Lyon – Remeš 3:0 (kon.) | Nice – Toulouse 1:0 (kon.) | Bordeaux – Marseille 1:0 (kon.)
OGC Nice
1:0 (0:0)
Toulouse FC
Neděle 18.11.2012, 17:00 • Stade Municipal du Ray • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou. (18:53:43)

Ač se dalo očekávat, že bude k vidění pěkný fotbal, nakonec z toho byla utrápená podívaná, plná nepřesných centrů, přihrávek a ostrých faulů. I přes pětiminutové nastavení se v závěru hostům již vyrovnat nepodařilo, Nice je dnešním vítězem!

Skončilo dnešní utkání, v němž se ze zisku tří bodů radují domácí, kteří porazili Toulouse díky brance Cvitaniche ze 60. minuty utkání.

90+5
    Běží poslední minuta nastavení, ale Traore si dobře pohrává s hosty, když narušuje jejich rozehrávku. Nervozita by se dala "krájet".

90+3
    Domácí gólman tak dlouho váhal s rozehrávkou, až mu dal rozhodčí žlutou kartu za zdržování.

90+2
    Hlavičkující Didot míří nad bránu, domácí se ubránili.

90+2
    Rohový kop pro hosty!

90+1
    Vyrovnání Toulouse nemusí být nereálné, zvlášť, když rozhodčí nastaví pět minut!

90
    Běží již poslední minuta řádné hrací doby, hosté se snaží o vyrovnání, ale bude to těžké.

89
    Střídání v domácí sestavě, již poslední, na hřiště přichází Abriel. Hřiště opouští Pied.

87
    Neskutečná smůla na kopačkách hráčů Toulouse... míč se motal v pokutovém území, dva pokusy dokázal výborně zneškodnit Ospina, nakonec přišla pěkná střela z hranice pokutového území, na kterou byl již domácí gólman krátký. Zastoupila ho ale konstrukce brány - břevno!

86
    Eysseric je dalším potrestaným hráčem, který za faul dostává žlutou kartu.

85
    Toulouse stačí vstřelit jediný gól, aby si udrželo šanci na body.

84
    S rohovým kopem si obrana Toulouse poradila a hosté se mohou pokusit o další kombinaci. Zatím byly všechny pokusy neúspěšné.

84
    Ještě předtím ale domácí střídají, ze hřiště odchází střelec zatím jediného gólu, Cvitanich, kterého nahradí Bosetti.

83
    Po střele Capoueho budeme sledovat další rohový kop pro domácí.

83
    V posledních minutách se zdá, že hosté přebírají otěže hry... nyní měli dobrou příležitost, ale dobře bráněný Adrien Regattin nemohl nakonec z hranice malého vápna zakončit.

82
    Dle statistiky jsme sledovali v dnešním utkání již 36 faulů! Z toho 19 na straně domácích.