELA SZUCSOVÁ. To bude zřejmě z první čtvrtiny vše - 3:3.

5:33
    Rusky znovu vedou. Tentokráte jim vyšla spolupráce Ivanovové a JEKATERINY LISUNOVÉ a druhá jmenovaná si připisuje na své konto branku - 2:3.

4:05
    Maďarsko se vrací zpátky do zápasu. DORA ANTALOVÁ se krásně uvolnila a vyrovnala - 2:2.

3:18
    Maďarsko se snad poprvé dostalo do slibnější šance a je z toho hned snižující gól. Szucsová našla svou přihrávkou krásně RITU KESZTHELYIOVOU a ta nedala ruské gólmance Karnauchové šanci - 1:2.

2:15
    Bolonyaiová ale chytá! Skvělý zákrok proti pokusu Lisunové, jenž trefila pouze její ruce.

1:05
    A další rána pro maďarský tým! Tentokráte se trefila NADEŽDA FEDOTOVA - 0:2.

0:39
    Rusko začalo přímo senzačně. Už po dvou minutích hry jí do vedení poslala JEVGENIJA IVANOVOVÁ - 0:1.