Mechelen – Club Brugge 3:3 (kon.) | Beerschot – Waregem 1:1 (kon.) | Kortrijk – Charleroi 0:1 (kon.)
Mons – Lierse 1:1 (kon.)
YR KV Mechelen
3:3 (2:2)
Club Brugge KV
Sobota 11.08.2012, 18:00Belgická Jupiler Pro League

To je ode mně pro tuto chvíli vše, přeji Vám příjemný letní den a u dalších online přenosů na počtenou! (19:56:27)

Skončilo úchvatné utkání, ve kterém padlo 6 branek, po třech na každé straně. Skóre otevřel v 32. minutě Rafaelov, o 3 minuty později srovnal Enevoldsen, o další 4 minuty zvrátil skóre na stranu Brugg Meunier, ovšem další 3 minuty na to znovu srovnal Van Tricht. V 60. minutě Rafaelov proměnil pokutový kop, jenže v 75. minutě se prosadil De Petter a zasadil tak utkání konečnou podobu.

90+3
    V poslední minutě nastavení utíkal sám na Renarda Akpala, domácího brankáře ale neprostřelil!

90+2
    Zápas se dohrává ve velkém tempu, oba týmy chodí do rychlých protiútoků.

90
    Sudí nastaví v dnešním zápase 3 minuty.

89
    Rafaelov útočil na hattrick, mířil ale těsně nad!

88
    Střídající Lestienne viděl žlutou kartu.

87
    Cordaro na pravé straně motá s hostujícími hráči, vybojoval další trestný kop.

85
    Cordarův centr našel milimetrově hlavu Junkera, který ač tísněn, vystřelil velmi nebezpečně, ale mimo.

83
    Junkerovi byl v poslední chvíli ukopnut míč na rohový kop.

82
    Dvojité střídání hostů, ze hry odešli Tchite a Odjidja Ofoe, místo nich hrají Akpala a Lestienne.

82
    Už se znovu hraje.

81
    Na zemi zůstal ležet Larsen, hra je přerušena.

79
    Poslední střídání domácích, odešel Van Loo, přišel Ghomsi.

79
    Ofsajd hostů.

78
    Kujović sbírá další Cordarův centr a na chvilku tak uklidňuje hru.

77
    Dalším potrestaným hráčem žlutou kartou je Van Tricht.

Adam Lacek

Branky: 35. Enevoldsen, 42. Van Tricht, 75. De Petter - 32. Rafaelov, 39. Meunier, 60. Rafaelov (pen.)

Karty:   34. Čen (MEC), 77. Van Tricht (MEC) - 34. Rafaelov (BGY), 48. Zimling (BGY), 63. Jordi (BGY), 88. Lestienne (BGY)

YR KV Mechelen: Renard - Biset, Čen, Cordaro, De Petter, De Witte, Enevoldsen (69. Destorme), Henkens (69. Diabang), Junker, Van Loo (79. Ghomsi), Van Tricht
    Club Brugge KV: Kujović - Blondel, Donk, Hoefkens, Jordi, Larsen, Meunier, Odjidja Ofoe (82. Lestienne), Rafaelov, Tchite (82. Akpala), Zimling