Malaga – Rayo Vallecano 1:2 (kon.) | Barcelona – Celta Vigo 3:1 (kon.) | Real Madrid – Zaragoza 4:0 (kon.)
Valencia – Atlético 2:0 (kon.)
Malaga CF
1:2 (0:1)
Rayo Vallecano
Sobota 03.11.2012, 16:00 • La Rosaleda, Málaga (ESP) • Španělská LaLiga

Sudí Vitienes dnes naposledy foukl do píšťalky, a ukončil tak dnešní utkání, ve kterém domácí Málaga FC podlehla 1:2 a Rayo Vallecano si připisuje zasloužené tři body. Málaga FC v posledních dvanácti domácích zápasech ani jednou neprohrála, tuto bilanci překazilo až dnes Rayo Vallecano. Skóre otevřel již v jedenácté minutě Piti, ale za domácí srovnával ve čtyřicáté deváté minutě Demichelis. Nicméně Piti se prosadil ještě jednou, a to v šedesáté minutě a opět zaznamenal vedoucí a zároveň vítěznou branku. Děkuji Vám za pozornost. (17:53:55)

90+3
    Žlutou kartu obdržel Trashorras.

90
    Sudí Vitienes nastavuje pět minut nad rámec řádné hrací doby.

90
    Hra po krátkém přerušení pokračuje, do hry se zapojil také ošetřovaný Cobeño.

88
    Sudí přerušil hru, ošetřit potřebuje Cobeño, který má křeče.

87
    V ofsajdové pasti uvízl Lass, a akce hostujícího celku tak skončila.

84
    Hosté využívají posledního střídání. Ze hřiště odchází autor dnešních dvou gólových přihrávek Baptistao, nahrazuje ho Delibasic.

80
    Žlutou kartu vyfasoval Labaka.

80
    Teď však obdržel zajímavou přihrávku Carlos, připravil si balon na střelu a zakončil, ale jeho pokusu chyběla razance. Caballero bez potíží tuto střelu vychytal.

80
    V posledních minutách nejsou k vidění žádné šance. Hra probíhá mezi pokutovými územími a hráčům dochází síly.

78
    Rayo Vallecano z nabízené standardní situace nic nevytěžilo.

77
    Žlutou kartu za faul obdržel Camacho.

77
    Hosté budou zahrávat volný přímý kop.

73
    Střídají také domácí. Ze hřiště odchází Saviola, nahrazuje ho Buonanotte.

72
    Máme zde avizované střídání. Ze hry odchází Piti, který zaznamenal dvě branky a nahrazuje ho Lass.

72
    Joaquín se dostal do velmi zajímavé situace, ale připravený Cobeño vytěsnil míč na rohový kop.