H. Měcholupy – Domažlice 2:1 (kon.) | Chrudim – Č. Lípa 3:1 (kon.) | Písek – Kolín 0:3 (kon.)
Kunice – Zápy 2:0 (kon.)
SK Horní Měcholupy
2:1 (1:1)
TJ Jiskra Domažlice
Sobota 03.11.2012, 10:15Česká fotbalová liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.

Horní Měcholupy se po dvou nepodařených domácích zápasech, kde nezískali ani bod, budou chtít vytáhnout a už naplno bodovat s rozjetými Domažlicemi, které z posledních dvou zápasů vydolovali plný počet bodů. Souboj patnáctého domácího týmu proti šestým Domažlicím budete moci sledovat live právě zde.

SK Horní Měcholupy: Kudrna - Busta, Slodowy, Procházka, Čejtej, Súkenník, Roubal, Petřivý, Klír, Mikolanda (c), Balík

Rozhodčí: Janíček - Řezáč, štuk.

1

5
    Horní Měchulupy právě vstřelili branku.
    Po rohovém kopu se nejlépe v pokutém území zoorientoval LUKÁŠ ROUBAL a z malého vápna uklízí s přehledem balon za záda Houdka.

10
    Domažlice právě vstřelili branku.
    Chybu domácí obrany využil FRANTIŠEK DVOŘÁK a srovnává score na 1:1

15
    Domažlice si vytvořili menší tlak a pramenili z toho rohové kopy. Domácí tým se však s malými problémi těmto útokům dokázal ubránit.

19
    Po hektickém úvodu se hra poněkud zklidnila a hráči obou týmů si už více hledí obranných prací.

25
    Domácí hráč Petřivý dostal žlutou kartu (HOR)

29
    Oba týmy už si dávají na zadní vrátka opravdu velký pozor. A tak sleduje spíše boj o míč uprostřed hřiště.

32
    První vynucenné střídání domácích. Pro zranění musí odejít Čejtej, nahradí ho Hájek

35
    Velká šance Domažlic. Po centru Sladkého měl s balonem velké problémy domácí golman, míč se odrazil k Došlému, který však střílí vysoko nad.

38
    Matas vidí žlutou kartu za tvrdý zbytečný zákrok uprostřed hřiště (DOM)

50
    Začátek druhého poločasu pokračuje trend z první půle. Agresivní hra z obou stran, plná ostrých zákroků

53
    Jíša dostává žlutou kartu. (HOR)

Dnešní utkání sleduje 100 diváků.

57
    Domažlice v další velké šanci. Úplně sám byl na malém vápně Došlý ale mířil hodně vysoko na Kudrnovu branku. Hostující tým v posledních minutách hodně zlobí.

59
    Hra je kouskovaná fauli. Domací teď svoji hru zlepšili a přehrávají svého soupeře.

65
    Druhá polovina druhého poločasu začíná být nuda. Hráči jakoby už ztraceli síly a už se nepouštějí do bezhlavého útočení jako v prvním poločase.

71
    V Další obrovské šanci byli opět Domažlice. Lukáš Bezděk obešel vyběhnuvšího golmana a už mohl poslat míč do prázdné branky ale z velkého úhlu míjí domácí branku.

75
    Hosté kopali nebezpečný rohový kop a po něm přišla ještě střela nad branku. stav ale zůstává pořád stejný.

79
    Střídání domácích. Odešel Roubal, přišel Hřebeček.

81
    Růžička vidí žlutý kartonek. (DOM)

86
    Horní Měcholupy právě vstřelili branku.
    Po centru z pravé strany se prosazuje PETR MIKOLANDA, který nedává Houdkovi žádnou šanci. Horní Mechulupy se ujímají vedení 2:1