La Coruňa – Levante 0:2 (kon.) | Celta Vigo – Mallorca 1:1 (kon.) | Getafe – Valladolid 2:1 (kon.)
Granada – Atlético 0:1 (kon.) | Sevilla – Real Betis 5:1 (kon.)
Getafe CF
2:1 (0:1)
Real Valladolid
Neděle 18.11.2012, 17:50 • Coliseum Alfonso Pérez, Madrid • Španělská LaLiga

To je ode mě pro tuto chvíli všechno, užijte si nedělní večer - nicméně onlajny jsou tu stále s Vámi, takže sledujte, co se děje na sportovní scéně. (19:43:34)

A taky, že ano, Getafe dokázalo otočit nepříznivý stav a nakonec se raduje z výhry 2:1. O branky se v rozmezí 74. a 78. minuty postarali Alexis a Lafita. Radost je u domácích fotbalistů opravdu velká a není se čemu divit, v první půli byli lepším týmem, ale nedařilo se jim vstřelit branku. Ve druhé půli si to vynahradili a potěšili tím své fanoušky.

90+3
    Xavi Torres je uvnitř vlastního pokutového území faulován, tohle už asi domácí udrží.

90+1
    Centr do vápna Getafe, Moya se natahuje po míči, ale může se uklidnit, mává se ofsajd.

90
    Rozhodčí nastaví tři minuty.

90
    Závěrečný tlak Valladolidu se nějak nedostavuje...

87
    Lafita se pokusil o něco podobného, jako předvedl při svém gólu, tentokrát ale nekličkoval do vápna, ale raději u autové čáry ušetřil nějaký čas. O chviličku později odcentroval, ve vápně si vše pohlídal Rukavina.

85
    Ebert při rozehrávce ztratil balanc i míč, domácí toho ale k rychlému brejku nevyužili - zastavila je velmi nepřesná přihrávka.

84
    Domácí už začínají trochu tahat čas, možná je na to ještě trochu brzo...

81
    A je to tu, odchází Omar Ramos a zbytek utkání odehraje Alberto Bueno.

80
    Hosté chystají třetí střídání.

78
    Getafe právě vstřelilo branku!
    Domácí dokonali obrat, když si ÁNGEL LAFITA na levé straně pohrál s dvěma protihráči a umístěnou křížnou ranou strhl vedení na stranu Getafe!

76
    Střídání hostů. Dohrál Alvaro Rubio a na trávník vběhl Lluis Sastre.

74
    Je vyrovnáno! Pedro León posadil centr přesně na hlavu RUANA ALEXISE a ten o zem překonal Dani Hernándeze.