Kadaň – Hr. Králové 2:0 (kon.) | Benátky n/J – Jihlava 3:2 (kon.) | Šumperk – Třebíč 2:3 (kon.)
Litoměřice – Ústí n/L 2:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav 1:3 (kon.) | Most – Olomouc 3:5 (kon.)
Beroun – Písek 3:6 (kon.)
Sportovní klub Kadaň
2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
Královští lvi Hradec Králové
Sobota 24.11.2012, 17:001. liga (ČR)

Kadaň poráží Hradec a připisuje si další vítězství. V poslední třetině byli lepším týmem hosté, ale Hanuljak pochytal všechny pokusy. Při dalším zápase na shledanou. (19:25:36)

60:00

59:45
    Domácí zahrávají na zakázané uvolnění.

59:33
    Hradec má jednu z posledních šancí, vhazuje se před Hanuljakem.

59:20
    Domácí trenér Čelanský si bere oddechový čas.

59:20
    Kadaňský icing.

58:47
    Po další střele hradecký skončil puk až v ochranné síti.

58:41
    Vhazuje se po pravici Hanuljaka.

58:22
    Radil zakončil ale Hanuljak puk vyrazil bez problémů.

57:20
    Hradec kombinuje v útočném pásmu, Kadaň dobře brání.