Malaga – Mallorca 1:1 (kon.) | Osasuna – Barcelona 1:2 (kon.) | Getafe – Real Madrid 2:1 (kon.)
Granada – Sevilla 1:1 (kon.) | Valencia – La Coruňa 3:3 (kon.)
Granada CF
1:1 (1:1)
Sevilla FC
Neděle 26.08.2012, 21:00 • Nuevo Los Cármenes, Granada • Španělská LaLiga

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji Vám krásný zbytek večera a u dalších online přenosů na počtenou! (22:56:59)

Velmi zajímavé utkání druhého kola španělské Primera Division mezi Granadou a Sevillou skončilo 1:1, za domácí se ve 37. minutě trefil Rico, který dorazil neproměněnou penaltu Siqueiry, za hosty korigoval ve 44. minutě Negredo. Hosté hráli od 34. minuty o desíti, i tak byli nebezpečnějším týmem. Po tomto utkání je Sevilla třetí, Granada šestnáctá.