Sparta B – Vltavín 0:1 (kon.) | Karlovy Vary – Č. Lípa 1:2 (kon.) | Strakonice – Hlavice 3:2 (kon.)
H. Měcholupy – Kolín 2:2 (kon.) | Roudnice – Králův Dvůr 4:0 (kon.)

ŽK: 1-4 (15:20:14)

Roudnice zaslouženě vyhrála 4:0 nad Královým Dvorem. Roudnice svého soupeře celý zápas přehrávala. Tímto se s Vámi loučím, toto byl poslední domácí podzimní zápas.

Napočtenou zase někdy na jaře. :)

88
    První žlutou uviděla strana domácích, lépe řečeno TOMÁŠ KUČERA.

86
    Roudnice přetlačuje svého soupeře i v 86. minutě, stejně jako celý zápas. Dvůr se jen marně snaží nějakým způsobem dostat do vápna Roudnice.

80
    Dnes už zápas nedohraje ani Krátký, kterého bych označil za jednoho z nejlepších hráčů Roudnických na hřišti a nahradil ho MICHAL DOLEŽAL.

77
    Roudnice právě vstřelila branku!

ALEN MELUNOVIČ dostal před úplně prázdnou bránu přihrávku od Vaňka a neměl tedy žádný problém vstřelit již 4. gól Roudnice.

76
    Ze hřiště byl stažen střelec prvního gólu, na hřišti ho nahradil Vobořil.

75
    Dnešní zápas sleduje 200 diváků.

71

ALEN MELUNOVIČ dostal míč přímo na nohu před vápnem, napřáhl a míč skončil až v brance u levé tyči.

69
    Další žlutá karta na kontě Dvora, tentokrát se prohřešil JAKUB NOVÁK.

66
    Krátký šel sám na Michňu, ale trefil pouze právě Michňu, který míč schoval do svých útrob.

61
    K vidění jsme měli 3 surové fauly na Roudnické hráče, ale ani jeden nebyl odpískán.

59
    Ze hřiště byl stažen Vybíral, na jeho místo se postavil Veinlich.

56
    První roh v celém zápasu pro Dvůr!!

55
    Krátký mohl jít sám na Michňu, ale na poslední chvíli ho stačil čistě o balón obrat Kvída.

52
    Za sprosté slova na pomezního rozhodčího Moudrého dostal MICHAL PROCHÁZKA žlutou kartu.

51
    Pícha z levé strany vyslal jedovatý centr, který bohužel pro domácí netrefil ani Melunovič, ani Macháček, ale ani soupeř.

49
    Nepřesnosti se začínají přidávat i na straně Dvora. Od začátku poločasu minimálně 10 špatná přihrávka po zemi.