2:2 (1:0)
FC Schalke 04
Neděle 26.08.2012, 17:30 • AWD-Arena, Hannover • Německá Bundesliga

To je ode mně pro tuto chvíli vše, přeji Vám krásný zbytek večera a u dalších online přenosů na počtenou! (19:21:26)

Ve velmi krátkém nastavení se už nic nestalo, Hannover se tedy v rámci prvního kola rozešel se Schalke smírně po remíze 2:2. Skóre otevřel ve 43. minutě Felipe, Schalke v druhé půli otočilo stav na svoji stranu zásluhou Huntelaara a Holtbyho. 10 minut před koncem ale srovnal střídající Adrian Nikci, který tak stanovil konečný stav utkání na 2:2.

90
    Rozhodčí Brych nastaví v dnešním utkání pouze jednu minutu.

88
    Zieler sebral centrovaný míč, načež byl faulován.

87
    Už se opět hraje.

86
    Schlaudraff musí být ošetřován přímo na hrací ploše.

84
    Huntelaarova rána z 25 metrů skončila těsně nad!

83
    Hosté, kteří si už možná mysleli, že v dnešním utkání získají plý počet bodů, znovu začínají se hnát do útoku.

81
    Hannover právě vstřelil branku!
    Tak tomu se říká střídání! Schlaudraff přesně našel ADRIANA NIKCIHO, který po 3 minutách na hřišti srovnává na 2:2!

80
    Dnešní utkání sleduje 49000 diváků, v AWD-Areně je vyprodáno.

79
    Hosté poprvé střídají, ze hry odstupuje Julian Draxler, nahrazuje ho Tranquillo Barnetta.

77
    Poslední domácí střídání, odešel střelec branky Felipe, nahradil ho Adrian Nikci.

76
    Schlaudraff se procpal až do pokutového území, v dobré příležitosti ale přestřelil!