Bologna – Palermo 3:0 (kon.) | Catania – Chievo 2:1 (kon.) | Fiorentina – Atalanta BC 4:1 (kon.)
Inter – Cagliari 2:2 (kon.) | Siena – Pescara 1:0 (kon.) | Udinese – Parma 2:2 (kon.)
Sampdoria – Janov 3:1 (kon.)
Udinese Calcio
2:2 (1:0)
Parma Calcio 1913
Neděle 18.11.2012, 15:00 • Stadio Friuli • Italská Serie A

Máme za sebou dnešní utkání, které skončilo nerozhodným stavem 2:2. Skóre otevřel již v deváté minutě nádhernou trefou Di Natale, a Udinese Calcio tak vedlo v prvním poločase 1:0. Hosté nastoupili do druhého poločasu aktivněji a to se jim vyplatilo. Už ve čtyřicáté šesté minutě srovnal na 1:1 Marchionni, nicméně o čtyři minuty později poslal Udinese do vedení pozorný Pereyra. Domácí si do konce utkání už příliš moc šancí nevytvořili a aktivnější byli hosté, kterým se podařilo minutu před koncem řádné hrací doby srovnat na 2:2. O tuto šťastnou branku se postaral Palladino, jenž byl na trávníku pouhých devatenáct minut. Oba celky si po dnešní bitvě na svá konta připisují jednobodový zisk. Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (16:53:25)

90+1
    Parma zahrávala rohový kop a do zakončení hlavou se dostal Benalouane, nicméně jeho pokus gólem nekončí.

90
    Sudí Russo přidává tři minuty nad rámec řádné hrací doby.

89
    Parma právě vstřelila branku!
    RAFFAELE PALLADINO srovnává skóre minutu před koncem řádné hrací doby na 2:2. PALLADINO obdržel přesnou přihrávku za obranu, připravil si balon a elegantně si obhodil Brkice, který neměl šanci inkasované brance zabránit.

70
    Hrací plochu opustil Sansone, nahradil ho Palladino.

87
    Faraoni je na hrací ploše teprve minutu a už vyfasoval žlutou kartu.

86
    Domácí využívají posledního střídání. Hrací plochu opouští Maicosuel, kterého nahrazuje Faraoni.

83
    Ze hry odchází Di Natale, nahrazuje jej Ranegie.

81
    Přihrávku obdržel Benalouane, jenž si připravil balon na střelu, ale s tou si pozorný Brkic poradil a uklidil míč do své náruče.

80
    Di Natale se dostal do zajímavé pozice, ale ve hře pokračovat nemohl. Sudí mu odmával ofsajd.

80
    Hrací plochu opouští Belfodil, nahrazuje jej Pabon.

79
    Udinese Calcio se před tímto rohovým kopem ubránilo.

79
    Parma bude zahrávat rohový kop.

78
    Di Natale vybojoval balon a na levém křídle si o přihrávku řekl Armero, který ji obdržel. Následně se snažil hledat centrovaným míčem Di Nataleho, ale to se mu nepodařilo, protože pozorná obrana vybojovala míč do své moci.

77
    Z tohoto protiútoku však žádné nebezpečí nehrozilo.

77
    Postupný protiútok na levém křídle podnikají domácí.

76
    Domácí se dostali do zajímavé pozice, ale sudí hru přerušil pro ofsajdové postavení.