IFK Helsinky – Mannheim 4:0 (kon.) | Tappara – Pardubice 4:1 (kon.) | TPS – Liberec 5:2 (kon.)
Kuopio – Sparta 1:5 (kon.) | JYP – Chomutov 4:5 (po s.n.) | Kärpät – Salzburg 3:5 (kon.)
Luleå – Motor ČB 5:2 (kon.) | Linköping – HC Slovan 4:2 (kon.) | HV71 – Vienna Capitals 3:1 (kon.)
Färjestad – Zürich 5:2 (kon.) | Frölunda – Zug 3:2 (kon.) | Djurgården – Bern 4:1 (kon.)
Brynäs – Fribourg 4:2 (kon.) | Eisbären – Plzeň 6:4 (kon.) | Hamburg – Kometa Brno 7:3 (kon.)
Färjestad Karlstad
5:2 (1:0, 4:2, 0:0)
ZSC Lions
Pátek 17.08.2012, 19:00 • Löfbergs Lila Arena, Karlstad • European Trophy

Skončilo utkání , ve kterém jsme viděli 7 branek. Šťastným týmem jsou domácí, kteří vyhráli 5:2.
    Farjestad zítra hostí EV Zug a Lvi se přesouvají na led Indiánů z Frolundy.

Já se s Vámi loučím, přeji krásnou páteční noc a u dalšího přenosu na shledanou. (21:17:54)

60:00

59:28
    Tak na konci zápasu tečou nervy hostujícímu Marku Bastlovi, za sekání je potrestán pěti minutami + trestem do konce utkání a domácí Ole-Kristian Tollefsen osobním trestem za nesportovní chování.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:56

54:56
    Martin Roymark odchází na lavici hanby na dvě minuty za hákování.

53:21
    Po krásné druhé třetině, kdy padlo 6 branek a bylo se na co dívat. Oproti tomu v této třetině vidíme jen šeď a velkou nudu.

52:07
    Oba dva týmy hrají v plném počtu. Tato hra 4 na 4 se nevymykala ze standartu třetí třetiny a žádnou šanci nenabídla.

50:07
    Chvíli to vypadalo na bitku, ale tato šarvátka nijak nenadchla diváky. Rozhodčí posílají Ole-Kristiana Tollefsena a Johna Gobbina na dvě minuty za hrubost. Pokračuje se 4 - 4.

48:14
    Stále nevidíme žádnou snahu o pokus uzamknout soka v jeho vlastní třetině.

46:17
    Vypadá to, že tento zápas se bude dohrávat jen z povinnosti. Oba dva týmy čeká zítra zápas, tak si šetří síly a nikam nepospíchají.

43:32
    Po gólové přestřelce z druhé třetiny oba týmy zahajují třetí dějství opatrněji a chtějí hlavně neobdržet branku.

40:02
    Puku se ujímají hráči Farjestadu.

40:01

Druhá třetina byla krásnou reklamou na lední hokej! Viděli jsme v ní 6 branek a mnoho dalších šancí! Třetí třetina začne okolo 20.45.

40:00

39:49
    Färjestad právě vstřelil branku!

Po šesti sekundách přesilové hry se od modré krásnou ranou do šibenice trefuje MAGNUS NYGREN a zvyšuje na rozdíl tří branek. Asistence: Rickard Walin.

39:43
    Stejně jako na konci první třetiny i nyní tu máme vyloučení. Za držení odchází curyšský obránce Mathias Seger.

39:00
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

Václav Soukup

Branky a nahrávky: 2. Connoly, 26. Connoly, 31. Paulsson (Lajunen), 36. Hilding (Thorell), 40. Nygren (Wallin) - 22. Schappi (Seger, Shannon), 31. Tambellini (Geering)

Färjestad Karlstad: Salak (Pettersson-Wentzel) - Lajunen, Lee, Nygren, Tollefsen, Grundel, Lindstrom, Klefbom - Gortz, Connolly, Lundh - Paulsson, Wallin, Johansson - Hillding, Aslund, Thorrell - Holtet, Bastiansen, Roymark
    ZSC Lions: Flueler (Wolf) - Geering, Blindenbacher, Lashoff, Seger, Camperchioli, Schnyder, Mauer, Stoffel - Gobbi, Ambuhl, Tambellini - Wick, Shannon, Baltisberger, Bartschi, Trachsler, MonmetKenins, Schappi, Bastl

Rozhodčí: Winnerborg, Karlsson - Adamsson, Malmqvist