Olomouc – Mladá Boleslav 11:1 (kon.) | Jihlava – HC Litvínov 1:0 (kon.) | Zlín – Liberec 0:0 (odl.)
Kometa Brno – Ústí n/L 7:3 (kon.) | Motor ČB – Chomutov 4:3 (kon.) | Sparta – Vítkovice 3:6 (kon.)
Pardubice – Třinec 2:1 (kon.) | HC Plzeň – HC Kladno 0:3 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
2:1 (0:0, 2:1, 0:0)
HC Oceláři Třinec
Sobota 24.11.2012, 16:00 • ČEZ Arena Pardubice. • DHL Extraliga juniorů

Je konec a Pardubice slaví první výhru od 27. září! Utkání nenabídlo mnoho hokejové krásy a ovlivnili jej častá vyloučení. To však nic nemění na tom, že oba týmy přerušily své série ať už výher nebo proher.
    Hezký večer z Pardubic! (18:04:39)

60:00

58:59
    Tomáš Nosek trefuje v jasné šanci Šimbocha!

57:59
    Oddechový čas pro domácí.

57:59
    Zajímavá příležitost pro Pardubice. Domácí budou hrát 4/3, provinil se totiž Martin Kasperlík (TRI) a oslabuje svůj tým za hákování.

57:44
    Současně vyloučeni Filip Bajtek (TRI) a Ondřej Starý (PCE) 2 minuty za hrubost!

56:15
    Domácí vyrážejí k rychlým protiútokům, v prvním případě uháněli Vachutka se Zelingerem, ke střele se však nedostali. Hned v zápětí nabídla třinecká obrana další příležitost domácím, když situaci 3 na 1 řešil Niosek střelou, tu však Šimboch vykryl.

55:43
    Zakázné uvolnění Pardubic!

55:17
    Bojuje se o každý metr ledu! Domácí se snaží zavřít střední pásmo a Třinec nenachází recept na jeho průchod.

52:52
    Franek odmítl vyrovnání, sám před prázdnou brankou netrefuje kotouč!

52:05
    Od pravého mantinelu střílel Jaroš, Jeschke jeho pokus raději přikryl a přerušil hru.

49:59
    Třetí třetina se zatím oproti prvnímu a druhému dějství hraje doposud bez vyloučeného hráče, plynulosti hry to jen a jen prospělo!

49:40
    David Březina napřáhl od modré a Šimboch vytáhl semafor ze svého repertoáru!

49:10
    Veselého bekhendový pokus mířil vysoko nad.

48:30
    Hráče Třince zastavuje ofsajd.

47:50
    Březinův pokus skryl Šimboch do své výstroje!

45:58
    Střelu z levého křídla vyslal Schneider, opět zaúřadovala Šimbochova lapačka.

44:40
    Zakázané uvolnění Pardubic.

43:30
    Franek nebezpečně pálil z hranice kruhů, Jeschke se štěstím vyrazil!

Ondřej Honig

Branky a nahrávky: 21. Veselý (Poulíček, Nosek), 39. Březina (Vachutka) - 33. Franek (Matuš, Bezuška)

HC Dynamo Pardubice: Jeschke - Škvor, Pilný, Petira, Bureš, Havel, Chmelař, Vácha, Robertson, Vachutka, Březina, Starý, Nosek, Veselý, Zelinger, Havlík, Voženílek, Poulíček, Schneider, Řezníček, Moravec
    HC Oceláři Třinec: Šimboch - Běhal, Pisarik, Bezuška, Bajtek, Kasperlík, Mach, Kurzok, Valíček, Ohera, Hurtík, Kasala, Franek, Juhász, Matuš, Diviš, Foltýn, Jaroš

Rozhodčí: Wágner - Kis, Tasch