Zlín – Skalica 7:6 (kon.) | Plzeň – Motor ČB 5:3 (kon.) | Ústí n/L – Litvínov 4:1 (kon.)
Frýdek-M. – Nový Jičín 2:6 (kon.) | Kometa Brno – Zvolen 1:1 (kon.) | Benátky n/J – Litoměřice 1:2 (po s.n.)
Kadaň – Beroun 2:0 (kon.) | Šumperk – Opava 5:2 (kon.) | Břeclav – SHK Hodonín 1:3 (pře.)
Karviná (Baník) – Val. Meziříčí 10:4 (kon.) | Poruba 2011 – Prostějov 2:4 (kon.)
HC RT TORAX Poruba 2011
2:4 (1:1, 1:1, 0:2)
LHK Jestřábi Prostějov
Čtvrtek 06.09.2012, 18:00 • ZS SAREZA, Ostrava – Poruba • Přípravné zápasy

57:28
    Jiří Paška dostává 2 minuty za sekání a domácí si zahrají další přesilovou hru.

50:50
    Poruba si zahraje další přesilovku. Za nedovolené bránění je potrestán Tomáš Berčák.

44:14
    Za hákování míří na trestnou lavici Petr Žajgla. Přesilovka pro RT TORAX.

42:42
    Porubský gólman neudržel nervy na uzdě a okamžitě vystartoval na sudího Jeřábka, který mu udělil nejprve desetiminutový osobní trest a následně i trest do konce utkání!

37:19
    Další faul Jestřábů. Jiří Paška inkasuje od sudího Jiřího Jeřábka 2 minuty za sekání. Poruba si zahraje přesilovku.

32:52
    Poruba si svou aktivitou vynutila další přesilovku. Michal Černý dostává 2 minuty za hákování.

30:00
    Síly na ledě se srovnají, když Jiří Šindelář musel zatáhnout za záchrannou brzdu a dostává 2 minuty za nedovolené bránění.

29:26
    Vaňka zbytečně poslal k zemi Pavel Handl a Poruba si zahraje přesilovku. Prostějovský útočník dostává 2 minuty za hrubost.

13:21
    Lukáš Prokop dostává od sudího Jeřábka 2 minuty za vysokou hůl. Přesilovka pro Prostějov.

08:30
    Pavel Handl to přehnal s důrazem a míří na lavici hanby, když si vysloužil 2 minuty za vražení na hrazení. Další početní výhoda pro domácí výběr.

05:12
    RT TORAX si zahraje přesilovou hru. Michal Tomiga dostává 2 minuty za držení protihráče.

Adam Bagar

Branky a nahrávky: 12. Pavlačka (Vaněk, Wolf), 34. Vaněk (Krayzel, Buček) - 19. Zachar (Černý), 36. Kumstát (Zachar, Černý), 43. Handl (Smejkal, Duba), 51. Zachar (Kaluža)

HC RT TORAX Poruba 2011: Gleich (Rudl) – Mládenka, Wolf, Zientek, Šindelář, Prokop, Slavík, Axman, Spusta – Buček, Krayzel, Vaněk, Holuša, Pavlačka, Hašek, Seidler, Šimkovič, Galajda, Chomič, Zuber.
    LHK Jestřábi Prostějov: Vrba (Vydržel) – Paška, Dufka, Kumstát, Kaluža, Tomiga, Finkes – Smejkal, Duba, Handl, Šebek, Zachar, Černý, Žajgla, Kryl, Stráněl, Berčák.

Rozhodčí: Jeřábek J. – Vengřín R., Vengřín M.