Palermo – Sampdoria 2:0 (kon.) | Chievo – Udinese 2:2 (kon.) | Janov – Neapol 2:4 (kon.)
Lazio – AS Řím 3:2 (kon.) | AC Milán – Fiorentina 1:3 (kon.) | Parma – Siena 0:0 (kon.)
Turín – Bologna 1:0 (kon.) | Atalanta BC – Inter 3:2 (kon.)
Chievo Verona
2:2 (1:1)
Udinese Calcio
Neděle 11.11.2012, 15:00 • Marc'Antonio Bentegodi • Italská Serie A

73
    Alberto Paloschi je posledním střídajícím hráčem tohoto utkání, nahrazuje neúspěšného exekutora pokutového kopu, Luciana.

69
    Střídání hostů, ze hřiště odchází Andrea Lazzari, kterého na hřišti nahradí Marco Davide Faraoni.

67
    A opět posledně jmenovaný odchází střídat, Guana sprintuje ze hřiště a přichází chvíle českého fotbalisty Kamila Vacka !

65
    A právě Di Natale je střídán, což je možná pro někoho překvapením. Místo něho nastupuje Mathias Ranegie.

60
    Sergio Pellisier, kterého jsme si v dosavadním průběhu utkání skoro nevšimli, je střídán Mamadou Samassou.

46
    Hosté o poločasové přestávce střídají, do druhého poločasu již nenastoupí Coda, místo kterého nastupuje Heurtaux.