Den Haag – Eindhoven 1:6 (kon.) | Heerenveen – Waalwijk 0:2 (kon.) | Zwolle – Breda 2:0 (kon.)
Ajax – Venlo 2:0 (kon.) | Groningen – Alkmaar 1:1 (kon.)
HFC ADO Den Haag
1:6 (0:3)
PSV Eindhoven
Sobota 17.11.2012, 18:45 • Den Haag Stadion, Den Haag • Nizozemská Eredivisie

Domácí byli od začátku druhé půle aktivnější, ale PSV se někdy i se štěstím bránil. Nakonec se při ojedinělém úniku dostal do zakončení hostující Wijnalduma v 54. minutě - 0:4. Také se domácí dočkali v 62. minutě se trefil Vicento - 1:4. Ovšem Eindhoven přidal ještě dvě branky a bylo dobojováno. Proto také hosté zaslouženě vyhráli 1:6. Děkujeme za pozornost. (20:34:41)

90
    Rozhodčí nakonec ani nic nenastavuje.

90
    Domácí kombinují na polovině PSV, které se však v klidu brání.

88
    Hutchinson se snažil probít po pravé straně, Jansen mu však odkopl míč do zámezí.

87
    A skoro z třiceti metrů zakončoval vysoko nad jeden z hráčů Haagu, ti se snaží ještě zmírnit výsledek.

86
    Domácí nastěhování před brankou Watermana.

85
    Opět se však hráči Haagu ubránili po odkopu Maloneho.

85
    Který odvrací Wormgoor. Následuje druhý rohový kop v řadě.

84
    Lens poslal přes celou šíři hřiště pas na Depaye, který vybojoval nakonec roh.

83
    Hosté v klidu kontrolují hru.

81
    PSV právě vstřelilo branku!
    Právě střídající ORLANDO ENGELAAR se uvolnil na hranici pokutového území a poslal přízemní střelou k levé tyči Coutinhově branky hosty do pěti brankového vedení. Krásná akce tohoto pikantního zápasu.

81
    Ovšem hosté z Eindhovenu jdou dopředu.

80
    Velká tutovka domácích. Kdy z desítky střílel do prostřed branky Jens Toornstra, který však trefil přes Watermana.

78
    Hosté využívají poslední třetí střídání, kdy ze hřiště odchází Dries Mertens a místo něj přichází Memphis Depay.

76
    Orlando Engelaar dostává šanci si zahrál v tomto povedeném zápase. Odchází Strootman ze hřiště.

75
    V jeho akci však pokračuje Wijnaldum, který přihrál na Narsingha, ten mu vrátil a bylo z toho břevno!

74
    PSV jde do útoku. Mertens však nyní špatně přihrál.

Jaroslav Keř

Branky: 62. Vicento - 14. Narsingh, 23. Strootman, 33. Mertens, 54. Wijnaldum, 72. Derijck, 81. Engelaar

Karty:   15. Chery (HAA), 24. Malone (HAA), 37. Meijers (HAA) - 56. Marcelo (PSV)

HFC ADO Den Haag: Coutinho - Malone, Beugelsdijk, Wormgoor, Meijers - Jansen, Visser(46.van Duinen), Toornstra - Chery(46.Supusepa), Poepon, Vicento.
    PSV Eindhoven: Waterman - Willems(71.Bouma), Marcelo, Derijck, Hutchinson - van Bommel, Wijnaldum, Strootman(76.Engelaar) - Mertens(78.Depay), Lens, Narsingh.

Rozhodčí: Liesveld - Lobbert, Inia