Mladá Boleslav – Ústí n/L 3:4 (po pr.) | Slavia – HC Plzeň 2:3 (po s.n.) | Zlín – Kometa Brno 3:2 (kon.)
Pardubice – Jihlava 4:7 (kon.) | Sparta – Motor ČB 1:4 (kon.) | Vítkovice – HC Kladno 1:0 (kon.)

Mountfield právě vstřelil branku!
    Sparta přece jen odvolala gólmana a dostává branku do prázdné klece. Autorem je LUBOŠ ROB. Bez asistence.

58:21
    Sparta má po nadějích. Trest 5 min. a do konce utkání znamená konec šncí na srovnání.

58:07
    Poslední šance pro Spartu, vyloučen je Švec za nedovolené bránění.

52:51
    Sparťané teď nedokázali protlačit puk do branky ani skrz již téměř bezmocného gólmana hostů. Domácím skutečně chybí potřebná dávka štěstí.

50:41
    Brzobohatý vyslal švihem jedovku na hostujícího gólmana, ten se však vyznamenal parádním semaforem.

44:19
    K dorážce se před Neužilem dostal Přibyl, ale gólman Sparty puk skvěle vyrazil.

38:08
    Akci dva na jednoho zastavil skvělým vykopnutím puku gólman Neužil. Jinak by se již puk snesl ke zcela volnému útočníkovi Budějovic.

36:07
    A tak skórují hosté. Šikovnou střelu otřel o bližší tyč DAVID CIBOCH a Neužil nestihl zareagovat. Asistence: Martin Záhora.

35:39
    A dorážet teď mohl Brzobohatý, ale z mezikruží minul!

35:27
    Další závar na brankovišti hostů a opět to není gól!

33:28
    Výborná akce na jejímž konci byl u tyče branky Müller, ale nedokázal procpat puk pod padajícím gólmanem!

31:55
    Domácí už se radovali z gólu, ale rozhodčí rozpažil! Brance předcházelo postavení jednoho ze sparťanů v brankovišti.

31:13
    Sparta si zahraje přesilovku. Pícha hrál bez helmy a inkasuje trest za hru s nedovolenou výstrojí.

29:39
    Hezky to přes hráče na bližší tyč zkoušel na druhé straně Procházka, ale gólman hostů zasáhl vyrážečkou přesně.

26:58
    Slavíček teď zakončoval akci tří sparťanů na jednoho obránce. Neúspěšně a hosté mu pak ještě důrazně naznačili, že další nátlak na svého gólmana nestrpí.

23:10
    Od modré pálil nepříjemné příklepem Plášil, Nužil viděl puk na poslední chvíli a jen tak tak jej vytěstnil.

19:28
    Rozhodčí rozpoutal v první třetině celkem slušnou čistku. Tentokrát vylučuje sparťana Eise za podražení.

16:58
    Další vyloučení, tentokrát na straně hostů. Na trestnou lavici putuje za hákování Trummer.

12:15
    Vyloučen je sparťan Veselý. Dostává 2 minuty za hákování a navíc inkasuje osobní desetiminutový trest.

11:03
    Střelu švihem od modré gólman Budějovic sice asi příliš neviděl, přesto ji chytil a poradil si i s Brémovou dorážkou.

09:48
    Opět dvě minuty pro Kříže, tentokrát za sekání a Sparta má možnost přesilovky.

06:48
    Jihočeši obrací vývoj zápasu. O tyčku odrazil svůj pokus z kruhů TOMÁŠ PROKOP a posílá Budějovice do vedení. Asistence: Petr Škopek a Luboš Rob

06:05
    Výtečná akce na jeden dotek, ale gólman hostů byl proti!

04:19
    Vyloučen je hostující Kříž. Dvě minuty za hákování.

01:39
    Z obdobné situace se však prosazují i hosté, přesilovku využívá KAREL PLÁŠIL. Asistence: Martin Sekera.

00:29
    Gólman Neužil se dopustil nedovoleného bránění a inkasuje dvě minuty. Trest za něj odpyká Škop.

00:20
    Sparta právě vstřelila branku!
    Neuvěřitelný začátek Sparty! Po dvaceti vteřinách se po přesné přihrávce zpoza branky prosazuje MARTIN PROCHÁZKA. Asistence: Patrick Brzobohatý

Robin Mana

Branky a nahrávky: 1. Procházka (Brzobohatý) - 2. Plášil (Sekera), 7. Prokop (Škopek, Rob), 37. Ciboch (Záhora), 59. Rob

HC Sparta Praha: Neužil (P. Bílek) – D. Bílek, Skřivánek, Březina, Veselý, Arnošt, Škop, Müller, Bodnár, Brém, Slavíček, Brzobohatý, Eis, Preševa, Matějček, Hampl, Procházka.
    Banes Motor České Budějovice: Bláha (Gába) – Škopek, Sekera, Pícha, Janásek, Turek, Švec, Záhora, Ciboch, Brabec, Přibyl, Plášil, Prokop, Rob, Erben, Reiniš, Svoboda, Bílek, Kolařík, Trummer.