Bologna – Palermo 3:0 (kon.) | Catania – Chievo 2:1 (kon.) | Fiorentina – Atalanta BC 4:1 (kon.)
Inter – Cagliari 2:2 (kon.) | Siena – Pescara 1:0 (kon.) | Udinese – Parma 2:2 (kon.)
Sampdoria – Janov 3:1 (kon.)
Bologna FC
3:0 (2:0)
U.S. Citta di Palermo
Neděle 18.11.2012, 15:00Italská Serie A

Ode mě je to pro dnešek vše. Děkuji vám za pozornost a přeji hezký zbytek neděle. (16:57:01)

Bologna se výhrou posunula na patnáctou pozici, Palermo naopak spadlo na sedmnáctou. V dalším kole čeká na na dnešního vítěze venkovní souboj se Sampdorií, Palermo si to pak doma rozdá s Cataniou.

Gólový účet střetnutí otevřel ve 22. minutě výstavní trefou Gilardino. Další bouře radosti vypukla na domácím stadionu ve 44. minutě, kdy zvyšoval ze značky pokutového kopu Gabbiadini. Bologna kopala penaltu i krátce po přestávce. Tentokrát se role úspěšného exekutora zhostil Alessandro Diamanti a ani on se nemýlil. Duel tak skončil zaslouženě 3:0 ve prospěch domácího celku.

Je za námi divoké utkání, ve kterém jsme kromě tří branek viděli také kvarteto červených karet. Další zajímavostí je, že se do hry dostali také oba náhradní brankáři.

90+3
    Benussi vyrazil přímý kop domácího celku na roh, na ten už ale nedojde.

90+2
    Domácí budou kopa standartku z velice nebezpečné pozice. Ať už situace dopadne jakkoliv, troufám si říci, že zápas bude bezprostředně poté ukončen.

90+2
    Rozeběhla se druhá minuta nastavení, u balonu je Bologna.

90+1
    Rozhodčí přihlédl spíše k první zmíněné skutečnosti a nastaví tak pouhé dvě minuty.

90
    Začala poslední minuta základní hrací doby. Utkání je rozhodnuto, těžko tak říci, jak zhodnotí hlavní sudí ona vyloučení a častá přerušení hry. Za moment budeme moudřejší.

89
    Nepřesností se prezentoval Diego Perez, který se ihned omlouvá svým spoluhráčům.

88
    Závěr duelu patří domácím, kteří se ještě snaží o přidání dalšího gólového zásahu.

85
    Morleo, který byl v souboji s Labrinem tím postiženým, se po ošetření vrátil na trávník.

83
    Po krátkém přerušení hra pokračuje. Labrinovi se z hrací plochy příliš nechtělo, čímž pouze přidal olej do ohně.

82
    Tak to je neskutečné. Střídající Labrin nepobyl na hřišti ani dvacet minut a také on dokázal vyfasovat za svůj ošklivý zákrok na protihráče červenou kartu! Palermo tak bude dohrávat jen v osmi!

81
    Zelený pažit opouští za ovací tribun Alessandro Diamanti. Ten přepustí místo v sestavě Guarentemu.