Šamorín – Senec 0:2 (kon.) | Dolný Kubín – R. Sobota 0:0 (kon.) | Podbrezová – Michalovce 2:0 (kon.)
Dunajská Streda – Dubnica 1:2 (kon.) | Bardejov – Ružiná 1:0 (kon.) | Šaľa – L. Mikuláš 2:1 (kon.)
FC ŠTK 1914 Šamorín
0:2 (0:1)
ŠK SFM Senec
sk Sobota 17.11.2012, 13:00 • Šamorín - Pomlé • MONACObet liga

Pri ďalších prenosoch už v jarnej časti sa teší Fajták Jozef. Pekný deň a do čítania priatelia. (14:50:22)

90
    Gogolák, ktorý sa dostal pred minútou na hraciu plochu sa dostal do tutovky, no loptu netrafil presne podľa predstáv tá skončila na bočnej sieti Pončákovej brány.

88
    Stred ihriska je obsadený dianim sa futbalovou činosťou v tesnom závere dnešného stretnutia v ktorom sa domácim nedarilo najmä v koncovke.

86
    Čas neuveriteľne rýchlo plynie pre domácich, hostia idú striedať, tréner Jánoš z hry sťahuje autora prvého gólu Filipa MOlnára, ktorého nahradil Jakubovie Tomáš

84
    Fulmek s loptou na kopačke, nepresná rozohrávka domácich marí všetku snahu dostať sa pred súperovú bránu.

82
    Stretnutie sa blíži k záveru, domáci aj keď majú miernu, miernučkú prevahu, myslím si, že sa už nedokážu zmobilizovať, aby výsledok otočili.

80
    Jánoš stireda, z hry sťahuje Mikuliča, ktorého nahradí Gogolák

76
    Faulujúci kapitán mužstva Držík videl ŽK, za faul na Držíka vo veľkom vápne.

76
    Pončák vo veľkom vápne fauloval Držíka, ktorý sa zrútil ako podťatý ceder, rozhodca odpískal pokutový kop. Loptu si postavil na bielu značku BEDECS Imrich a prekonal domáceho brankára.

73
    Striedanie v domácom mužstve, SEDLÁK hore, KUČERA dole

72
    Hrá sa takmer na jednu bránu, na tú Seneckú, domácim dnes šťastie nepraje a gól nie a nie padnúť.

71
    Hlavatovič videl od hlavného rozhodcu ŽK.

70
    Domáci aj napriek miernej prevahe sa nedostávajú do vyložených gólových možností, chýba strela na bránu, ktorá by preverila bran kárové schopnosti. Dnes strelci mlčia.

62
    karč sa pokúsil o centrovanú loptu do veľkého vápna, tá však nenašla adresáta v červenom drese.

60
    Tomašek Juraj skončil, nahradil ho na hracej poche Hanzel

58
    Ďalšia už zo spomenutých chýb domácich sa prejavila teraz , Fulmek, získal loptu pred poliacou čiarou, výborne ju rozohral na Kuba, ktorý si ju vymenil s Pelegrínym.

57
    Domáci v snahe dostať sa pred bránu hostí sa dopúšťajú chýb po ktorých im nezostáva veľa šancí na úspech.

55
    Tréner Vladimír Koník strieda, z hry sťahuje Staška Andreja ktorího nebolo vidieť v predchadzajúcich minútach, nahradil ho Ceesay ALi

53
    Domáci futbalisti po prestávke ožili, tlačia sa pred bránu hostí, to však nestačí, keď je to len platonický tlak, ktorý zatiaľ nepriniesol žiadnu strelu na bránu.