Milevsko – Klatovy 4:2 (kon.) | Řisuty – Kobra 6:5 (po pr.) | Přerov – Vsetín 0:1 (pře.)
Val. Meziříčí – Poruba 2011 6:7 (po s.n.) | Opava – Havířov 2:4 (kon.) | Karviná (Baník) – Nový Jičín 6:3 (kon.)
Frýdek-M. – Prostějov 5:3 (kon.) | SHK Hodonín – Chotěboř 9:3 (kon.) | Technika Brno – Kolín 8:3 (kon.)
Tábor – Sokolov 4:5 (po pr.) | Jablonec n/N – Klášterec nO 5:6 (po pr.) | Jindř. Hradec – Nymburk 4:5 (kon.)
Pelhřimov – Břeclav 4:1 (kon.)
HC Milevsko 1934
4:2 (2:1, 1:1, 1:0)
HC Klatovy
Sobota 24.11.2012, 17:002. liga skupina Západ

Milevsko vítězí po napínavém zápase 4:2. Klatovy si vytvořili šance, ale neuspěli, k domácímu mužstvu se připojilo také štěstí, které je potřeba pro vítězství. (19:11:43)

60:00

59:58
    Milevsko právě vstřelilo branku!
    Technická branka po vhození hole Jakuba Kocmana. Branku si připisuje DAVID HOMOLKA.

57:55
    2 minuty za hrubost dostává milevský Milan Čunát a 2 minuty za hrubost dostává klatovský Jiří Maxa.

57:55
    Střelu jednoho z klatovských obránců kryje Lukáš Knap. Poté vznikla strkanice. Bude se vylučovat.

56:48
    2 minuty za sekání dostává milevský David Homolka.

56:13
    Klatovský Fiala obdržel dvě minuty za faul kolenem+ 10ti minutový osobní trest+ trest do konce utkání.

56:10
    Velkou šanci spálil klatovský Maxa. Už chtěl zakončovat do poloodkryté branky, ale puk mu vypíchl Lukáš Knap.

55:35
    Domácí hokejisté se nedokázali vůbec prosadit.

55:35

53:33
    Milevsko si zahraje přesilovou hru 5 proti 3. Dvě minuty za krosček dostává Karel Herr.

52:23
    Dvě minuty za hákování dostává klatovský Fiala.

51:46
    Nahození Klímy tečoval Libor Nikodém. Klatovský brankář byl připraven.

Petr Kofroň

Branky a nahrávky: 4. Paule, 13. Sumerauer (Čunát), 22. Kořánek (Nikodém), 60. Homolka - 11. Čuban, 33. Kocman (Maxa, Hobl)

HC Milevsko 1934: Knap (Pipek) – Srdínko, Procházka, Klíma, Čunát, Štych, Hlinka – Homolka, Sýbek, Hamerle - Nikodém, Sumerauer, Kořánek - Fořt, Paule, Volf
    HC Klatovy: Smejkal (Pravda) - Martinec, Fiala, Mrázek, Blumentrit, Hucl, Herr- Topinka, Pouska, Kajer- Hobl, Maxa, Kocman- Čuban, Vondryska, Vizinger

Rozhodčí: Krejcar- Pokorný, Marek