Malaga – Mallorca 1:1 (kon.) | Osasuna – Barcelona 1:2 (kon.) | Getafe – Real Madrid 2:1 (kon.)
Granada – Sevilla 1:1 (kon.) | Valencia – La Coruňa 3:3 (kon.)
Getafe CF
2:1 (0:1)
Real Madrid
Neděle 26.08.2012, 21:00 • Coliseum Alfonso Pérez • Španělská LaLiga

Já se pro tuto chvíli loučím a pokud jdete spát, přeji dobrou noc. Pokud budete i nadále sledovat naše onlajny, příjemně si počtěte. (22:56:16)

Překvapení je na světě! Ačkoliv Getafe v poločase prohrávalo 0:1, dokázalo ve druhých pětačtyřiceti minutách vývoj utkání otočit a vyhrát 2:1. Nejprve hlavou vyrovnal Valera a čtvrthodinku před koncem dal vítězný gól Barrada.

Real byl lepším týmem, vypracoval si kvantum šancí, ale bez výsledku. Zejména šance Özila z první půle, kdy z malého vápna trefil pouze břevno, musí mrzet...

90+3
    Getafe si už s ničím neláme hlavu a odkopává balony co nejdál.

90+2
    Fabio Coentrao sice do dnešního utkání nezasáhl, ale i na lavičce si vysloužil červenou kartu a musí do šaten.

90+1
    Özil si naběhl do vápna, ale míč mu v posledním okamžiku odskočil a je tak po šanci.

90
    Rozhodčí nastaví 4 minuty.

89
    Roh Realu a Sergio Ramos byl blízko vyrovnání, jenže netrefil ideálně míč a Getafe odkopává!

88
    Za ostrý skluz vidí žlutou kartu domácí Xavi Torres.

84
    Poslední střídání Getafe. Lacen nahradil Abdela Barradu, hrdinu domácího týmu.

83
    Benzema posunul na Callejóna, ale z jeho střelou si poradil gólman Moya.

81
    A Morata hned pálí, ale mimo.

80
    POsledních deset minut pro Real. Vyrovná?

79
    Poslední střídání Realu. Přišel Morata a nahradil Ángela Di Maríu.

76
    Za stížnosti si vysloužil žlutou kartu Raúl Albiol. Nutno ale říci, že měl pravdu v tom, že si Colunga při zpracování pomohl rukou.

75
    Getafe právě vstřelilo branku!
    Tak tohle je šok! Getafe se podařil rychlý brejk, Colunga přihrál na ABDELA BARRADU a ten prudkou ranou pod břevno nedal Casillasovi šanci!

74
    Druhé střídání Realu. Ze hřiště odešel Marcelo a nahradil jej José María Callejón.

73
    Real stupňuje tlak a mačká Getafe jako citrón. Jenže pevný blok na hranici šestnáctky zatím drží.

72
    Dlouhá přihrávka na Lafitu (GET), tohle neměl nárok stihnout. Od branky rozehrává Casillas.