H. Měcholupy – Domažlice 2:1 (kon.) | Chrudim – Č. Lípa 3:1 (kon.) | Písek – Kolín 0:3 (kon.)

88
    Střídání Domažlic. Odchází Růžička, přišel Veselý.

86
    Horní Měcholupy právě vstřelili branku.
    Po centru z pravé strany se prosazuje PETR MIKOLANDA, který nedává Houdkovi žádnou šanci. Horní Mechulupy se ujímají vedení 2:1

81
    Růžička vidí žlutý kartonek. (DOM)

79
    Střídání domácích. Odešel Roubal, přišel Hřebeček.

75
    Hosté kopali nebezpečný rohový kop a po něm přišla ještě střela nad branku. stav ale zůstává pořád stejný.

71
    V Další obrovské šanci byli opět Domažlice. Lukáš Bezděk obešel vyběhnuvšího golmana a už mohl poslat míč do prázdné branky ale z velkého úhlu míjí domácí branku.

65
    Druhá polovina druhého poločasu začíná být nuda. Hráči jakoby už ztraceli síly a už se nepouštějí do bezhlavého útočení jako v prvním poločase.

59
    Hra je kouskovaná fauli. Domací teď svoji hru zlepšili a přehrávají svého soupeře.

57
    Domažlice v další velké šanci. Úplně sám byl na malém vápně Došlý ale mířil hodně vysoko na Kudrnovu branku. Hostující tým v posledních minutách hodně zlobí.

Dnešní utkání sleduje 100 diváků.

53
    Jíša dostává žlutou kartu. (HOR)

50
    Začátek druhého poločasu pokračuje trend z první půle. Agresivní hra z obou stran, plná ostrých zákroků